Skocz do zawartości
Vis

Pomocy! Vis W Potrzebie! Pomóż Dobry Człowieku!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam 700 zł do przeznaczenia na grafę,bez dołożenia, dozbierania i naciągnięcia babci na rente :]

 

Mam dyleme pomiędzy:

Leadtek 6800 128mb za 550 zł, tyle że nie wiadomo czy się moduje na 16/6, bo przy modzie wywala arty na filmach i wiesza się na grach - na słabym zasilaczu 350 no-name. Jest szansa, że na mojej markowej 400setce pójdzie ładnie..co do OC to podobno ciekawe:]

 

następnie:

http://www.allegro.pl/item89299964_asus_v9...6_6_zalman.html - 16/6 + zalman, ale drożej.

 

czy trochę poczekać i może uda się zgarnąć

http://www.allegro.pl/item88678076_asus_v9..._gwarancja.html

 

albo coś 256 mb?

 

Poradźcie coś bo nie cierpię mieć takich dylematów:D

Edytowane przez Vis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tefo drugiego v9999/gt 256MB już chyba raczej nie będziesz licytował ;). A w tej pierwszej nie doczytałem się ile ma pamięci :mur: 128MB czy 256MB? Opłaca Ci się ją wziąć, jeżeli nie chcesz np. tej. Ja bym go kupił na Twoim miejscu. Sam mam swojego Asusa V9999/td zmodowanego do tego poziomu i jestem bardzo zadowolony ;).

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tefo drugiego v9999/gt 256MB już chyba raczej nie będziesz licytował ;). A w tej pierwszej nie doczytałem się ile ma pamięci :mur: 128MB czy 256MB? Opłaca Ci się ją wziąć, jeżeli nie chcesz np. tej. Ja bym go kupił na Twoim miejscu. Sam mam swojego Asusa V9999/td zmodowanego do tego poziomu i jestem bardzo zadowolony ;).

Ten pierwszy Leadtek za 550 to zwykły 6800, czyli 128 mb .. właśnie jest testowany na odciążonym kompie ..może okaże się że na dobrej zasiłce będzie cacy:)

 

tego 256 no raczej już nie przebije .. hehe.. co do 6800xt mod, to pierwsza moja propozycja lepsza mi się wydaje..i ponad 100 zł mniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...