Skocz do zawartości
Gość sialala

Jest Imprezka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Nie widzialem jeszcze podobnego tematu, wiec zakladam nowy - chocby dlatego, ze mam troche czasu.

Wiadomo, ze konsola to fajna sprawa do grania we dwoch. Najlepiej facetow ;) przy piwku, ewentualnie czyms mocniejszym. Ale czasami zdarzaja sie imprezy, gdzie sa takze i kobiety. I nie zawsze nastroj od samego poczatku jest typowo imprezowy. Im ludzie sie mniej znaja, im starsi - tym z tym gorzej. Pol biedy jesli wszyscy sluchaja podobnej muzyki. Ale towarzystwo jest rozne i roznie bywa. I nie zawsze muzyka ktora rozrusza od pierwszych minut jedno towarzystwo wywrze jakiekolwiek wrazenie, poza np. ziewaniem na innej grupie ludzi. I tutaj moze nam pomoc konsola/komputer, ktore dzieki wlaczonej na nim/niej grze sprawi, ze wszyscy beda tylko patrzec by jak najszybciej dopchac sie do pada/mikrofonu/maty tanecznej/czegokolwiek innego i pokazac co potrafia, badz po prostu posmiac sie z innymi.

 

I ten temat chcialbym poswiecic takim wlasnie grom.

 

Zaczne od moich trzech typow. Pozycji absolutnie bezblednych, ktore wystarczy pokazac i gospodarz nie musi nawet stawiac przyslowiowych paluszkow na stol, zeby goscie z imprezy wyszli z bananami na buzkach.

 

Gra pierwsza:

Singstar - dla mego pokolenia, pamietajacego doskonale hity z lat dzieciecych Sinsgtar 80's. Na czym to polega wie kazdy. I obojetne w jakiej konfiguracji bysmy sie nie bawili - na kawalkach takich jak "Our house", "99 Red Balloons", "Poison", "Heaven is a place on earth", "Wake me up, before you go go", "You're simply the best" - nie ma bata, zeby byla choc jedna osoba w pokoju, ktora nie zaspiewa refrenu ze wszystkimi. Przyznaje sie bez bicia, ze moja przygoda z Singstarem zaczela sie wlasnie od 80's - ale jutro na imprezie u znajomych pojawi sie takze i Party. I zamierzam zostac Rising Star przy No woman no cry! :D

 

Gra druga:

Monkey Ball Deluxe - to bardziej na imprezy, gdzie jest pokoj "chilloutowy" w ktorym niekoniecznie sie pije, za to inne uzywki maja swe miejsce. Dzieki mozliwosci podpiecia 4 padow, gry w 4 osoby... Ta gra jest jak narkotyk, jak ktos zalapie (a zalapuje po ok. 10 sekundach) o co w tym chodzi. I nie ma mocnych - wsysa tak samo mocno facetow jak i kobiety (kobiety nawet bardziej ze wzgledu na brak krwi ;)). Salwy smiechu, ranek nas moze spokojnie zastac pobijajacych kolejne rekordy, badz po prostu stracajacych sie nawzajem.

 

Gra trzecia:

Dance Dance Revolution - idea prosta - wciskamy przyciski jakie sie wyswietlaja na ekranie. Haczyk tkwi w szczegolach, ktorymi sa w tym przypadku konczyny, ktorymi operujemy. Glupio wygladajace z boku stawanie w odpowiednim momencie na odpowiednim przycisku na macie po kilku nieudanych probach zmienia sie... w prawdziwy taniec! Zadziwiajace jak fajnie mozna tanczyc do badziewnych (moim zdaniem) przebrzmialych hitow muzyki pop. A jeszcze bardziej zadziwiajace jest to, ze po pewnym czasie oprocz graczy bioracych udzial w grze tanczy caly pokoj, co wyglada na taniec synchroniczny - ciezko jest sie powstrzymac przed "trenowaniem na sucho" jak widzi sie pojawiajace sie strzaleczki na ekranie. Piekno w swej prostocie! Nagroda Nobla dla tworcow!

 

A czemu ma sluzyc temat? Na GC sa congosy, na PS2 jest jeszcze eye-toy, sa wedki, sa rekawice, pistolety, jest mnostwo gier, ktore sa stworzone w celu integrowania grupy ludzi znajdujacych sie w tym samym pomieszczeniu. Zbierzmy je wszystkie do kupy, olewajac platformy na jakie te gry sa dostepne - niech to bedzie watek o imprezach wokol sprzetu elektronicznego.

