Skocz do zawartości
KAMILcom

Gf 7300 Warta Swojej Kasy?

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem na allegro GF 7300 GS ma on niestety 64bity ale dość fajne taktowania minowicie: 550/810 MHz fabrycznie

czy to jest warte tej ceny? wsumie planuje kupić GF 6600 GE za ~450zł ale wolał bym zainwestować w inne kompnety jakieś WC albo nowe głośniki, a karte zmienić na jakiegoś 6800 GS albo ati .... i nie chce kupować czegoś drogiego co i tak zmienie

aha karta musi być na PCI do configu niżej

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie podobają się te 64 bity. Póki co warto chyba kupić bardziej sprawdzone karty jak 6600GT itp. Jakby to Cię zainteresowało to znalazłem 6800 LE za 517zł. Jak chcesz możesz zaryzykowac i ją kupić. A jak nie to kup jakąś 6600 gt czy inną wedle gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800LE jest gorszy od 66GT

Wiem, że jest gorszy. Ale jeżeli uda Ci się odblokować potoki i vertexy to będzie lepszy. Dlatego napisałem wcześniej wedle uznania. Może gdzieś znajdzie się takiego 6800LE z gwarancją modowalności. A jeżei nie chcesz kombinować to oczywiście 6600 GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest gorszy. Ale jeżeli uda Ci się odblokować potoki i vertexy to będzie lepszy. Dlatego napisałem wcześniej wedle uznania. Może gdzieś znajdzie się takiego 6800LE z gwarancją modowalności. A jeżei nie chcesz kombinować to oczywiście 6600 GT.

66GT to znajdz mi pokaż mi jakiejś dobrej firmy w cenie do 450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po OC ta karta min. lub na rowno z 6600 ,a mozna juz ja kupic za niecale 250 zl np. MSI 128MB wiec rewelka

 

4 potkowiec 3 vertex 64 bit wygrywa po OC z 128bit 8 potokowcem 6600 hehe

za sprawa wysokiego zegara def.GPU 550, def.MEM 810 po zabawach napewno pojdzie ten GPU na 700 niema bata przy 0.09, MEM ponad 1100 tez zalezne od modelu i znowu OC nietylko dla nowobogackich ihihi tak jak bylo z 9550 ATI >>kupujta i kreccie na maxa ,pewnie niedlugo biosy z wyzszym v-gpu beda itd.

 

w apollo masz za 235 zl ta grafe [PCIE] Karta GeForce 7300GS Leadtek 128MB np.

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Na razie osiągane są częstotliwości w okolicach 650/500, ale jest tak jak piszesz - szykuje się karta na miarę R9550 :) (zwłaszcza jak zaczną się pojawiać modyfikowane biosy / v-mody)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...