Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak I-szo ligowe derby Warszawy. I to jest bardziej prawdopodobne ...

Wiesz jakos prędzej potrafie sobie wyobrazić powrót Polonii Warszawa po degradacji niż któregoś z śląskich klubów, przecież na ostatni mecz z Cracovią Górnik dogadywał się co o do strojów gdyż posiada tyklo jeden wariant kolorystyczny :mur:

Do tego Ruch Chorzów pałęta się w ogonie II Ligi GKS Katowice gra w chyba IV, heh czy to wymaga jakiegokolwiek komentarza

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne mozliwe jeszcze derby Śląska, chmmmm tylko jak takdlaje będzie to będą to chyba ostatnie I-o ligowe śląskie derby :unsure:

Tak samo jak I-szo ligowe derby Warszawy. I to jest bardziej prawdopodobne ...

Nie przejmujcie sie w nowym sezonie do ekstraklasy zawitaja najlepsze derby w Polsce czyli Widzew - ŁKS :D Na razie obydwie druzyny sa w II lidze lecz to sie od nowego sezonu zmieni (przynajmniej mam nadzieje, ze chociaz Widzew awansuje :) ). Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Piechna musi jechac na MS. Jak go Janas nie zabierze to ggrrrr...

Zobaczysz, ze Go nie zabierze. Janas woli Rasiaka i Niedzielana :angry:

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, ze Go nie zabierze. Janas woli Rasiaka i Niedzielana :angry:

Niedzielana jeszcze rozumiem, ale na to drewno szkoda miejsca w samolocie ;]

Jezeli bedzie on gral w pierwszej 11, to bedzie wieksza tragedia niz powstanie pierwszego Windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, ze Go nie zabierze. Janas woli Rasiaka i Niedzielana :angry:

Niestety niektorzy polscy trenerzy maja taki "bug", Wojcik slepo wierzyl w Kowalczyka, a Janas taka wiare ma w Rasiaka :? Dobrze, ze chociaz prasa wymusila na Janasie powolanie Frankowskiego bo bez jej nacisku Franek by w reprezentacji pewnie juz nie zagral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak, Rasiak zostanie krolem strzelcow, Polska medalista MS, a Tottenham bedzie sobie plul w brode przez kilka lat, ze tak latwo pozbyl sie pilkarza o tak wielkim potencjale :D Natomiast wszyscy krytycy talentu Rasialdinho schowaja glowe w piasek i wyjada z kraju palac sie ze wstydu :D Jedynie PiS powie "a nie mowilismy ze tak bedzie" i pakt stabilizacyjny nie bedzie juz zagrozony... :lol2:

 

EDIT

A co myslicie o pomysle by Hernani przyjal polskie obywatelstwo i w przyszlosci zagaral w naszej reprezentacji? Ja jestem za :)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak, Rasiak zostanie krolem strzelcow, Polska medalista MS, a Tottenham bedzie sobie plul w brode przez kilka lat, ze tak latwo pozbyl sie pilkarza o tak wielkim potencjale :D Natomiast wszyscy krytycy talentu Rasialdinho schowaja glowe w piasek i wyjada z kraju palac sie ze wstydu :D Jedynie PiS powie "a nie mowilismy ze tak bedzie" i pakt stabilizacyjny nie bedzie juz zagrozony... :lol2:

 

EDIT

A co myslicie o pomysle by Hernani przyjal polskie obywatelstwo i w przyszlosci zagaral w naszej reprezentacji? Ja jestem za :)

EEE jestem przeciwny naturalizacji ;] Bogatszy od doswiadczenia z Oli ciagle boli, jestem przeciwny takim zabiegom ;]

Rasiak ma szanse - na boisku pokazac ze jest kims ;]

Po mistrzostwach, zostanie kupiony przez Arsenal - i u boku Reyes'a beda tworzyc najlepszy atak swiata ;]

Rasiak - Reyes :lol2:

 

Wtedy dopiero Tottenham bedzie zalowal swojej decyzji :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko gdyby nie OLI to wiesz MŚ byly by bez z nas

,a to że trener dał ciała wówczas to uczcijmy to minutą ciszy ANGEL

 

pamiętaj to że naturalizacja jest ok ,zawsze zwiększa walkę na danej pozycji ,wymusza wyższy poziom tak samo masz w team Niemcy i w innych krajach

 

co do Rosialdinio to przemilczę tak samo np. Radomski na tej pozycji to widziałbym Bilskiego kpt. Korony czy Gajtowskiego np.

a napewno Sobolewskiego

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Timotei jesli chodzi Ci o MŚ 2006 to przeciez Oli nie zagral w eliminacjach ani razu i jakos sie dostalismy :D

A jesli chodzi Ci o MŚ 2002 to moze byloby lepiej gdybymy sie tam nie dostali :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kablówę więc PolsatSport jest ,zaraz muszę luknąc jakie dziś meczyki Bundesligi mamy

 

od 15:25

VfB Stuttgart Borussia Dortmund

Arminia Bielefeld Bayer Leverkusen

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

od 15:25

VfB Stuttgart Borussia Dortmund

Arminia Bielefeld Bayer Leverkusen

VFB - Dortmund zapowiada sie miodzio :D - moze Ebi cos wreszcie strzeli :) . Oby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tttaaa i może w końcu Wieśniarek się obudzi o ile wejdzie i czy Krzynówek polepsza formę oby o kurde lukam po postach

a tu Zagłębie wygrało jednak co Smuda to Smuda ,Chałbiński weż bo Janas w końcu zglupieje..

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

tttaaa i może w końcu Wieśniarek się obudzi o ile wejdzie i czy Krzynówek polepsza formę oby o kurde lukam po postach

a tu Zagłębie wygrało jednak co Smuda to Smuda ,Chałbiński weż bo Janas w końcu zglupieje..

Jak Krzynowek ma sie pokazac w ciagu 10 - 15 minut, jakie pewnie zagra

A co do Chalbinskiego - jest juz za pozno, a poza tym jak by to wygladalo ? Chalbinski w kadrze,a Piechna nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

u Janasa nic niejest pewne;

Niby tak, ale to byloby zupelna glupota dolaczac teraz kogos do zespolu na MŚ. No ale Engel tak zrobil (Sibik :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co lepiej to niż jak Angel zamknął praktycznie kadre - ja bym brał tylko tych co są w formie bez znaczenia jakie mają nazwiska itd.

,a selekacja kadry do końca ;ostra czysta walka na boisku i pokazanie się jak dla mnie

 

__________________---------

dobra zaczyna się meczyk

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Milego ogladania :)

Mam nadzieje, ze Legia dzisiaj wygra i pokaze, ze porazka z Korona to byl wybitny przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Timotei podziel sie z nami swoimi wrazeniami z meczu :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ihihh Smolarek jak zawsze przyzwoity ale Buckley i Dede

jeżdzcy bez glowy jak to komentator mówi tyle sytuacji zmarnować ehh

brakuje im Kollera i Rosickiego oraz klasowego skrzydlowego

Sahin mogłby w końcu <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> na siebie rozgrywanie przy braku Rosickiego zatem 0:0 i czekamy na drugi meczyk

 

a jak sytaucja naszej ligi ktoś gra teraz

 

mhhh Krzynówek w pierwszym składzie w końcu a, Wieśnierka brak niby kontuzja symulacyjna chyba

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

18:00 Groclin Grodzisk - Legia Warszawa

 

18:00 Pogon Szczecin - Amica Wronki

 

18:00 Polonia Warsaw - Korona Kielce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...