Skocz do zawartości
lukmek

Testy Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy do czego tego kompa wykorzystujesz, bo jak do grania, netu itd. To już lepiej abyś miał 2gb szybkiego.

Śmiem twierdzić, że do grania lepeij mieć 512MB na grafie i 1GB ramu niż 256 na grafie i 2GB ramu ...

 

>> Cruel - cioś cieniutko poleciały, najlepszy dzielnik 2:3 i tylko 450 ?? Na tym dzielniku normalne HZ robią 500+ (4x1GB)

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano Tomku zgodze sie z Toba, co do tego 512 na grafie.

 

Dla przykladu : NFS MW 1280x1024 wszystko na max + AA i AF pelne na kompie z 2 x 256MB, ale grafa X1900XTX 512MB i nic sie nie cielo

Akurat idento testowałem na ToCA 2/3 i było OK :D (2x256 + SLI 2x512, 1600x1200 AA i Anizo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem co nieco.

 

Dołączona grafika

 

99tomcat - też mnie gnębi, co tam w środku siedzi. Ale i tak nie jest źle myślę, co by to nie było. Może lepiej by było jakbym tylko na 2 kościach testował, ale nie chce mi się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie wiem jak bedzie wydajniej. 5/5/5/12@1000mhz czy 4/4/4/12@950mhz? Nie mam jak sprawdzić bo nie moge tak ustawic aby procesor byl tak samo taktowany w jednej i w drugiej opcji. I jeszcze pytanie jakie jest bezpieczne na codzień v na memkach Corsair XMS2 TWIN2X1024?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potraktujcie tego jako reklamy ale zobaczcie co znalazłem grzebiąc w sieci

 

3-3-3-1 @ 800 MHz - 2413270[/snapback]

Wynik fajny ale w kraju jest kilka par, które tyle robią ;)

no jest kilka tu jedna która co prawda to buffalo firestixy ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kostki świetne itd.

zapuść testy w 1:1 bo te 2:3 to nie robi wrazenia na nikim

podam swój przykład ,moje D9 fikają na 800MHz (1:1) 3-3-3-9 i co z tego ? na kij mi to ?

 

komprende

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bede mial czasu troche to dam superpi32mb i moze jeszcze dodam pare mhz na pamieciach .

 

racuch -pokazalem co pamieci potrafia i tyle , a czy to przyda sie na codzien czy nie , to juz nic wspolnego z tym nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...