Skocz do zawartości
FumFel_20

Co nie wyrabia???

Rekomendowane odpowiedzi

kupie np. antka xp 1700+ zawale mu szyne 166 mhz i cool będzie.Dlatego chcę kupić z mnożnikiem odblokowanym.

Ale czy to naprawde taki problem kupic lakier za glupie 12-20zl i odblokowac mnoznik ?? Takiemu Xp2000+ dajesz mnoznik 10 i ciagniesz magistrala jak tylko sie da i tyle.Zgadzam sie z Eddy'm ,jesli wymieniac to na 2200+ lub szybsze.

he, dzisiaj chcialem sobie kupic srebny lakier przewodzacy i nie uwierzysz, nie dostalem :D, moj ulubiony sklep elektroniczny przeniesli gdzie indziej, a niestety nie zdarzylbym juz do niego dotrzec (jesli bym trafil;-)), w drugim mieli tylko klej na bazie srebra, a to mnie nie urzadza, a trzeci sklep od swiat nieczynny :( (zajebiste tam maja glosniki) i tak to jest jak sie mieszka w niewielkim miescie ;-)

 

he he - w ostatecznosci mozesz zamowic w 4max'ie.Ja moj lakier kupilem w elektroniku za 12zl :) Powiedzialem tylko ze chce lakier na bazie srebra gosciu przynius i powszystkiemu bylo :D Pozniej tylko 5 godzin jebaczki i jest GIT

i wydam drugie tyle za przesylke ;-), to juz wole sie przejechac do Gdanska np, to sobie jeszcze pozwiedzm puby ;P, ale mysle, ze jutro jak pojde do tego sklepu co go przeniesli, to pewnie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz bo już sie pogubiłem, to wreszcie które mostki trzeba zamalować?

5 pin L3 w Athlonach Xp w technologii 0.13u (oczywiscie, jesli jest taka koniecznosc, bo sa juz czasem odblokowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

 

he he - w ostatecznosci mozesz zamowic w 4max'ie.Ja moj lakier kupilem w elektroniku za 12zl :) Powiedzialem tylko ze chce lakier na bazie srebra gosciu przynius i powszystkiemu bylo  :D  Pozniej tylko 5 godzin jebaczki i jest GIT

A dokładiej jakiej metody użyłes z zalaniem dołków przez super glue, z tasma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

 

he he - w ostatecznosci mozesz zamowic w 4max'ie.Ja moj lakier kupilem w elektroniku za 12zl :) Powiedzialem tylko ze chce lakier na bazie srebra gosciu przynius i powszystkiemu bylo  :D  Pozniej tylko 5 godzin jebaczki i jest GIT

A dokładiej jakiej metody użyłes z zalaniem dołków przez super glue, z tasma??

Rowki wypelnilem zwykla silikonowka (jak cos pojdzie nie tak to zawsze mozna latwiej zmyc niz super glut),a nastepnie kazdy mostek laczylem lakierem pojedynczo z przerwami ok.20min (czas schniecia lakieru).To jest identyczna metoda jak na Tom's Hardware tyle ze zrezygnowalem z tego super gluta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

       

Rowki wypelnilem zwykla silikonowka (jak cos pojdzie nie tak to zawsze mozna latwiej zmyc niz super glut),a nastepnie kazdy mostek laczylem lakierem pojedynczo z przerwami ok.20min (czas schniecia lakieru).To jest identyczna metoda jak na Tom's Hardware tyle ze zrezygnowalem z tego super gluta.

"Zwykła silikonówka" tzn.?? Silikonem takim jak w tubce są np. sanitarny, uniwersalny itd?? Czy pasta silikonową?

Mam w garażu silikon czerwony w tubce do uszczelek jak robię cos przy aucie to go stosuję (o podwyższonej wytrzymałości cieplnej..) będzie się nadawał??

Jak go nakładasz? Kładziesz warstwe a potem żyletką nadmiar zbierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

       

Rowki wypelnilem zwykla silikonowka (jak cos pojdzie nie tak to zawsze mozna latwiej zmyc niz super glut),a nastepnie kazdy mostek laczylem lakierem pojedynczo z przerwami ok.20min (czas schniecia lakieru).To jest identyczna metoda jak na Tom's Hardware tyle ze zrezygnowalem z tego super gluta.

"Zwykła silikonówka" tzn.?? Silikonem takim jak w tubce są np. sanitarny, uniwersalny itd?? Czy pasta silikonową?

Mam w garażu silikon czerwony w tubce do uszczelek jak robię cos przy aucie to go stosuję (o podwyższonej wytrzymałości cieplnej..) będzie się nadawał??

Jak go nakładasz? Kładziesz warstwe a potem żyletką nadmiar zbierasz?

Oczywiscie ze pasta silikonowa :) Co do nakladania - naciapralem warstwe na mostki,rowki i wszystko co bylo w okolicy ,a pozniej karta telefoniczne zebralem calutki nadmiar.To naprawde prosta sprawa i nietrzeba byc zbyt dokladnym przy nakladaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie proc nie wyrabiał, za wysoka temp. czy co?Teraz mam ustawione tak jak w podpisie, timingi dla ramu na maxa +0.2 V i wszystko stabilnie jak cholera :)

Gratuluje.Wiec teraz mamy prawie takie same procki :wink:

p.s - Co wkoncu bylo powodem ,ze wczesniej nie chcial sie tak krecic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO , ja zalamany padami radeonow postanowilem kupic najpierw sprzet:

xp1700 aiuga 0.13

ga7vax

256 333 samsung

 

Will see jak to sie bedzie krecic , ten xp moze miec odblokowany mnoznik? czy na bank trzeba bedzie sie bawic samemu?

 

Mam zamiar to puscic na fsb 166 , pamiatki robione pod 166 wiec problemow sprawiac nie beda - mam nadzieje ze wytrzymaja agresywne tajmingi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedna sprawa , wc czy ac?

 

Mianowicie coolerek volcano 7+ czy skladac wc? po starym kompie ktory mi powiedzmy skrojono grrr , zostala mi chlodnica bo akurat byla w przerobce. Nagrzewnica od wartburga sporych rozmiarow , blok musze kupic , pojemnik na wode i weze mam , pompka za 100zl chyba dobra sie znajdzie. Co byscie polecili - jaki blok , jaka pompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...