Skocz do zawartości
slawekuu

Panorama A Napisy W Filmach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie matryc panoramicznych 15"4 :

Wiadomo że oglądanie na nich filmów jest przyjemniejsze (brak pasów u dołu i góry ekranu w stosunku do 15"). Wszystko jest pięknie (tak mi się zdaje) jeśli nie ma napisów w filmie. No bo jeśli oglądamy film z napisami (no chyba że ktoś zana bardzo dobrze dany język to niepotrzebuje napisów) ,to napisy są bezpośrednio na oglądanym obrazie.

Czy to niepowoduje, że trudniej jest czytać napisy na takej matrycy niż na matrycy 15" gdzie mamy pasy i wtedy napisy można sobie ustawić właśnie na dolnym czarnym pasie?

Może to trochę durny topic ale jakoś mnie tak naszło, bo osobiście nic na swoim kopmie nie mogę obejrzeć i zobaczyć jak to jest.

Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy pod obrazem to dla mnie porażka . Nawet jak oglądam film na telewizorze to ustawiam napisy żeby były na obrazie a nie pod nim na czarnych pasach . Po prostu męczy mnie ciągłe poruszanie gałkami ocznymi w górę i w dół ( oczywiście jest to ruch mały , ale za to często występujący ) . Gdy mam napisy na obrazie to patrzę jednocześnie na film i na napisy . Nie wyobrażam sobie inaczej . Niech państwo pomyślą jak to jest w kinie , tam tak samo napisy są nałożone na obraz a nie gdzieś pod obrazem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...