Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

E tak grać nie można. raz nie mamy sytuacji wcale (dobry przeciwnik) a 2 raz nie umiemy ich wykorzystać jak jest wiele (słaby przeciwnik) :lol:. NIE wazny jest teraz dla mnie styl w jakim zagramy (a mielismy jakiś w ogole od 1986 :lol: nie liczac barcelony 92 ?) musimy wygrać lub zremisować. MOże być samobój, może być fart ale musimy miec z POR chociaż punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no trzeba liczyc na CUD. O dziwo narazie wygrywamy 2:0 !!

Mam nadzieje, że taki wynik zostanie lub będzie większy (w co nie zabardzo wierze:)). Tak więc POLSKA GOOOOOLAAA

 

Może to nie PORTUGALIA ??

Edytowane przez Puchacz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no trzeba liczyc na CUD. O dziwo narazie wygrywamy 2:0 !!

Mam nadzieje, że taki wynik zostanie lub będzie większy (w co nie zabardzo wierze:)). Tak więc POLSKA GOOOOOLAAA

 

Może to nie PORTUGALIA ??

A może nie Polska??? Słupek Żurawskiego, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylk ozauważam,zę oni strelają na bramke..poprzednio wlecieli w ploe karne i głupieli-podawali sovbie aż im piłki nie zabrano. moze Benchaker wytłumaczył im zasady gry w pilke :lol: Albo stwierdzilz,ę tak z nich lejemy,zę gorzej i tak nie będzie, to grajcie fujary-i grają B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt sie nie spodziewal... narazie dobrze, miejmy nadzieje ze tak do konca :)

Ja tego sie spodziewalem. Ba, cały dzien mowilem ze wygramy 3:0 a kumple sie ze mnie brechtali :lol: :lol:

Ludzie, czemu kibicujecie tak gorąco tylko wtedy gdy wygrywamy? Wstyd.... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego sie spodziewalem. Ba, cały dzien mowilem ze wygramy 3:0 a kumple sie ze mnie brechtali :lol: :lol:

Ludzie, czemu kibicujecie tak gorąco tylko wtedy gdy wygrywamy? Wstyd.... :-|

No no bez takich!!!!!! Ja zawsze kibicowalem naszym wbrew rozsadkowi nawet. A to sie zdazalo dosc czesto. Ehhhhhh zawsze browarek lagodzil smutek porazki.... NO ALE TERAZ BEDZIE ZWYCIESTWO!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czemu kibicujecie tak gorąco tylko wtedy gdy wygrywamy? Wstyd.... :-|

Ja tam zawsze kibicuje Polsce, niezaleznie od wynikow. :P

 

Druga bramka Smolarka syci (pierwsza zreszta tez :P). :D Oby w drugiej polowie Polacy zagrali tak skutecznie w ataku i w obronie jak w pierwszej. ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki rewanż za mecz z MŚ 2002. Oby tylko Portugalczycy sie nie obudzili i nie zaczeli grać na swoim poziomie.

Portugalia gra na swoim poziomie, a Polska z piec poziomow wyzej niz zazwyczaj. ;) Czy ten hotel 'piramida' nam tak pomogl? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie o wszystkich, wiem ze czesc ludzi ma tak samo zryte czerepy jak ja, i zawsze dopinguje husarie. Ale juz pisałem, i napisze to jeszcze raz....to nasi piłkarze, i zawsze bede im kibicowal niewazne jak mocno by lamili.

 

Piekny mecz, po prostu piekny, szkoda ze nie skonczylo sie 3:0 :)

Bramka honorowa portugali...hmm, należalo im sie, grali całkiem całkiem, kombinowali jak mogli ale my po prostu bylismy lepsi!!

 

Piłka jest okrągła....!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...