Skocz do zawartości
cyruslb

Jak Podłączyc Obwód

Rekomendowane odpowiedzi

patrzę i widzę, i niepokoi mnie to bardzo.. że obecna młodzież przeraża mnie poziomem ortografi i interpunkcji...

 

jeszzce ortografie można jako tako przemilczeć.. bo da się zrozumieć zdanie z błędem.. alejak ktoś nie stawia przecinków, kropek, nie tworzy zdań tylko jakieś półzwroty pozbawioen podmiotu, orzeczenia, a mimo to wielokrotnie złożone to ja mam conajmniej nie mały problem z właściwym zrozumieniem takiego czowieka... Ostatnio czytałem z 5 takich tematów... :> jakaś plaga czy coś?

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzę i widzę, i niepokoi mnie to bardzo.. że obecna młodzież przeraża mnie poziomem ortografi i interpunkcji...

 

jeszzce ortografie można jako tako przemilczeć.. bo da się zrozumieć zdanie z błędem.. alejak ktoś nie stawia przecinków, kropek, nie tworzy zdań tylko jakieś półzwroty pozbawioen podmiotu, orzeczenia, a mimo to wielokrotnie złożone to ja mam conajmniej nie mały problem z właściwym zrozumieniem takiego czowieka... Ostatnio czytałem z 5 takich tematów... :> jakaś plaga czy coś?

Porażka, panie, porażka :(

Chyba więcej ludzi już na forach opier...ochrzaniłem, niż moja siostra uczniów w swojej kilkuletniej karierze polonistki ;]

 

Mów za siebie. :twisted: MareCeK, dzięki o to mi chodziło.

To jest wiedza szkolna wyniesiona z podstawówki jeszcze. Czasem wystarczy uważać na fizyce/technice ;)

.:.:EdiT:.:.

Na przyszłość- jak robisz schemat, to zapisuj go w gifie a nie w jpg. Gif został stworzony właśnie do obrazków z małą liczbą kolorów i masą linii prostych, tudzież surowych w wyglądzie. No i lepiej sobie z tekstem radzi :]

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...