Skocz do zawartości
johar

Internet z... gniazdka elektrycznego?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze pewne Zaklady Energetyczne wprowadzily takie uslugi do testow w niektorych, wybranych miastach Polski. Informacje mam z niesprawdzonych zrodel. Jestem wiec ciekaw wynikow jakie osiaga te alternatywne zrodlo przylaczenia do sieci, no i po pierwsze czy to nie jest mit ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście zakład energetyczny testował to cudo (ja osobiście nie). Zresztą po tym co oni proponowali - limity transferu (najniższy 250 MB - to sie chyba tylko do poczty nadaje :-D) prędkość 128kbps i cenę około 100 zł to lepiej już chyba byłoby SDI założyć.

Wygląda na to że koszty jednak były zbyt wysokie bo na razie po testach jest cisza.

W Europie to się raczej nie przyjęło zatem i u nas pewnie też nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA sam jestem użytkownikiem internetu z "gniazdka" JA wiem na początku to była tragedia ale teraz jest całkiem nieźle da się pracować i nawet coś ściągnąć z sieci. Aktualnie w mieszkaniu są dwa kompy podłączone w ten sposób. Co do kosztów to żeczywiście nie są małe ale w bloku którym mieszkam niestety nie dało się podłączyć netu innym sposobem. Firma która podłączyła net deklaruje prędkość 10 Mb nie wiem na ile to sie sprawdza Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putin- powiedz mi:

1.Ile kosztują pakiety internetowe w twojej sieci?

2.Co się stanie jezeli sciągniesz więcej niż masz w pakiecie ?

3.Jaką można uzyskac max. prędkosc przy sciąganiu plików?

Odpowiem ci na 2

2. Pewnie bedzie mogl tylko z neta korzystac a nic nie sciagac. W sdi jest albo mial byc jakis limit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...