 

Zapraszam do dyskusji i dodawania kolejnych "wynalazkow" :)

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zabawy raczej w meskim gronie: Flatout.

 

Poza normalnymi wyscigami, skadinad fajnymi, mamy tez do wyboru takie dyscypliny jak skok w dal, skok wzwyz, kregle i strzelanie do celu. Kierowca wyrzucanym z samochodu przez przednia szybe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR roxuje, ale tylko na 2 maty. Bo po kolei na jednej jest troche smutawo.

 

Buzz quiz tez rzadzi xD Jazdy są niewąskie. Jak idzie bomba to sie taki poploch robi ze glowa mala xD

 

Eye toy tez fajny, ale gierki sie szybko nudzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Do zabawy raczej w meskim gronie: Flatout.

 

Poza normalnymi wyscigami, skadinad fajnymi, mamy tez do wyboru takie dyscypliny jak skok w dal, skok wzwyz, kregle i strzelanie do celu. Kierowca wyrzucanym z samochodu przez przednia szybe :twisted:

Do zabawy w meskim gronie to wystarczy PES + Tekken5 i nocka z glowy ;)

 

Ja w sobote zainwestowalem w kolejnego Singstara (tym razem Party) i... Ain't no sunshine when she's goooooooooooooooooooooooone... Znam to w wersji zupelnie innej niz jest na plycie, w wykonaniu mocno reggaowym i... nawet wygralem! Chociaz i tak jedyna piosenka w ktorej jestem niepokonany (nawet w walce z ingliszami) to "Tricky" RunDMC ;)

 

Coraz mocniej zastanawiam sie nad tym Buzzem - moja zona uwielbiala w Polsce "Jaka to melodia" - pytanie tylko, czy po tygodniu nie bedziemy znac wszystkich kawalkow na pamiec? Jakby co - zdam relacje :)

 

DDR roxuje, ale tylko na 2 maty. Bo po kolei na jednej jest troche smutawo.

No innej opcji niz dwie maty nie biore pod uwage - podobnie jak spiewania w pojedynke w SingStarze :]

 

Ktos uzywal congosow na GC?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezawodny jest też Eye Toy, ja mam akurat z EyeToy Play 3, świetna zabawa, mnóstwo ciekawych minigierek, które potrafią wciągnąć w każdego bo są łatwe w obsłudze, pomachać łapami każdy umie :-) A mimo to osiągnięcie dobrych wyników moze być czasem trudne :-) Mówię oczywiście o "normalnych" osobach, nie o takich graczach jak my :P

Edytowane przez Grees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola, gierki i impreza w męskim gronie: TAK

Konsola, gierki i kobiety: NIE

Chyba że ktoś woli gry od kobiet :)

Poza tym kiedyś kumpel coś takiego zrobił na imprezie. Na początku było ok bo kobiety zajęły się sobą. Jednak później efekt tego był taki że Panie czuły się bardzo obrażone bo żaden facet się nimi nie interesował przez całą impreze.

Niestety gry uzależniają i ciężko się od nich oderwać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Zalezy, jakie gry wybierzesz. Tekken czy NFS raczej nie wzbudzi zainteresowania pan, ale od Singstara, DDR czy Eyetoya bedziesz je musial odciagac ;)

W przypadku Buzz!a faceci predzej odejda od tych pykawek niz panie ;)

Jesli panie dopuszcza panow do gry w ogole... I to na trzezwo, w niedzielne popoludnie w czasie gdy w TV leca opery mydlane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Zgadzam sie z costim FLATOUT i te piękne skoki przez przednią szybę.!!!MASAKRA!!!

Namow na to jakakolwiek przedstawicielke tak zwanej plci pieknej ;)

 

A potem sprobuj po 15 minutach gry zabrac kontroler od BUZZa tej samej pani. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Przeca napisalem, ze Flatout sie sprawdza tylko w meskim gronie ;)

W meskim gronie to wystarcza combo w postaci Tekken + PES + Fight Night ;)

W zasadzie w meskim gronie to wystarczy kazda gra umozliwiajaca porownanie swych osiagow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o meskie grono, damskie, czy tez mix :)

 

Buzz - strasznie wciaga; nawet jesli wziac pod uwage 'powtarzalnosc' 1000 utworow i 3000 pytan (? chyba, bo dokladnie nie pamietam) to nic nie przeszkadza bo liczy sie szybkosc nacisniecia i na tym polu moze byc bardzo udana rywalizacja :) i nie jest to gra tylko 'damska', zapewniam ze nam tez pasuje i gramy sobie, gramy ;)))) najlepszy moment gry 'podaj bombe!'

