Skocz do zawartości
ath

F.e.a.r. 2: Project Origin

Rekomendowane odpowiedzi

edit: Aha - nadal nikt nie podal jednego przykladu FPSa (poza Half Life 1) z lepszym watkiem fabularnym niz FEAR. To tak na marginesie.

tek9, Sin tez mial niezla fabule, jednak przy nim mozna miec mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

deus ex , system shock 1/2 , thief deadly shadows chociaz thief ma malo wspolnego z fps bo to stealth ale tez sie strzela :) , wystarczy ?

Deus Ex i System Shock maja wiecej wspolnego z RPG niz FPS (First Perspective Shooter) - bo czym innym jest budowanie statystyk, dozbrajanie i ekwipowanie bohatera w implanty jak nie uproszczonym RPG? Ale niech Ci bedzie. W sumie 4 gry w calym gatunku liczacym ponad 10 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Tekstury miałeś na high na tej klasie vga? Stary, daj sobie już na wstrzymanie. eot

GF 6600 @500/1200, 256MB ddr3 chyba.

Tak, mialem na high, bez AA, AFx2, SS off. W 1024x768 w test demo 70 pare procent miedzy 25-40 FPS, reszta powyzej 40. Mam zalaczyc Ci screena? Jest jeszcze opcja Very High, ktorej juz nie odpalalem, bo zarzyla sie na czerwono.

1280x1024 jak dla mnie niegrywalne (15% ponizej 25 FPS w test demo). W czasie samej gry nie zauwazylem przycinek o ktorych pisalo sporo osob w watku - mam wyjac 1GB zeby miec przycinki i zebym musial zmniejszyc detale, coby Cie usatysfakcjonowac czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex i System Shock maja wiecej wspolnego z RPG niz FPS (First Perspective Shooter) - bo czym innym jest budowanie statystyk, dozbrajanie i ekwipowanie bohatera w implanty jak nie uproszczonym RPG? Ale niech Ci bedzie. W sumie 4 gry w calym gatunku liczacym ponad 10 lat...

to gry ktore pamietam , gdyby ktos usiadl i przeanalizowal wszystkie fps co wyszly bylo by tego o wiele wiecej , hmmm a ja zawsze myslalem ze fps znaczy first person shooter a fpp to first person perspective , widac codziennie czlowiek uczy sie czegos nowego :lol2:

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

hehe kolejny temat w ktorym upust swoim wielkim wywodom dal kolega sialalala.... i jak zwykle temat robi sie smietnikiem....

Sorry ale czy Ty zawsze jak czegos "dotkniesz" to sie rozsypuje ??? :lol:

Kolejny tresciwy post kolegi Jordiego23 wnoszacy duzo nowego do dyskusji na tematy wszelkie. Bo faktycznie, musze przyznac, ze moje teksty typu: Jak juz napisalem: jesli chcecie gadac o FEAR 1 zapraszam do tamtego watka prowokuja dyskusje nie na temat.

Sorry, ale zawsze jak draak sie udziela w danej dyskusji to biegasz wokol niego i poszczekujesz jak piesek probujacy podlizac sie swemu panu?

 

@tek9 - przejezyczenie. Mam sie przyczepic do Twoich? ;)

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale zawsze jak draak sie udziela w danej dyskusji to biegasz wokol niego i poszczekujesz jak piesek probujacy podlizac sie swemu panu?

hmmm to bylo nie smaczne i obrazliwe... :?

 

Dziwnym jestes czlowkiem, ale zapewne masz 15 lat i krecone wlosy :lol2: :lol2: :lol2:

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tresciwy post kolegi Jordiego23 wnoszacy duzo nowego do dyskusji na tematy wszelkie. Bo faktycznie, musze przyznac, ze moje teksty typu: Jak juz napisalem: jesli chcecie gadac o FEAR 1 zapraszam do tamtego watka prowokuja dyskusje nie na temat.

Sorry, ale zawsze jak draak sie udziela w danej dyskusji to biegasz wokol niego i poszczekujesz jak piesek probujacy podlizac sie swemu panu?

 

@tek9 - przejezyczenie. Mam sie przyczepic do Twoich? ;)

przyczep sie , ja takich przejezyczen w stylu person a perspective nie popelniam :) , za kogo ty sie wogole masz , piszesz posty jakbys byl jakims guru ponizajac innych a juz kolejny raz musze cie poprawiac :lol2:

 

btw aby bylo na temat to fear 2 nie bedzie nazywac sie fear 2 albo fea2 ;) , mono nie ma praw do tej nazwy na ktora licencje ma vivendi

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy to wydawalo mi sie, ze juz o tym wspomnialem w pierwszym poscie. ;]

 

Akurat nazwa jest najmniej wazna, bedzie to kontynuacja historii z jedynki i moze sie nazywac nawet s.c.a.r.e. jak gdzies tam bylo napisane. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Co się mnie czepiasz ?? Miałem prawo powiedzieć czego oczekuje w 2.

Swoje texty typu chłopczyk zachowaj dla siebie.

Chcesz mi coś powiedzieć to istnieje coś takiego jak PW wiesz ??

Poza tym to, że ktoś przeszedł f.e.a.r.a to nie jest powód do chwalenia się - chyba że Ciebie gryzie że go nie mogłeś przejść.

 

P.S. - Nie będe "siedział" na jednym temacie tylko dlatego, żeby coś zmienić w moim poście. Trzeba było PW napisać .............

Przyczepilem sie do spoilerowania - bo pisanie o zakonczeniu gry to nic innego jak spoiler. Chcialbys, zeby ktos Ci powiedzial jak sie konczy taki Half Life 2 na przyklad albo Siedem (taki film) w polowie bo on juz to skonczyl/ogladal? Czy takie zachowanie nie podpada pod definicje "zachowan dzieciecych"?

