Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

Uff zmiesci sie luźno. Dzięki wielkie za odpowiedz ;).

 

 

EDIT

Sorka za tyle pytań z rzędu ale tak to jest jak sie zmienia sprzęt :(. Otóż chciałem sie zapytać co by sie stało jakby moja zasilka nie wyrabiała poboru 7900GS ? Spaliło by karte ? płyte może sam zasilacz a moze coś jeszcze ? Nie wiem i dlatego prosze od odpowiedz ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff zmiesci sie luźno. Dzięki wielkie za odpowiedz ;).

EDIT

Sorka za tyle pytań z rzędu ale tak to jest jak sie zmienia sprzęt :(. Otóż chciałem sie zapytać co by sie stało jakby moja zasilka nie wyrabiała poboru 7900GS ? Spaliło by karte ? płyte może sam zasilacz a moze coś jeszcze ? Nie wiem i dlatego prosze od odpowiedz ;).

 

jaki to modecom? MC czy feel? jak MC to nie bedzie problemu a przy feelu ciezko mi powiedziec, bo nic az tak mocnego pod nie nie podlaczalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC a dokładniej:

 

--- MC ATX - 350 GTF(PF)

+3.3 V == 28.0A +5 V == 30.0A +12 V == 15.0A

+5sb == 2.0A -5 V == 0.3A -12 V == 0.8 A

:| to tego nie znam. MC-350 ze 120mm wentylem ma 2 linie 12V i podlaczalem do niego X1900XTX do spoly z 3700+ i jakims gigabytem. a 350GTF to ma jeden 80mm wentyl i 1 linie 12V. tez mocna zasilka, ale na niej nie testowalem takich obciazen choc wydaje mi sie, ze powinien dac rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to dziwna sprawa. Na Frazpc.pl podaja iż wyłącznośc na te karty ma tylko i wylącznie firma Msi: dziwne!!!

http://www.frazpc.pl/artykuly/484/MSI/7900...950GT/I/7900GTX

Zresztą polecam do przeczytania. Dokładne testy tej karty są tam zamieszczone (Karty MSI).

 

Jeszcze jedna sprawa czy ktos wogóle z forumowiczów jest w stanie mi odp. na post nr. 1938 w sprawie z problemem karty 7900GT & Fear.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900GTO 1.1 ns jest już dostępne

http://www.allegro.pl/item133465345_msi_ge...megahicior.html :D :ph34r:

jest i to od paru dni :D

uwielbiam taki marketing OC około 700/1700 (bo ktoś gdzieś kirdyś tak ustawił), potem screeny @ 680 - a jak na prawdę nie wie nikt ... mogli by sobie darować takie pitolenie, albo GWARANTOWAĆ OC na tym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko: mój zasilacz (->sig) nie ma wtyczki na zasilanie kart PCI-E wiec korzystam z przejsciówki, ktora jest rozgałezieniem na dwa molexy. Mam wpięty jeden molex, drugie gniazdo pozostaje wolne, wszystko działa...ale moze trzeba wczepic drugi?

właśnie.trzeba włączyć obydwa molexy,czy też wystarczy tylko jeden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest i to od paru dni :D

uwielbiam taki marketing OC około 700/1700 (bo ktoś gdzieś kirdyś tak ustawił), potem screeny @ 680 - a jak na prawdę nie wie nikt ... mogli by sobie darować takie pitolenie, albo GWARANTOWAĆ OC na tym poziomie

Może gwarantuje takie OC :). Było by bardzo fajnie. Hmm. Może kupić teraz zasilke i poczekać z miesiąć na gto. Sam nie wiem. W markach o 4k pkt (03 i bez oc) odstawia 7900gs w grach troche mniej. Tylko 1.1ns i dobre oc to by tutaj cuda porobiły :/. Kurde ze aż tyle jest tych nowych modeli ze aż głowa boli ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest i to od paru dni :D

uwielbiam taki marketing OC około 700/1700 (bo ktoś gdzieś kirdyś tak ustawił), potem screeny @ 680 - a jak na prawdę nie wie nikt ... mogli by sobie darować takie pitolenie, albo GWARANTOWAĆ OC na tym poziomie

 

akurat to co jest pisane na aukcjach to nei jest moj wymysl i nie mam na to wplywu. wiec do mnie prosze nei miec pretensji. ja tam pisze wprost, ze nei sprawdzam oc i nic nie gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire Radeon X1900XT 256MB /256bit/ ViVo

 

też za 999zł.

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=5578

No to w takim razie wypada podac link do 7900gto vs 1900xt 256mb, bo sa w tej samej cenie :D

http://firingsquad.com/hardware/evga_e-geforce_7900_gto/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj stałem się posiadaczem Galaxy 7900 GS ( ta lepsza wersja ) i mam problem , to znaczy niesamowicie wysokie temperatury ( tak mi sie zdaje ) w Idle mam 52 ,a czasami dochodzi do 58 w IDLU !!! Aż boje się zapuszczać jakiegoś marka ,żeby nie spalić karty.

Co może być nie tak ?? Może odkręcić radiator i posmarować czymś "normalnym " ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj stałem się posiadaczem Galaxy 7900 GS ( ta lepsza wersja ) i mam problem , to znaczy niesamowicie wysokie temperatury ( tak mi sie zdaje ) w Idle mam 52 ,a czasami dochodzi do 58 w IDLU !!! Aż boje się zapuszczać jakiegoś marka ,żeby nie spalić karty.

Co może być nie tak ?? Może odkręcić radiator i posmarować czymś "normalnym " ??

Ja mam 40 st a w stresie tyle co ty w idlu. Czym sprawdzasz temp? Odpal 3dMark i po 1 tescie zobacz temp i co rozumiesz przez pojecie lepsza wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...