Skocz do zawartości
th0rax

Reszta Podzespołów Do Kompa Potrzebne...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz zakładam tu temat ponieważ z poprzednich przekonałem się już jakie najważniejsze podzespoły kupić. Teraz mam tylko kilka problemów.

 

Zamierzam kupić sprzęt:

 

AMD Athlon 64 3200+ Venice s.939

Epox 9NPA+ Ultra

Ati Radeon X1600 Pro 128/128

1 GB ramu w dualu.

 

Już na starcie widac w czym tkwi problem. Nie wiem do końca jaką pamięć mam wybrać... Kumpel przekonuje mnie ciągle do Kingstonów, ale jakoś cena mi nie odpowiada, a po prezczytaniu kilku tematów na tym forum na temat pamięci wychodzi że Twimosy są już lepsze. Dlatego też szukam jakiś optymalnych i najlepiej tanich pamięci.

Kolejną sprawą jest jaki mam do tego kupić zasilacz, bo na tymm już się zupełnie nie znam. Na pewno będę chciał sobie wykręcić na tm proca, pamięć i jeśli się da to i grafe, dlatego też musiałby być jakiś odpowiedni zasilacz.

Najlepiej nie przekraczający ceny 100 zł, bo moje wydatki są ograniczone.

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak pamieci Twimosy albo patrioty jak krecisz

po drugie zmienił bym grafe bo ten radek x1600 nie radzi sobie teraz za dobrze

lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 6600ge /6600gt/albo jak masz kasy troche jeszcze to x800gto

 

a co do zasiłki to forton 400W swodobnie wystarczy

pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Co do zmiany grafy to raczej nie zmienie, bo komp będzie raczej do edycji filmow i grafiki niż do gier dlatego też odpada GF. Niedość że nie oszczędza prądu, to jeszcze nie ma funkcji AVIVO, na której mi aktualnie zależy, a jeśli chodzi o X800 GTO to po prostu nie mam tyle kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Co do zmiany grafy to raczej nie zmienie, bo komp będzie raczej do edycji filmow i grafiki niż do gier dlatego też odpada GF. Niedość że nie oszczędza prądu, to jeszcze nie ma funkcji AVIVO, na której mi aktualnie zależy, a jeśli chodzi o X800 GTO to po prostu nie mam tyle kasy...

Avivo to faktycznie dobra rzecz. Sam się o tym przekonałem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj uwagę na taktowania pamięci - nieraz są zaniżone w stosunku do specyfikacji układu i innych producentów. Zresztą jak dla mnie, to nie ma różnicy od jakiego producenta biorę kartę - ta która jest najtańsza to "łykam" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...