Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

A który polsat jest zamknięty? bo ja od zawsze mam upc i w sumie to nie wiem jakie są "dla wszystkich" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który polsat jest zamknięty? bo ja od zawsze mam upc i w sumie to nie wiem jakie są "dla wszystkich" :P

Ale szpan :lol2:

Jutro sparing z Macedonią. Mam nadzieję, że Leo przekona się co do nieprzydatności niektórych "gwiazdorów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szpan :lol2:

Jutro sparing z Macedonią. Mam nadzieję, że Leo przekona się co do nieprzydatności niektórych "gwiazdorów".

Oby sie tylko nie zawiódł na "podporach" naszego zespołu. Chociaż ten mecz nie jest aż tak ważny. Ja czekam na Danie - bo jak tam sie nie wydadzą (mimo braku Błaszcza) to nie bedzie śmiesznie :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, zagrali koszmarnie i zremisowali niezasłużenie.

Ale ja leje na te sparingi, zobaczymy co pokażą 1czerwca - wtedy będzie można dopiero ocenić całość.

 

 

Btw, fajna reklama :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, zagrali koszmarnie i zremisowali niezasłużenie.

Ale ja leje na te sparingi, zobaczymy co pokażą 1czerwca - wtedy będzie można dopiero ocenić całość.

 

 

Btw, fajna reklama :lol2:

No ale jak z Danią to samo pokażą (a to nie dość ze rywal na poziomie to jeszcze z nimi nam czesto nie idzie) to ja nie mam pytań i bede liczył na cud (albo Błaszcza).

 

Co do reklamy - :lol:

Obyśmy to my im ukradli... ale zwycięstwo.

 

POLSKA DO BOJU ;OOOOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, Matusiak Niemcom hattricka walnie w pierwszej połowie, w drugiej dołoży jeszcze ze dwie, ile, zależy od pogody ;)

 

Wierze, że to tylko po ciężkim treningu tak wygląda, z dnia na dzień powinno być lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No Polacy potwierdzają "Wyskoką" dyspozycję... Prawda jest taka, że jak coś zwojujemy na tym Euro to będzie cud...

 

Widzieliście kiedyś, żeby rezerwowe drużyny innych państw grały taki piach? Oni nawet w "rezerwowym" (też mi rezerowowy: Kuszczak-manchester, powoływany, Golański-podstawowy, Bronowicki-podstawowy, Jop do niedawna powoływany, Wawrzyniak powoływany, Garguła, Lewandowski, Dudka-podstawowi piłkarze, Murawski, Zahorski ,MAjewski - niedawno wpasowani to można im wyabaczyć, MAtusiak-nasza eskportowa gwiazda :lol2: po co ona tam to nie mam pojęcia...) składem są w stanie cokolwiek pokazać, a tutaj nic, kompletnie nic... Życzę naszym jak najlepiej ale na tą chwilę dobrze nie będzie i zasłaniać zmęczniem to się każdy może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pragne przypomniec, ze tak samo te pseudo-grajki tlumaczyly sie przed MS 2006. ze janas im zaaplikowal ciezsze treningi, ze na ms bedzie juz w porzadku. wszyscy pamietamy jak to sie skonczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamy - :lol:

Obyśmy to my im ukradli... ale zwycięstwo.

http://pl.youtube.com/watch?v=qGQZCbnvgro&...feature=related

 

xD

 

Czepiacie się tych sparingów....

Chorwacja też strasznie się męczyła z Mołdawią...

Grecy przed euro2004 dostali od nas (co prawda bramka z odbytu, ale zawsze coś ) :lol:

Wisła ograła Brazylię ostatnio :lol:

Jakoś na pozytywy patrzcie :>

Poczekajmy do tego 1 czerwca. Jeżeli wtedy będzie koszmarnie, to obiecuję, że będę narzekał razem z wami!1

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=qGQZCbnvgro&...feature=related

 

xD

 

Czepiacie się tych sparingów....

Chorwacja też strasznie się męczyła z Mołdawią...

