Skocz do zawartości
ath

F.e.a.r. 2: Project Origin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się bardzo nudzisz, a jak nie to nie.

Ja grałem Feara z oboma dodatkami za jednym podejściem i wg mnie jest to jedna z lepszych serii FPS. A nie nudziłem się, bo miałem i Gearsy i UT3... więc jak kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po około 0,5h grania, doszedłem do momentu kiedy to po operacji budzimy się do życia, robimy rozróbę, i widzimy jak trzech ziomków dobija się do jakiejś panny, zabijam ich zeskakuję na ich piętro (bo są piętro niżej) i niewiem co dalej wszystko zamknięte :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Po instalacji W7 gra zaczęła mi sie dziwnie wolno ładować. Wcześniej było szybciej(na viście) a teraz trzeba poczekac dłużej. Ktoś też tak miał ? Może jest na to jakieś lekarstwo. Chyba że tylko ja tak mam :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, bardziej interesuje mnie tryb multi w fearze 2. mogly sie ktos wypowiedziec na jego temat. i cos maznac na teamt trybow ?

narazie gralem w demko, ogolnie jestem plochliwy i troche sie osrałem, oczywiscie singla tz postaram sie zaliczyc, no chyba ze sie tak zesram nie dam rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, bardziej interesuje mnie tryb multi w fearze 2. mogly sie ktos wypowiedziec na jego temat. i cos maznac na teamt trybow ?

narazie gralem w demko, ogolnie jestem plochliwy i troche sie osrałem, oczywiscie singla tz postaram sie zaliczyc, no chyba ze sie tak zesram nie dam rady :D

Tak wiec multi w Fear 2 jest w moim odczuciu solidnie skiepszczone. O ile w F.E.A.R. Combat zagrywalismy sie ze znajomymi, tak tryby w F2 odrazu nas odrzucily. Jedyne co jeszcze bylismy w stanie trawic to zwykly Deathmatch i nowy tryb z mechami. Ale najgorzej wypadaja w sequelu bronie, ktore sprawdzaja sie tragicznie w porownaniu do FC. W kazdym razie bardzo sie zawiedlismy na multi w FEAR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Przenoszę pytanie tutaj) Czy jest może jakiś np. patch poprawiający tą żenującą w świecie Fear 2 krew? krew, która psuję rozgrywkę i wywołuje uśmiech na twarzy!

 

Strzelam w gościa i patrząc na niego widzę jakbym strzelał w buraka! krew woła o pomstę, pamiętacie cz. 1 tej gry?! uff jaka rzeźnia! efekty, że hoho! a tu, jak zobaczyłem krew najpierw w demie to z nerwów wywaliłem gierkę! szkoda psuć sobie nerwów, ma ktoś jakieś rozwiązanie, żeby krew była jak w cz. 1?

Edytowane przez red777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisze sie: najlepszy FPP w jaki gralem od czasow trylogi HL2. Takich tytulow jest moze kilka w calej historii gier. I jeszcze ta muzyka i dzwieki tla - jak bym slyszal sciezke dzwiekowa AKIRY, co zreszta nie dziwi bo nawiazan jest naprawde duzo. Irytujacy (i to bardzo) jest konsolowy HUD, niestety, ale moze to poprawia.

 

Jeszcze co do muzyki: proponuje posluchac calego albumu - jest fenomenalny.

Edytowane przez Galnospoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIemaco chlopaki dobra gra ! Skonczylem i jedyne co mogla by miec to... byc dluzsza. 1 tez mi sie podobala. Gra z klimatem i polotem. Najlepiej grac w nocy :) dalem kuzajowi pograc to jak mu laska wyleciala zaczal strzelac po calym ekranie i prawie uciekl sprzed kompa. Pozatym dobrze zoptymalizowana !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z odpaleniem tej gry.

Po odpaleniu exe. robi mi się czarny screen i tak wisi. Komp nie reaguje na ctrl+alt+del.

Ściągnąłem nowe sterowniki do grafiki, nowy direct X ale nic nie pomogło.

Proszę o jakieś porady.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj sciągnąć wersję z witaminką, może Ci będzie działać, skoro oryginał nie chce.

 

Co do samej gry, niestety nie jest to ten sam dobry f.e.a.r co kiedyś, gra zalatuje konsolówką

na kilometr.

Łatwa do bólu, AI już nie to samo, nie zaskakuje tak.

Co do strasznych momentów, to jakoś nie mogłem się poddać klimatowi, wszsytko przez tą konsolową naleciałość.

 

Dla fanów serii (ja jestem) może być do przejścia, tylko żeby zaliczyć i zobaczyć.

Dla innych polecam podstawkę wraz z dwoma dodatkami. Na to szkoda kasy.

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumis1983

wczoraj zainstalowalem sobie fear 2 i mam problem pewnie blachostaka ale ...

chodzi o to ze nie moge podnosic przedmiotów

wyskakuje napis

unbound

press pick up intel item

wciskam wszystko co moge i nic

prosze o pomoc moze w jakis sposob pomijam to co najwazniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumis1983

dokladnie pozmienialem domyslne ustawienia klawiszy sterowaniem przywrucilem domyslene i gra wszystko jak powinno dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem postaci w grze, dokładnie z brakiem głosu w dialogach, także napisy dialogów znikają w ułamku sekundy. Zmniejszałem przyspieszenie sprzętowe,zainstalowałem najnowsze directx bez rezultatu. Problem występuje zarówno na SB live-24 bit, jak i ALC889.

 

edit

 

poradziłem sobie jednak, dobra gra :)

Edytowane przez izded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę od znajomego , jak wiadomo fear jest na jego koncie steam na którym ma sporo gier także nie może mi użyczyć swojego loginu i hasła do steam. Co trzeba zrobić zeby mogl zarejestrowac cd key od fear na nowym koncie steam? Na pewno jest taka mozliwosc , tak mi sie wydaje przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona! Grało mi sie bardzo dobrze mimo liniowości aż do bólu ;) Lokacje rewelacja, grafika muzyka też ok. Strachu wiele nie ma choć momenty były.

Zdecydowanie bardziej dojrzała produkcja od jedynki z dodatkami.

Polecam.

 

na minus podałbym STEAM. Zasiadłem wieczorkiem do gry. Myśle zainstaluje i pogram. Nagle sie okazało że musze 4 godziny czekac na moim łączu żeby sie skończyło aktualizować. Nie widziałem opcji graj bez aktualizacji. Ale jak już sie przebrnie to warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość henek45

Podobno tą grę chwalą w trybie single player, ja kupiłem ją na steamie, ale z myślą do multiplayer, jednak do multiplayer ta gra to największy gniot ostatnich lat. Nie dość, że są zaledwie 4 gry dostępne to brak systemu antycheatowego oraz brak wsparcia dla trybu multiplayer, ale to mało jeszcze!!!!!! Tryb multiplayer jest tak zbugowany, kiepsko się gra , postacie nie chodzą płynnie, porażka jednym słowem........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wątek fabularny który tutaj (a przynajmniej miałem takie wrażenie) w miare dobrze przeplata się z chordami przeciwników. W jedynce miałem wrażenie że po prostu idziesz z punktu a do b. Tutaj tez ale jest to mniej widoczne. No i lepsze pomysły na straszenie choć do oscara daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...