Myslalem, ze skoro wypowiadasz sie w jakims temacie, to jestes zainteresowany dyskusja a nie po prostu zostawieniem sladu "tu bylem" wraz z bezczelnym zdradzaniem zakonczenia - dlatego nie pisalem na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mogłeś napisać PW - edytowałbym post.

Poza tym każdy normalny człowiek zobaczy i tak co jest ukryte za spoilerem ;)

Wpisz mnie wiec na liste nienormalnych.

Co do tytulu S.C.A.R.E. - ciekawe jaki skrot teraz wymysla... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz mnie wiec na liste nienormalnych.

Co do tytulu S.C.A.R.E. - ciekawe jaki skrot teraz wymysla... :|

S.C.A.R.E. - Spilnter Cell and Resident Evil czyli all in one :D

 

Co do samego nastepcy F.E.A.R'a to na razie nic o tym projekcie nie wiadomo. Czy bedzie prequel'em czy sequel'em jednyki, jaki bedzie tytul itd. Mozna sobie na razie spekulowac na temat naszych wyobrazen zwiazanych z gra i nic wiecej. Temat ten jest niestety skazany na jeden wielki off topik do czasu kiedy beda znane jakies blizsze szczegoly.

Jedynka mi sie oczywiscie podobala i uwazam ja za dobra gre, licze, ze kontynuacja bedzie na jeszcze lepszym poziomie. To tyle co mialem do powiedzenia w tym temacie :D

 

 

EDIT

Literowka :D

 

EOT

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstają równolegle dwie gry FEAR. Jedna to FEAR 2, a druga to samodzielny dodatek do Fear 1. Niby nic ale... FEAR 2 robią panowie którzy byli odpowiedzialny za jedynke a dodatek robi firma która wykupiła prawa do gry ale jak sie okazuje nie wszystkie. Powstaje troche mętlik bo obie mają być niby kontynuacją poprzednich. Ciekawy wyścig będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E. Ja już nie mam sił do FEARa. Jak wyszedł mnie nawet graficznie nie zaskoczył. Fakt miał cacy AI przeciwników, horrorowaty klim, ale po za tym nudny był (dla mnie). Przeszedłem bo musiałem a nie bo chciałem (no i dla fajnego boom ;p).

Musieli by sie nieźle postarać aby mnie zachęcić do FEAR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E. Ja już nie mam sił do FEARa. Jak wyszedł mnie nawet graficznie nie zaskoczył. Fakt miał cacy AI przeciwników, horrorowaty klim, ale po za tym nudny był (dla mnie). Przeszedłem bo musiałem a nie bo chciałem (no i dla fajnego boom ;p).

Musieli by sie nieźle postarać aby mnie zachęcić do FEAR2.

 

FeaR I napewno rewolucyjny pod wieloma względami, grafiką, sztuczną inteligencją naszych przeciwników, motyw z dziewczynką itd..ale jak dla mnie był taki SE !!!! Pograłem dłuższą chwilę ok...paru godzin i hmmmmm

wszystko na jedno kopyto, no prawie wszystko, podobne alokacje: pomieszczenia,nawet przeciwnicy jacyś ci sami, itd....idizesz strzelasz i do przodu. I gdyby nie ta grafa i horrorowata oprawa to było by z nią kiepściusio, ale każdy ma tam jakiś swój gust i swoje oczekiwania i mam nadzieje, że FEAR II będzie naprawde dobry i przestraszy NAS jeszcze bardziej.....//nie tylko klimatem// :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmm wygląda pięknie ;) Efekt wybuchu i ogrnia - miód. I genialna część z tym czymś co ucieka po ścianach (w jedynce o ile pamiętam też coś takiego bylo? tylko ruszało sie jakoś mniej żwawo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosko!

Kocham tą giere! Zapowiada się miodnie :D

Dokładnie!!!

Może to i odgrzewany kotlet ale za to bardzo smaczny ;-)

Teraz tylko czekać do '08 :lol2:

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Edytowane przez Frog51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle sie zapowiada :P

 

mam nadzieje ze AI bedzie jeszcze bardziej zaskakujace niz w czesci pierwszej.

Edytowane przez WeqWeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bomba! bomba! bomba! już w samym tym trailerze ujrzałem to czego oczekuje od tej gry! dynamiki, rozwałki, efektownosci i tego klimaciku :] Monolith oby tak dalej! ;]

Edytowane przez Damiano69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy to stary jupiter EX z Fear z dodanym hdrem i troche lepsza fiza i particle effects. Wyjdzie na to ze to bedzie cos jakby kolejny expansion pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nażekacie gra będzie trzymała bankowo poziom!

 

mmm wygląda pięknie ;) Efekt wybuchu i ogrnia - miód. I genialna część z tym czymś co ucieka po ścianach (w jedynce o ile pamiętam też coś takiego bylo? tylko ruszało sie jakoś mniej żwawo).

Też to coś co szybko popieprza mi wkręciło. W pierwszej części był ale z baterią na grzbiecie i też pociskał ale ten z trailera zamiata. Trzeba będzie bardziej uwazać ;)

 

niezle sie zapowiada :P

mam nadzieje ze AI bedzie jeszcze bardziej zaskakujace niz w czesci pierwszej.

Oby oby licze, że jeszcze nas grubo zaskoczy. Poprostu nie pozwalam na zepsucie tej gry! :D

 

bomba! bomba! bomba! już w samym tym trailerze ujrzałem to czego oczekuje od tej gry! dynamiki, rozwałki, efektownosci i tego klimaciku :] Monolith oby tak dalej! ;]

Sie wie :blurp: Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...