Skocz do zawartości
foxwq1

Rezerwuar + Wskaźnik Przepływu

Rekomendowane odpowiedzi

A co wy na to????????????????????????????

 

Rezerwuar ma w sobie zamontowaną turbinkę, która obraca sie nawet z najsłabszą pompką. Wszystko podświetlane jest diodami: czerwoną lub niebieską lub dwiema na raz.

 

Diody są dwie. To Ty decydujesz którą podłaczyć.

 

Średnica wewnetrzna krućcow 8 mm, reezerwuar pasuje do zatoki CD-ROM a jego długość nie jest wieksza niż 21 cm (z krućcami)

 

Ponieważ zdjecia nie oddają w pełni funkcjonalności urządzenia, możesz napisać:

 

foxwq1@wp.pl

 

a wyslę Ci 4 filmiki i parę dodatkowych fotek.

 

Polecam oglądnięcie filmików ponieważ na nich dopiero widać efekty podświetlenia turbiny

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez foxwq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet z fotki widze mikropekniecia na gwincie krocca

Plaxi kupowałes w markecie?

Wymien te krocce z LM (kupowąłem po 7zł) na cos znacznie lepszego i tanszego

A tak ogolnie mnie osobiscie mało obchodzi z jaka predkoscia płynie mi woda w układzie, wazne ze płynie...

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma peknięć na na gwincie krucca ponieważ kruśce nie są wkręcane tylko wklejane (rezerwuar byl testowany przez pół godziny pod cisnieniem 6 atmosfer (pod wodą z kranu) i zwykły gwint lekko przecikał)

pleksi jest przeźroczysta i nie w markecie tylko w propylexie: http://www.plexi.bytom.pl/

krućce takie dalem bo akurat takie miałem :)

a to ze , misi stary bywalcu tego forum prędkośc cieczy cie nie interesuje to oznacza ze masz dobrą pompkę, a mnie interesuje bo:

1) mam podpięte 4 rzeczy pod najsłabszego atmana a ta tyrbinka nie stawia prawie wobóle oporów ( jak niektóre wskaźniki)

2) większa prękość = mniejsza temperaturka

Edytowane przez foxwq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) większa prękość = mniejsza temperaturka

nie dokonca tak jest to zalerzy od danego ukladu (przedewszystkim jakie sa zastosowane bloczki).

 

co do rezerw jak na chomade ok ale moglo byc lepiej i te krućce :? koniecznie znien tak jak mowil misiu15go

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma peknięć na na gwincie krucca ponieważ kruśce nie są wkręcane tylko wklejane (rezerwuar byl testowany przez pół godziny pod cisnieniem 6 atmosfer (pod wodą z kranu) i zwykły gwint lekko przecikał)

pleksi jest przeźroczysta i nie w markecie tylko w propylexie: http://www.plexi.bytom.pl/

krućce takie dalem bo akurat takie miałem :)

a to ze , misi stary bywalcu tego forum prędkośc cieczy cie nie interesuje to oznacza ze masz dobrą pompkę, a mnie interesuje bo:

1) mam podpięte 4 rzeczy pod najsłabszego atmana a ta tyrbinka nie stawia prawie wobóle oporów ( jak niektóre wskaźniki)

2) większa prękość = mniejsza temperaturka

Klej tez koze powodowac mikropekniecia przyjzyj sie jesli jest taka pajeczynka to sa mikropekniecia ale moze sie myls ebo ze zdjecia to roznie

To dobrze ze nie plexi z marketu taka ma tendencje do pekania

1 Ja miałem atmana 305 i podłaczyłme chyba 7 blokow pod niego i dawął sobie swietnie rade

2 Znikoma roznica i lub zadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie takie kryćce kupie???????????????????

 

co do kleju to żywam go w pracy od 2 lat do klejenia pleksi

nie powoduje on mikropeknięć poniewaz ma w sobie rozpuszczalnik który trawi plekse iłaczy ja dopiero, np: łącząc dwa kawalki ktore sa powysowane otrzymujemy przeźroczystą plekse, tak jakby była wylewana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho troche dziwny pomysł z tą turbinką. Jezeli zamontujesz ten rez w miejsce na cdromy to i tak jej nie wdac, a poza tym jakby co pompka staneła to i tak tego nie zauważysz bo chyba nie trzymasz głowy cały czas w obudowie.

Imho troche dziwny pomsył. Jak dla mnie normalny rez niczym sie nie wyróżniający od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...