Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcia odpuszczę, ale naprawdę denerwują mnie takie wypowiedzi w stylu "na dużą literę trzeba zasłużyć".

 

Aha, leborg, i nie bronię akurat Legii, tylko ogólnego szacunku do ortografii. Zacznie się na pisaniu z małej litery, a skończy na olewaniu zasad.

 

BTW, kiedyś w temacie "Nuda na forum PurePC" były % i ZPP za pisanie z błędami. Może warto do tego powrócić w szerszym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być hit - wyszedł kit. Czyli standard jak na naszą "ligę".

A pierwsze minuty, to była kopanina rodem z podwórka po prostu -_-

Jeden z niewielu plusów, to dyspozycja Rogera który ciągnął Legię (:>) do przodu...ale co z tego, skoro nas PIPA zaraz wykluczy :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczą nas z eliminacji MŚ, ani Lecha z PU, ale wydaje mi się, że komuś zabrakło cojones. Wszystko zostanie po staremu, dziadki spokojnie sobie popierdzą w stołki, zmieni się przywódca stada.

Dokładnie nie wiem kto tym rządzi czy premier czy minister, ale ewidentnie brakło im cojones. Ja już sobie powiedziałem teamy i tak odpadają szybko z pucharów, repra nic wielkiego nie osiągnie to nawet 2 lata przebolałbym byle tylko leśne dziadki poszły w odstawkę, ale z drugiej strony jak zobaczyłem, że minister chce Bońka zrobić nowym prezesem to przez chwilę pomyślałem, że może jednak niech zostanie po staremu bo na to samo by wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa A: Schalke 04, PSG, Manchester City, Racing Santander, Twente

Grupa B: Benfica Lizbona, Olympiacos, Galatasaray, Hertha Berlin, Metalist

Grupa C: Sevilla FC, VfB Stuttgart, Sampdoria Genua, FK Partizan, Standard Liege

Grupa D: Tottenham, Spartak Moskwa, Udinese Calcio, Dinamo Zagreb, NEC

Grupa E: AC Milan, SC Heerenveen, SC Braga, Portsmouth, VfL Wolfsburg

Grupa F: HSV, Ajax, Slavia Praga, Aston Villa, MSK Żilina

Grupa G: Valencia CF, Club Brugge, Rosenborg, FC Copenhagen, ASS

Grupa H: CSKA Moskwa, Deportivo La Coruna, Feyenoord, Nancy, Lech Poznań

 

Grupa wyrównana. Każdy może wygrać z każdym. Oprócz CSKA nie widzę faworyta. Lech ma na pewno szanse powalczyć na wyjście z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś meczyk. Ofc stawiam ze POLSKA WYGRA (inaczej być nie może - mimo ze ostatnio gramy słabo...).

 

Debilne analizy wp:

http://mundial.wp.pl/kat,1019779,title,El-...,wiadomosc.html

 

i tak 4fun

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5799586,...y.html?skad=rss

looks promising :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Błaszczykowski po prostu pięknie zjechał 4 a Brożek w końcu oddał taki strzał na jaki od dawna czekałem czyli celny z daleko bo od bardzo dawna nasze bramki były strzelane z kilku metrów albo jakoś "fartem" ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko jeden ;]. Pierwszy raz gramy w euro i od razu z Niemcami.

 

Błaszczu nie jedzie :|

http://www.sport.pl/sport/1,90858,5284088,...a_Piszczka.html

 

Kurde czemu akurat on... Imo to był jedyny drybler w naszej reprezentacji. Mam nadzieje ze to zasłona dymna (:lol: :|) bo inaczej to z Niemcami bedzie cholernie ciężko nawet zremisować...

Niech mi ktoś jeszcze powie ze Błaszczu nie jest podstawowym graczem naszej drużyny ;]

 

POLSKA :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooo

########################

########################

########################

########################

########################

########################

########################

########################

########################

########################

########################

########################

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem zawiedziony postawą Brożka, nie lubię go, nie widziałem go w kadrze, a on jeszcze śmiał strzelić bramkę :ploom:

Jestem tego samego zdania. Ogólnie nic nie grał, ale strzelił kapitalnie :wink: Błaszczykowski Bogiem! Lewandowski (Mariusz) tak samo. Świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no Panowie... wróciłem właśnie ze stadionu i powiem, że to co pokazali dziś Nasi zasługuje na duże brawa.

W pierwszej połowie to Czesi przeważali ale po strzeleniu drugiej bramki przez Błaszczykowskiego (man of the match) poprostu nie istnieli. Kwintesencją tego było gromkie OLE...OLE śpiewane przez kibiców - mam nadzieję, że było to słychać w TV... niestety tuż po tym straciliśmy bramkę na 2:1... dzięki czemu z kolei mieliśmy emocje w końcówce. Ogólnie meczyk super ... i do tego z happy endem.. czego chcieć więcej.

btw.

Czy ktoś wie o co chodziło z zadymą? siedziałem dość daleko od tego sektora i niezabardzo wiem o co poszło... Polacy się tam bili czy Czesi?

ps.

Nie wiem dlaczego ale nikt nie wpadł na pomysł, że w trakcie meczu ktoś spośród 50 tys ludzi będzi chciał się "odlać". Nie było 'ToiToi' ani nic. (przynajmniej w zasięgu mego wzroku) Za pisuary robił żywopłot. Tożto wstyd... sam stadion jest nienajgorszy.. ale wszystko dookoła przypomina raczej stadion X-lecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza Obrona jest po prostu do du.... Boruc nie wiem czy się napił przed meczem ale naprawdę puścił szmatę i w dodatku odje.... kaszane. Druga bramka to już w ogóle przy spali sobie wszyscy.

 

Pokonali Czechów nie wiadomo czemu ale Słowacja zrobiła to po swojemu. Czyli jednak zezłościli Polaków tym, że Polki są brzydkie, tatry ich i, że ukradliśmy im oscypki i Kubica jest Słowakiem.

 

Co za patałachy ! ( Z obrony szczególnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...