Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

Witam ! :)

Forum jest po to,aby wymienić sie uwagami na temat gry polskiej reprezentacji, składu i itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :)

Forum jest po to,aby wymienić sie uwagami na temat gry polskiej reprezentacji, składu i itd.

Ke :?: :blink:

 

Forum jest o podkręcaniu sprzętu PC, tak na mój gust - nie wiem, może się mylę. :twisted2:

 

Chodziło Ci chyba o to, aby uwagi i dyskusje o polskiej piłce nożnej trafiły do tematu, który założyłeś, co :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ke :?: :blink:

 

Forum jest o podkręcaniu sprzętu PC, tak na mój gust - nie wiem, może się mylę. :twisted2:

 

Chodziło Ci chyba o to, aby uwagi i dyskusje o polskiej piłce nożnej trafiły do tematu, który założyłeś, co :?: :wink:

Tak o to mi chodzilo. Po prostu zle skonstruowalem zdanie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Rasialdo na czele :P

 

A tak serio mam nadzieje ze ujrzymy Smolarka i Zurawskiego w pelni formy, a mecz bedzie pasjonujacym widowsikiem.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale IMO link trochę nietrafiony. Temat poświęcony jest tylko piłce ligowej, natomiast ten temat jest jakby nieco szerszy. :-P

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je polaczyc. ;] O gale bylo juz kilka ladnych tematow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ostatnie wyniki meczów towarzyskich są dla USA korzystne, ale takie zespły jak Norwegia nie są dobrym wyznacznikiem formy <_<

 

Polska - rezerwy Kaiserslautern 3 : 1

Bramki : RASIAK(!) 8

Niedzielan 20

Koenig 37

Kosowski 89

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Polacy mogą wygrać z USA, ale moga tez przegrac, gdyz nie wiadomo na co stac Polske w tej chwili, a jeszcze wieksza niewiadoma jest postawa USA. Ale licze bardzo na zwyciestwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś bardzo Polska piłka nie fascynuje ale gdy gra Reprezentacja to oglądam, jak zespoły grają np. w pucharze UEFA to tez nam kibicuje bo w końcu Polacy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Ostatnie mecze towarzyskie USA to... Kahem, kahem... USA grało z rezerwami Norwegii i... Nie pamiętam drugiej drużyny... Tak więc zobaczymy jutro... Chciałbym być dobrym prorokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasialdinho i jego słynny zwód "na dwa kije" ? :D

 

Z tego co wyczytałem, to grajkowie z dzisiejeszego meczu, nie grają z USA [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska piłka nożna to dno ;) Nic dodać, nic ująć :)

No ja sie osobiscie z tym nie zgadzam.

 

Jedynie co mnie boli to ogladajac mecze nasze reprezentacji, odnosze wrazenie jakby im sie nie chcialo grac... jakby to robili pod przymusem, byle jak byle szybko zlecialo te 90 min...

Mam nadzieje ze na MS wleja troszke serca w swoja gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

A o której jest dzisiaj mecz z USA??

Zaczyna się dokładnie o 20:07, bo tak sobie zażyczyli Amerykanie... Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...