Grecy przed euro2004 dostali od nas (co prawda bramka z odbytu, ale zawsze coś ) :lol:

Wisła ograła Brazylię ostatnio :lol:

Jakoś na pozytywy patrzcie :>

Poczekajmy do tego 1 czerwca. Jeżeli wtedy będzie koszmarnie, to obiecuję, że będę narzekał razem z wami!1

Reklama stara ale dobra :lol2:

 

W sumie fakt. Pamiętam jak Holandia czy Szwecja z dużo słabszymi zespołami przegrywały przed euro2004 (szwecja z łotwą :lol:) a w sumie daleko zaszły (licząc ze ćwierćfinał to daleko dla Szwecji ;]).

Mnie interesuje mecz z Danią najbardziej ale nawet jak tam zjebiemy to w sumie nie ma co sie martwić. Może i u nas tylko na czas ME wyrośnie jakaś supergwiazda (zupełnie jak Toto (Salvatore) Schillaci we Włoszech w 1990 roku ;p) tylko kto miał by taką gwiazdą zostać.

 

btw leborg jedziesz do Klagenfurta ? Zrób dużo zdjęci i daj na forum - przynajmniej jeszcze bardziej poczujemy atmosfere ÓJRO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wierzyć, że to wszystko wina ciężkich treningów i ogólnego zmęczenia zawodników, ale brak siły nie usprawiedliwia chyba tego, że nie umieliśmy wymienić nawet 3 dokładnych podań na połowie przeciwnika?

 

Tak BTW to nie mam pojęcia, czemu Majewski grał na skrzydle, a nie w środku pola... Oby nie było tak, że Leo będzie miał pretekst, żeby skreślić Radka z kadry na EURO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw leborg jedziesz do Klagenfurta ?

Niestety nie jadę... :sad:

 

A co do dzisiejszego meczu:

"W 80. minucie z boiska musiał zejść Wojciech Łobodziński. Pierwsze pognozy są nienajlepsze - popularny "Lobo" mógł odnieść złamanie kości strzałkowej."

 

:damage_wall:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jadę... :sad:

 

A co do dzisiejszego meczu:

"W 80. minucie z boiska musiał zejść Wojciech Łobodziński. Pierwsze pognozy są nienajlepsze - popularny "Lobo" mógł odnieść złamanie kości strzałkowej."

 

:damage_wall:

No szkoda. Pozostaje kibicować w domu :). Żal wielki ze ja nie moge teraz pić :|.

 

Co do meczu nie był aż tak zły ale za to źle jest Lobo i to samo z Żewłakowem :|

 

btw jedziemy ostro po naszych po ostatnich meczach (ja też jestem w tym gronie :wink2:) ale co mają powiedzieć np Niemcy remisując z Białorusą 2-2 ? ;]. Austria remis z Nigerią 1-1 ;o. Oby na ME już nie grała tak dobrze.

 

Dołączona grafika

 

:lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jadą Saganowski, Pazdan i Łobodziński ?

Tego jeszcze nie wiadomo:

http://euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,Lo...,wiadomosc.html

 

Chociaż jak znam życie "średnie" skręcenie stawu skokowego to chodzenie o kulach przez min 3 tyg a bol pozostanie na jeszcze dłużej... Pech w ***.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łobodziński gotowy za 2-3 dni, Błaszczykowski do meczu z Danią też powinien się wykurować - jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majewski ma to nieszczęście, że jedzie Roger, bo w innym wypadku pewnie w domu zostałby Pazdan. Zresztą właściwie to nie wiem po co zawodnik Górnika jedzie na to EURO. Niby jako czwarty defensywny pomocnik, ale pewnie jeśli dwóch jego "konkurentów" by sie połamało, to i tak Leo kogoś przestawi na DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,ja także z miłą checia chciałbym zobaczyc Majewskiego na Euro,chociaz na pare minutek.. No ale to jeszcze w gruncie rzeczy łebek, z taka gra jaka prezentuje bedzie miał jeszcze wiele okazji do pokazania sie w naszej kadrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...