Skocz do zawartości
Gość evo4

D Link Dwl 510 Czy Są Pod Win Xp Pro X64

Rekomendowane odpowiedzi

otoz mam problem nie moge nigdzie znalezc sterownikow pod Windows'a XP Pro x64 do D Link DWL 510 , i tutaj przychodze z prosba do Tweak'a, abyście chociaż dali pare wskazówek odnośnie tego stera czy jest już na tego Windows'a, lub skąd można je pobrać, dzieki

Edytowane przez evo4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, tylko ze nie ma tam sterownika pod Windows'a XP pro x64 (napisze w nawiasie szescdziesiecio cztero bitowego).

tak nawiasem: to sa juz wogole sterowniki pod D-link DWL 510, moze ma ktos sieciowa D-link'a i moze wie ktos czy sa stery. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze musze zmienic karte? ale czy bedzie dzialac z moim netem bo ja mam siec 802,11b czy jakos tak wiem ze na koncu jest b,

 

 

---------------------

jeszcze jedno koledzy: czytałem że pod tę karte dzialaja sterowniki realtec'a bo karta jest na chipsecie realtec chyba cos takiego, i moze te sterowniki beda? na win xp 64 ??? co wy myslicie

Edytowane przez evo4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na jaką od razu mi powiedzcie która działałaby na Win XP PRO x64, i pod moją sieć by pasowała mam sieć 802,11 b ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jednak kupię dwl-g122,

może będzie mi lepiej necik chodził, chodzi tutaj o to: że nie będę miał takich problemów z tą kartą jak z dlink 510, zrywanie połączenia, tryb offline, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...