Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

Tak jak przewidywalem - Legia na mistrza :D

A Ptaka to trzeba wysmiac :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Amica jest jakas taka dobra w rundzie wiosennej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie Legia rozniosla Groclin - uhuhu, bedzie niezwykle zacieta walka o mistrzostwo Polski.

 

A jeszcze musze cos napisac ;] Nie moglem sie powstrzymac:

Panowie czy nie denerwuje was fakt, iz nawet mistrz Polski nie ma zapewnionego miejsca w LM ? Graja w nich 3-4 druzyny z lig angielskiej, wloskiej etc.

Ja wiem ze liga polska jest slaba, to jest fakt, ale jedyna droga na jej wzmocnienie sa pieniadze, nam sie nie daje nawet szansy na udzial w tych elitarnych rozgrywkach... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

No to ladnie Legia rozniosla Groclin - uhuhu, bedzie niezwykle zacieta walka o mistrzostwo Polski.

 

A jeszcze musze cos napisac ;] Nie moglem sie powstrzymac:

Panowie czy nie denerwuje was fakt, iz nawet mistrz Polski nie ma zapewnionego miejsca w LM ? Graja w nich 3-4 druzyny z lig angielskiej, wloskiej etc.

Ja wiem ze liga polska jest slaba, to jest fakt, ale jedyna droga na jej wzmocnienie sa pieniadze, nam sie nie daje nawet szansy na udzial w tych elitarnych rozgrywkach... ehh

Na pewno jest to denerwujace, ale trzeba przyznac, ze wieksze emocje wzbudza mecz 4 druzyny Premiership niz nawet mistrza Polski. Nawet nie wspominam o wyniku jaki osiagnie mistrz polski z ta 4 druzyna :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

W/g mnie, aby to powrocilo potrzeba awansu do LM - najpierw do fazy grupowej, a dopiero w nastepnych sezonach do pucharowej. Po awansie beda ogromne korzysci finansowe i beda chcieli przychodzic do naszej ligi jacys lepsi zawodnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ostatnio byly pogloski, ze Kulczyk ma zaczac sponsorowac Lecha Poznan :D . Ale Janek przy Romanie to zebrak :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - Kulczyk ma wystarczajace srodki - wystarczy wydac okolo 100 mln $ i mamy klasowy zespol - z czego - 25 mln $ poswiecic na remont i rozbudowe stadionu, do np 40 000 tys miejsc. Reszte wydac na transfery, poprawe murawy, oswietlenia etc.

Za okolo 70 mln $ moznaby sciagnac 6-7 graczy na bdb poziomie - na nich zbudowac druzyne - ktora moze powalczyc w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

No ale jaki bdb pilkarz chcialby przyjsc do jakiegos nieznanego w Europie zespolu? Chyba, ze w wieku 35 lat i za godziwa zaplate (Katar) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to gdyby Wisla awansowala do LM (byla bardzo blisko co prawda) i jakas polska druzyna przeszla by pierwsza runde PU to w nastepnym sezonie bysmy mieli dwie druzyny w el. LM (jedna zaczynala by start od drugiej rundy, a druga rozstawiona w trzeciej rundzie). Niestety jakie osiagniecia polskich druzyn na arenie miedzynarodowej taka pozycja naszej ligi w rankingu UEFA. W ostatnich kilkunastu latach jedynie Legia, Widzew i Wisla cos osiagnely w europejskich pucharach (moze jeszcze Groclin za wyeliminowanie MC i Herthy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie liczy sie ilosc ale jakosc :D - chociaz w Anglia, Hiszpanie i Wlochy maja i to i to :D , a my ani tego ani tego :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem wynik z pierwszego meczu Wisly, pomyslalem nareszcie ! Polska druzyna w LM. No ale sie kur... przeliczylem. Niestety :/

Az nawet powstal zart:

Polskie druzyny w Lidze Mistrzow sa jak jądra:

-Zawsze biora udzial ale nigdy nie wchodza...

 

Sad, but true... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba mistrz polski nawet nie bedzie zaczynal od III rundy tylko od II. A trzeba zauwazyc, ze jezeli w III rundzie el. LM jestesmy druzyna rozstawiona to na bank nie trafimy na druzyny z 3 i 4 miejsca najsilniejszych lig europy. Latwiejszy do ogrania mistrz np. Szwecji czy Rumunii niz Arsenal lub Real Madryt :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Polska druzyna juz dawno nie grala w el. LM z tak slabym zespolem jak Panathinaikos. Ale nawet to nie pomoglo :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz bedzie trzeba liczyc na fuksa, moze w tym roku sie uda, nie ma co ukrywac, potrzebne nam bedzie szczescie, moze sie uda, czas pokaze - jezeli jakas druzyna wywalczy awans do LM to juz bedzie to ogromny sukces - w sumie to tylko Legia i Wisla maja ku temu jakies szanse.

Reszta nawet na UEFA jest za slaba, a co dopiero mowic o LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Co tam UEFA nawet w Intertoto zadna Polska druzyna nigdy nic nie zdzialala :cry:

 

Mam nadzieje, ze jutro Cracovia zabierze Wisle jakies punkty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam UEFA nawet w Intertoto zadna Polska druzyna nigdy nic nie zdzialala :cry:

 

Mam nadzieje, ze jutro Cracovia zabierze Wisle jakies punkty :D

A tu musze Cie pocieszyc :D Legia wygrala puchar Intertoto w 1968 roku :razz:

O jego randze sie nie wypowiadam :lol2:

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ja tez w to watpie, ale moze sie cos zdarzyc tak jak Polonia - Korona (kto by sie spodziewal takiego wyniku jeszcze 3 miesiece temu ?) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

A tu musze Cie pocieszyc :D Legia wygrala puchar Intertoto w 1968 roku :razz:

O jego randze sie nie wypowiadam :lol2:

A no tak - Legia :D Zapomnialem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

dziś Wisełka jedzie cracovie w derbach krakowa :) to tyle odemnie narazie w tym temacie :)

Moze - nie wykluczone, ale jako kibic Legii licze na Cracovie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie ma co kryc - Wisla jest slaba. Gdyby trafili na druzyne w jakiejs przyzwoitej formie np. Amice to by dostali baty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kryc - Wisla jest slaba. Gdyby trafili na druzyne w jakiejs przyzwoitej formie np. Amice to by dostali baty

Ja powiem tak - dobrze jest gdy w czolowce powiedzmy pierwszej 3, bedzie ciasno - konkurencja, mocna konkurencja, dobrze wplywa na gre druzyny - monopol nawet w lidze jest szkodliwy...

Mam swoje marzenia... Polska w 1/8 na MS, i mistrz Polski w LM ;) I hope so...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...