Skocz do zawartości
qba_sowa

Voip Stunt

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem kolejny progs (po tym jak z VoIP Bustera usuneli Polske z rozmow stacjonarnych 4free), dzieki ktoremu mozemy gadac za darmo przez 1 minute na stacjonarne numery do:

Andorra

Argentina

Australia

Austria

Belgium

Bulgaria

Canada

Chile

China

Colombia

Croatia

Cyprus

Denmark

Finland

France

Georgia

Germany

Gibraltar

Hong Kong

Hungary

Iceland

Ireland

Italy

Japan

Latvia

Liechtenstein

Luxembourg

Malaysia

Monaco

Mongolia

Netherlands

New Zealand

Norway

Poland

Portugal

Singapore

South Korea

Spain

Sweden

Switzerland

Taiwan

Turkey

United Kingdom

United States

Niby 1 minuta ale i tak mysle sie bardziej oplaca. I przynajmniej sobie jaja mozna porobic z ludzi za fri :D

 

Do PL dzwonicie przez +48(kierunkowy)(numer) [np. +48325641598]

 

VoIP Stunt

 

PS. W ogole to to wyglada wszystko jak Buster, nawet design stronki ten sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny programik, moge załatwic sobie kolacje nie ruszając sie sprzed komputera :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Fajny programik, moge załatwic sobie kolacje nie ruszając sie sprzet komputera :mrgreen:

A po co tych chcesz ruszac sprzet?

A co do tego programu... Dziwne co piszecie, bo ja korzystalem z niego i moglem jeszcze tydzien temu dzwonic na stacjonarny do Polski i rozmawiac przez 40 minut (potem juz tylko 25) - problem jest taki, ze po kilku takich rozmowach numery na ktore dzwonilem sa chyba poblokowane, bo nawet zalozenie nowego konta nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Powygłupiać sie można, fajny programik

Pare parominutówek z niezłymi rotflami zaliczyłem ;)

I dzieki temu do Chin mozna wydzwaniac po 40 minut dziennie. Po UK mozna wydzwaniac po 40 minut dziennie. Po Polsce mozna wydzwaniac 5 minut dziennie :angry:

Ehhh... niewazne. Wczoraj wykupilem kredyt - rozlacza po godzinie rozmowy na stacjonarne, ale potem mozna zadzwonic jeszcze raz. Na 0-700 nie probowalem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam wlasnie zamiar wykupic ten kredyt i mowisz ze po jakims czasie rozlaczy? po godzinie. i co moge zadzwonic po chwili na ten sam numer i znow gadac godzine ? i to za free ? of coz do polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas sprzątania zauważyłem, że do słuchawek, które kupiłem w zeszłym roku do skype, dostałem kod na 120 darmowych minut przez Skype na telefony stacjonarne (ważny do 31.03.2006).

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to chętnie oddam.

Pierwszy chętny w tym wątku dostanie kod i linka na PW.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

witam

mam wlasnie zamiar wykupic ten kredyt i mowisz ze po jakims czasie rozlaczy? po godzinie. i co moge zadzwonic po chwili na ten sam numer i znow gadac godzine ? i to za free ? of coz do polski

Dokladnie tak. Wykupujesz kredyt i dryn dryn. Po godzinie rozlacza, dzwonisz ponownie. I tak w kolko. Platnosc karta kredytowa. Waznosc bodajze przez 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platnosc karta kredytowa. Waznosc bodajze przez 3 miechy.

Dodam jeszcze ze jak ktos niema karty to moge pomoc wplacic ;]

 

Prowizja : 1 bro ;] ;)

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...