 

Ateny 2004 - NIESAMOWICIE wciaga, rywalizacja na calego... w wiekszosci wypadkow gdy jedna osoba odpadnie (np. w skoku o tyczce) to potem dwie osoby robia wszystko, zeby przeskoczyc dana odleglosc ;)

 

co do innych gier to nic nowego nie wymysle: PES, Fifa, Teken, itp.

kazda gra jest dobra.. jesli jest kawalek rywalizacji i nie jest zbyt wymagajaca (np. killzone odpada)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja was zagne. u mnie na imprezie (od 18 jednego dnia do 12 następnego) wlaczylem tekkena 5. I sytuacja wygladala tak ze kobiety przez pierwsze dwie godziny dziwnie na facetów patrzyly, potem przez reszte imprezy były tylko pojedynki damsko-meskie ;D po prostu dziewczyny zwariowały i kilka dni po imprezie dopytywały mnie kiedy znów zrobie imprezę bo chcą pograć w tekkena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mnie moja pani nonstop bije w tekkena i SSBM(na gacka) :)

bebenki na gacka tez wymiataja(polecam tym, ktorzy nie probowali :D)

Mnie zona obija Asuka prawie co noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zona obija Asuka prawie co noc ;)

 

 

 

Mnie moja dziewczyna też Asuką obija... I to jak! Jak wpadnie w ciąg to dopiero jak blad popelni to mam szanse... one sie na Asuke uwziely czy co? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to moze zalozymy klub ? :)

Albo zlozymy petycje do developera zeby Asuka nie byla taka mocna (ew. w ogole jej nie bylo :D ) w nastepnej czesci... 3 podpisy juz sa :)

E tam, to juz nie bedzie tak fajnie ;) duel Asuka vs. Law jest u mnie duelem rozwiazywania problemow w zwiazku ;)

 

 

 

Ps. Sorka za Offtop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

E tam, to juz nie bedzie tak fajnie ;) duel Asuka vs. Law jest u mnie duelem rozwiazywania problemow w zwiazku ;)

Ps. Sorka za Offtop...

Ja trenuje ta mala Chineczke - Xiao czy jak jej tam ;) Nawet coraz czesciej wygrywam :D

Choc jak biore Christie Monteiro, to zona odklada pada :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dwa slowa: GUITAR HERO.

 

Jutro jade do wiekszego miasta ;) szukac drugiej gitary. MASAKRA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trenuje ta mala Chineczke - Xiao czy jak jej tam ;) Nawet coraz czesciej wygrywam :D

Choc jak biore Christie Monteiro, to zona odklada pada :]

Ja gram nią cały czas i dostaje opieprz, bo to "najmocniejsza postac we wszystkich tekkenach", a ja jestem lamerem bo "umiem nią wszystkie ciosy"* ^^

 

*czytaj "umiem wciskac szybko wszystkie przyciski jak leci i mam farta? " :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

christie rlz, też zazwyczaj naciskam wszystkie ciosy i fajne combo czasem wykdzie :)

Podales wlasnie najlepszy przepis, zeby dostac w dupsko od kazdego, kto ma chocby minimalne pojecie o grze w Tekkena. Moja chineczka (stroj japonskiej uczennicy rzadzi!) skopalaby Ci tylek tak, ze nie wiedzialbys jak sie nazywasz ;)

Tekken to mimo wszystko cos innego niz naciskanie przyciskow jak popadnie. Trzeba sie nauczyc grac dana postacia - bo wciskanie na pale moze przyniesc rezultaty w grze z kompem albo przeciw komus, kto tez wciska na pale, ale niech no sie trafi ktos kto wie, co to blok i... bye bye ;)

Tak w ogole to w Tekkenie tryb dla jednego gracza to sluzy jedynie do odblokowywania postaci i ubranek - jak gdzies ktos kiedys powiedzial, a ja sie z tym absolutnie zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podales wlasnie najlepszy przepis, zeby dostac w dupsko od kazdego, kto ma chocby minimalne pojecie o grze w Tekkena.

Akurat.

Tekken to jedna z licznych bijatyk, w ktorej lamer wciskający wszystko po kolei moze 'sklepac' wyjadacza ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...