Skocz do zawartości
Szymon

Czy te pasty sa ok?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te pasty sa ok?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9523745

 

Jest ich na allegro duzo i nie drogo :-). A ja poki co nie bedde kupoawc nic drogiego ewentualnie na przyszlosc jak ebde robic chlodzenie wodne ;). Teraz po prostu nie dlugo odbiore nowy procek a nie zaloze radiatorka bez niczego. I czy to sie w ogole nadaje? Czy moze zmiejszy mi nawet przewodnosc ciepla? :) nei wiem dlatego..pytam!

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te pasty sa ok?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9523745

 

Jest ich na allegro duzo i nie drogo :-). A ja poki co nie bedde kupoawc nic drogiego ewentualnie na przyszlosc jak ebde robic chlodzenie wodne ;). Teraz po prostu nie dlugo odbiore nowy procek a nie zaloze radiatorka bez niczego. I czy to sie w ogole nadaje? Czy moze zmiejszy mi nawet przewodnosc ciepla? :) nei wiem dlatego..pytam!

 

pozdrawiam!

to standardowa pasta, nic specjalnego :). Nie oplaca ci sie kupowac na allegro lepiej idz do sklepu z kompami i tam kup, zaplacisz z 3zł i masz od reki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem za bardzo jakiej odpowiedzi oczekujesz ....pasta jak pasta , chcesz jakis szczegolow to sobie poszukaj na stronie producenta parametrow tej pasty....arctic silver to z tego nie jest , ale jest na bazie srebra wiec napewno ci nie zmniejszy przewodnosci jak odpowiednio posmarujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon

Przeczytaj po pierwsze Ogloszenie na samej gorze.

Po drugie , nie pisz takich <span style="color:red;">[ciach!]</span>low, czego sie spodziewasz AS III za ta cena ?

Cena odpowiada jakosci.

Za byle co zaplacisz grosze , za jakosc troche wiecej.

Ile ty masz lat ze tego jeszcze nie wiesz ? 8O

Smiesza mnie ludzie ktorzy licza na cos dobrego za poldarmo :lol:

Cos za cos kolego !

Zycie to niejebajka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok!!

 

chcialem tylko sie dowiedziec czy to w tej tubce cokolwiek przewodzi to tez zaznaczylem ze nie oczekuje jakiejs super zajebistej pasty. CHcialem tylko uslyzsec czy ktos to kiedys kupil, to wszystko. Temacik prosze zamknac...i koniec :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ludzie.

Ja używam tej pasty. Na AXP 1700@140x12, z coolerem spire-podobnym, 3000RPM, 8x8cm mam max48C na procku przy temp. 20C w pokoju. Ale zaznaczam, że ta pasta jeszcze miesiąca nie siedzi, więc trudno powiedzieć, jak zadziała na nią długotrwałe wygrzewanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasta nie jest zla, niektorym na cale lata taka starcza. a ze nie jest to AS to wiadomo.  Bym wzial thermopoxa w jakims sklepie. niewiele drozszy a lepszy.

Dzieki!!!

 

Spokojnie, ludzie. 

Ja używam tej pasty. Na AXP 1700@140x12, z coolerem spire-podobnym, 3000RPM, 8x8cm mam max48C na procku przy temp. 20C w pokoju. Ale zaznaczam, że ta pasta jeszcze miesiąca nie siedzi, więc trudno powiedzieć, jak zadziała na nią długotrwałe wygrzewanie...

O to własnie mi chodziło, ja ta paste i tak bede zmieniac za ok. miesiac bo chce zmienic na wodne, i wtedy prawdopodobnie kupie AS i nie bede sie nikogo pytac. Zmierzalem do tego czy to co jest w tej tubce to W OGOLE PRZEWODZI wiec nie wiem po co te dziwne uwagi Reed`a itp....

 

Dzieki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AS III to jak najbardziej OK pasta mam ją już prawie rok i spisuje się swietnie posmarowalem już nią kilkanasie procow znajomych i wszyscy są pod wrażenie tep. spadala srednio od 3-7 stopni w poruwnaniu do innych past. Pasta nabiera optymalnej wydajności po 7h, co jak co ale dobra pasta to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzalem do tego czy to co jest w tej tubce to W OGOLE PRZEWODZI wiec nie wiem po co te dziwne uwagi Reed`a itp....

 

Dzieki 

Pozdrawiam

To nie dziwne uwagi a stwierdzenie faktu.

W tubce jest pasta , pisze chyba nie ?

Kazda pasta termoprzewodzaca przewodzi temperature.

Zas od jej jakosci zalezy jak to robi.

Czy teraz qmasz czacze ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...