Skocz do zawartości
ruras

Uwaga Na Nierzetelną Firme - Pc Projekt!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam kupowałem płyte główna i proca płyta Abita pod socketA i Sempronika, gośc po chwili przynosi płyte i procka ale procek cały umazany pastą :angry: i mówi że niestety nie mają innego a na tym tylko sprawdzali płytą jakąś :? .Ok pomyślałem i wziołem jak sie okazało ten procek był tak badziewny i prawie żadne OC na nim nie było :mur:

 

Ale to tylko procek jaja były z płytą jako że jej nie oglądnołem w sklepie po przyjściu do domu i jej otwarciu chciałem zamontować procka i tam pod podstawką była taka taśma srebrna ochronna cała porysowana więc płyta była używana :mur: jak się okazało nie działała na niej sieciówka

po przyjściu do sklepu gość mi mówi że nie przyjmą bo uszkodziłem płyte i ja zarysowałem myślałem że zaraz mu wypie....

 

Na szczęście wymienili po wielkiej łasce :mur:

 

OMIJAM TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM I ZAWSZE JAK COŚ KUPUJE ZAWSZE TO OGLĄDAM !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu moja sprawa dobiegla konca - po moim mailu zaproponowano mi zwrot kasy. Sianko juz mam na koncie, to jest dla mnie nauczka na przyszlosc. Jak juz kupowac to tylko u siebie na miejscu. Chcialem Wam wszystkim podziekowac za wsparcie, ktorego mi udzieliliscie - oby jak najmniej takich sytuacji mialo miejsce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wreszcie!! Swoją drogą, to ile musiałeś kasy wydać, na wysyłki i telefony :(

No tego nie licze - bo az strach. Jeszcze do tego trzeba doliczyc zszargane nerwy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha zaraz usiąde i zesr..am się ze śmiechu.Płyta niby wróciła z ABITA NAPRAWIONA!!!! Nie wiem ,nie jestem elektronikiem :mur: Ale zjarany był na 100% mostek SB a oni naprawili :D Spoko powinieniem ja mieć lada dzień (tak napisali)więc zobaczymy,obadamy i stwierdzimy co jest grane.No i napiszemy o wszytkim ale jedno musze powiedzieć obsłga miła jest na każdy mail odpisane po chwili ale zobaczymy czy tak będzie jak będe miał zastrzeżenia.Oki to za kilka dzionków panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciła,jeszcze nie podłączyłem ale sądze że jest naprawiona w każdym razie pisemko był w środku a na tym pisemku słowa

Płyta nie uruchamia się

BOT-OK

COL-OK

I mysl co było albo co jest :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do naprawiania:

Jest to możliwe, jeden z userów ma płytę z przelutowywanym NB ;]

Kolejna sytuacja z PCP :arrow: Terminowość. OBiecanki cacanki a głupiemu radość. Z kolegą czekaliśmy na Tagana (obiecanego na czwartek) aż do soboty :? Bo cały czas nie było :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to ceny są tam nawet przystępne (oczywiście nie wszystkie).

 

co do gwarancji, to nie miałem na szczęsćie okazji przekonywać się czy działa. Kupuje tylko drobiazgi; głosniki, myszki, klawiatury...

 

a nie całego kompa lub drogą kartę graficzną :lol2:

 

fajny jest ten facio i ta babka w sklepiku :lol2: :lol2:

 

ona zawsze tam na wprost jak się wchodzi, a facio po prawej. Kiedyś grał w kłejka :lol:

 

a kompa kupowałem w Bit computer i dostawa trwała tydzień dłużej niż obiecywali.

Edytowane przez zezal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...