Skocz do zawartości
Panek

ECS z wlutowanym Duronem

Rekomendowane odpowiedzi

CZy ktos mam moze taka plyte i moze podizelic sie spostrzezeniami. Zastanawiam sie nad kupnem ale martwi mnie potencjalna stabilnosc. Chce tylgo od niedo DivX, DVD i internet.

 

Dzieks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składałem dwa kompy na tym - do zastosowań o których piszesz - jest nieźle - ale polecam raczej coś innego niż duron 850 puszczony na magistrali 105 - a i jakość obrazu 2D nie jest rewelna - szcczególnie w wyższych rozdzielczościach - dołóż te 40 zł i kup normalną płytę z zintegrowaną grafą - bez wlutowanego proca ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOBO ma racje ja wczoraj w pracy mialem zlozyc "kompa biurowego" ale jak zobaczylem tego wlutowanego proca to bedziekowalem i wzialem za to MSI ze zintegrowana grafa za 280 pln i do tego Durona 1200 za 170 pln i wyszlo 450 pln wiec parwie tyle samo co za ECSa ze zintegrowanym wszystkim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem watpliwa przyjemnosc konfigurowac cos takiego - raczej sie nie pchaj w to ale nie ze wzgledu na stabilnosc (bo wbrew pozorom nie bylo najgorzej) tylko na jkosc obrazu na zintegowanej grafice. Za pol roku musialbys sobie kupic okulary, takiego mydla na ekranie to nie widzialem od czasow S3Virge'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli komputer ma robić za dekorację pomieszczenia to polecam...

a tak na poważnie - konkretnie w przypadku K7SEM (wlutowany Dureń1200 + cooler za friko) awaryjność 40% - na 10 płyt 4 padłu w przeciągu 5 dni...

chyba że to po prostu pech i fatalna partia się trafiła , ale odradzałbym...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha! zapomniałem! bardzo pozytywne opinie dotarły do mnie na temat płytek VIA (nie pamiętam oznaczenia - chodzi o te najmniejsze) - procek VIA C3 800 z pasywnym chłodzeniem , lan , vga , sound... ale niestety brak możliwości podłączenia flopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego, ze wlutowany proc? ale za to wolne AGP jest (a na MSI nie), wiec zawsze mozna dac lepsza grafe... troche tego sprzetu przeszlo prze moje rece i jeszcze ani jedna plytka nie wrocila. Stabilna i idealna do zastosowan o ktorych piszesz... wiadomo, ze w porownaniu do sprzetu niezintegrowanego jest zle, ale za ta cene dostajesz prawie kompletny komp. I nie sugeruj sie marka, wybitnie ecs;owi udala sie ta plytka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oytanie tylko - co z tego że jest AGP wolne - jak się tam założy jakąś lepszą kartę to kończy się stabilność .... (dwa potwierdzone przypadki) ... ale może ja miałem pecha ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyte z wlutowana C3 to mam aktualnie. Ogolnie nie narzekam ale... Po pierwsze proc jest chlodzony aktywnie (i to dosc glosno) a radiator jest przyklejony na stale (wdjecie = utrata gwarancji), brak flopa jest uciazliwy (bo jak tu bios upgrejdowac) a poza tym co do wydajnosci to divx w najmniej wymagajacym ustawieniu chodza ok ale przy wyzszych ustawieniach to jest slideshow, a co do dvd to braknie jakis 3-4/sek. wiec boli. Ma niedlugo wejsc epia-m ktora ma flopa, ddr, 1000mhz C3 i poprawione wsparcie dla DVD ale to juz nie to.

 

Ale co do stabilnosci to super sprzet nie zaliczyl zwiechy juz od 6 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...