Skocz do zawartości
Fikoł

Red Orchestra: Ostfront 41-45

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupilem gre i wrazenia jak najbardziej pozytywne :D Srednio mam 25fps, czasem spada do 15 przy jakis duzych walkach i granatach dymnych ale gra sie dobrze, to nie jest q3 czy cs, gdzie im wiecej fps to lepiej. Na poczatku jak wlaczylem gre to myslalem, ze wywalilem 30 zl w bloto, ale po obczajeniu calego interfejsu gry gra sie coraz lepiej

na jakim sprzecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie nie da :D Mowie, ze zwykle jest kolo ~25-30, a 15 fps to widzialem tylko na jednej mapie gdzie byla naprawde ostra nawalanka z granatami dymnymi, a gram w 1024x768 i wszystkie opcje w grze na maxa. Nie zauwazylem duzej roznicy w predkosci dzialania pomiedzy srednimi detalami, a wysokimi. Sprzet juz dosc stary: Athlon 1700, 512 ramu i radek 9600 mobility. Naprawde w tej grze jak w zadnej innej 20 fps nie przeszkadza mi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto hmm wiesz jak dla mnie 30 zł to śmieszna cena jak za taką grę i uważam, że warto, ktoś inny Ci powie, że to kasa w błoto.

 

Może tak +:

 

+Realia II wojny światowej

+Realizm jeśli chodzi o bronie i model strzelania

+Realizm jeśli chodzi o czołgi

+Dużo map

+Dużo nowych bardzo dobrych map

+Brak pasku życia, rany w nogi,głowę czy ręce

+Poszczególne klasy muszą spełniać swoje zadania

+Karabiny brzmią rewelacyjnie

 

Na -:

-Grafika ładne postacie, ale tekstury drzew i krzaków słabiutkie

-Jak ktoś lubi Arcade to niech zapomni tutaj na niektórych mapach więcej czołgania niż biegania i beztroskiego strzelania

-mało polskich serwerów

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest duzo obecnych graczy w PL (serwy) ?? bo kusi mnei ta gierka, niska cena ale jak sie okarze ze ebde musial sie alczyc z servami w zachdniej europie czy dalej to zonk..

Jest b.dużo polskich graczy i serwery są prawie zawsze pełne tak więc jest z kim grać! :-P

A gra powala grafiką i dźwiękiem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jest b.dużo polskich graczy i serwery są prawie zawsze pełne tak więc jest z kim grać! :-P

A gra powala grafiką i dźwiękiem ;).

Grafiką i dźwiękiem? Jak dla mnie powala rozgrywką :wink:

 

Może bym z wami pograł gdyby nie to, że jestem zajechany po wczoraj a do kolegi który ma oryginała za daleko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymilizacja silnika bije chyba wszystko co wyszlo do tej pory lacznie z call of juarez i gothic3....

na sprzecie z podpisu na 1280x960 i medium (jest jeszcze high i highest) na polowie map , glownei tych duzych pzreznaczonych dla czolgow mam po 10-20fps... chybaze patrze w jakas sciane....kompletny zal...

 

co do gry to zdeka przypomina mi day of defeat 1

 

rzeka w tej grze wyglada koszmarnie, plywajacy budyn w rowie....jedynei chyba na mapie danzig/gdansk wyglada fajnie.

czolg moze sie o niemal wszystko zahaczyc i meic problem yz wyjechaniem. ja np zahaczylem i drewniany plot no i za chiny nie moglem nic zrobic.....do tego pewnei plot niby drewno na zewnatrz a wewnatrz beton ze zbrojeniem....szkoda ze nie da sie nic rozwalac

 

no i jeszcze ejden wielk izal dotyczacy pojazdow: siedze na ogonie w malym opancerzony m pojezdzie i gonie taki duzy, do transportowania ludzi, doganilem go rzecz jasna i akurat wchodzi lw zakret to go lekko walnelem w bok no i sie przywrocil....taa jasne...rozumeim jakis samochodzik ale nei 10 ton zalestwa.

no i dzwiek pojazdow ejst ledwo slsyzalny ...podobno w grze mial byc super dzwiek i itp ale sie zawiodlem, moze strzal broni jest niezly ale pojazdow NIE.... by za mna jechalo 10 Tigerow to bym nic nie slyszal..

co do realizmu : w 90% 1 strzal i jestes martwy, ustrzelenie kogos z daleka jest trudne ale nie niemozliwe, glupio ze jak masz karabin i nie masz go przy oku to masz klopot z zastrzeleniem osoby z 5m...

 

odwzorowanie broni i pojazdow jest bardzo dobre.

 

gra byla by calkiem niezla dla mnie ale kurde z tymi spadajacymi fps to juz przegiecie.....

 

EDIT: literowki (nic nie pilem;p)

 

PS. Czekam na gre podobna do tej jesli chodzi o realizm tylko ze 2x wiecej osob na servie (64) i kazdy only 1 zycie..to by byla walk o przetrwanie ;p

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Piles cos jak pisales tego posta? ;]

 

Mnie gra nie przypadla do gustu, wymagania troche za duze (no ok, ale grafika nie jest najwyzszych lotow wiec tego wybaczyc nie mozna) no i nie spodobalo mi sie to ze obraz sie nie przybliza jak przykladamy bron do oka. Wiem ze to ma byc realistyczne ale ja nie moglem nikogo wypatrzec, a przestrzenie sa tutaj bardzo duze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byc gornik i dokopac sie do tego tematu .... :D

 

Jest sens kupowac ta gre obecnie ? sa jeszcze jakies polskie serwery ? Gra w to ktos wogole ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byc gornik i dokopac sie do tego tematu .... :D

 

Jest sens kupowac ta gre obecnie ? sa jeszcze jakies polskie serwery ? Gra w to ktos wogole ?

 

Pozdrawiam

ponawiam, grywa ktoś w PL, na świecie? zebym sie nie naciał i gry z pustymi serwerami nie kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh a ja czekałem kiedyś cały dzień na serwerach w RO i nikogo nie było - ale mówię tu o RO jako mod do UT2004, i nie wiem co wy gadacie, że coś zwalnia jak to chodzi cacy (przynajmniej jako mod dla ut2k4) na moim sprzęcie nawet ;)

 

gierka fajna ale jakaś taka nie ten - mało dynamiczna, ale może mój Steam ją wkróte zaabsorbuje, bo w wersję taką 'odczepioną' od ut2004 nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh a ja czekałem kiedyś cały dzień na serwerach w RO i nikogo nie było - ale mówię tu o RO jako mod do UT2004, i nie wiem co wy gadacie, że coś zwalnia jak to chodzi cacy (przynajmniej jako mod dla ut2k4) na moim sprzęcie nawet ;)

 

gierka fajna ale jakaś taka nie ten - mało dynamiczna, ale może mój Steam ją wkróte zaabsorbuje, bo w wersję taką 'odczepioną' od ut2004 nie grałem.

Mod i samodzielna gra to dwa rozne swiaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grales juz? musze instalowac i sciagac a jak sie okaze ze to crap to sie zezloszcze :P

 

a grales juz? musze instalowac i sciagac a jak sie okaze ze to crap to sie zezloszcze :P dlatego chcialbym uslyszec opinie juz grajacych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...