Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie stało - borubar - nic się nie stało. Ciężko naszym było się przebić do samego końca, no a błędy w obronie się zdarzają najlepszym. Borubar i tak sobie w brodę pluje za tę piłkę co mu pod nogi wpadła (nie mógł wyciągnąć rąk do przodu?), tak więc nie załamujmy się bo przecież jesteśmy z Polski, kraju który zawsze dostaje się do mistrzostw ale potem wszystko pieprzy - więc przebrniemy przez te eliminacje, zachowajcie nerwy na 2010 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało - borubar - nic się nie stało. Ciężko naszym było się przebić do samego końca, no a błędy w obronie się zdarzają najlepszym. Borubar i tak sobie w brodę pluje za tę piłkę co mu pod nogi wpadła (nie mógł wyciągnąć rąk do przodu?), tak więc nie załamujmy się bo przecież jesteśmy z Polski, kraju który zawsze dostaje się do mistrzostw ale potem wszystko pieprzy - więc przebrniemy przez te eliminacje, zachowajcie nerwy na 2010 ;)

Świete słowa - mi to szkoda kineskopu na oglądanie naszych "orłów", wole w tym czasie pyknac ten sam meczyk w Fifie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem, ze w 5 minucie sloma z butow Wasilewski zgubil pilke na 20m i wjechal wslizgiem od tylu w napastnika slowackiego w polu karnym to stwierdzilem, ze to nie na moje nerwy i kopaczy ogladac nie bede, wylaczylem tv i nie zaluje.

Nasza repra to jedna wielka kupa czy sie to komus podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt meczu nie oglądał ? :P Panowie miejscami pokazali klase. Lewander fajnego gola zdobył tyłem głowy a drugi lewander ładnie uderzył też na 3-1 ;]. Szkoda ostatniej bramki ale już byliśmy rozkojarzeni. Ogólnie dobry mecz ale obrona momentami ssała pałe po lini pochyłej.

 

Bramki z meczu jak ktoś opuścił:

 

http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,89849,5968..._2__Bramki.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho wydolnosc chlopakow jest ich najwiekszym problemem. Do 80 minuty potrafia pograc, ale pozniej zaczyna sie jakas parodia. Remis przy takiej grze wydawal sie sprawiedliwy, a Irlandia do jakichs pilkarskich poteg nie nalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż lekkie zdziwko że brak tu debaty na temat dzisiejszego wystepu Kolejorza. Jak wiadomo Leszek to spotkanie musi wygrac i nie widzę innego wyjścia jak 3-1 dla Lecha. Feynoord baardzo osłabiony, w sobote chyba wielki mecz z PSV więc kołcz da odpocząć podstawowym zawodnikom.. Nic tylko wyjść i zmieść portowców. HEJ HEJ KOLEJORZ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się strasznie dziwię, że nikt nic nie pisze o meczu kolejorza, który właśnie się odbywa. 0 - 1 wygrywa Lech.

 

Wydaje mi się, że grają nieźle, ale uwagę zwraca to, że Fejenord w momencie kiedy przegrywa może się podnieść i wyprowadzić kilka akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio sie pogubiłem w meczach i w ogole tyle spraw mam na głowie. Ktoś może napisać kiedy bedzie nastepny mecz w ramach eliminacji MŚ 2010 i z kim ?

 

Już znalazłem: 2009-03-28 20:15 Irlandia Płn - Polska.

 

News:

http://mundial.wp.pl/wid,10885736,kat,1728...wiadomosc.html#

Ja lubie Leo ale lubie też engela ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Lecha!

 

Edit: 2 połowa - szkoda słów, Wilk - po wejściu na prawdę zrobił "wiele", Kikut okazał się jeszcze "lepszym" wyborem. Niestety, Lech zdechł i odpada z PU. :(

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro to pisać, ale właśnie oglądaliśmy typową polską drużynę. Czyli strzelić bramkę i może ten wynik dowieziemy do końca :lol:

Co zmiana, to gorzej. Skończył się ten piękny sen...ciekawe ile poczekamy na następny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze bramka była strzelona ręką:

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Pepe-str...ml?ticaid=17945

 

Co nie zmienia faktu ze i tak druga połowa była słabsza...

Ciekawi mnie jedno kiedy w końcu drużyna z PL bedzie grać w LM :lol:. Bardziej to smutne niż śmieszne ale ja czekam już 13 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewne sobie jeszcze trochę poczekam, jak na razie nie widać nawet jakiejkolwiek szansy. Światełkiem w tunelu była Wisła później Groclin i teraz Lech. Tylko że już w następnym sezonie nie było widać tych drużyn.

I chyba to jest już jakiś zwyczaj albo pewna prawidłowość, że po osiągnięciu sukcesu trzeba drużynę rozprzedać (i zarobić jak najwięcej hajsu)

Szkoda bo miło by się oglądało polską drużynę w LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewne sobie jeszcze trochę poczekam, jak na razie nie widać nawet jakiejkolwiek szansy. Światełkiem w tunelu była Wisła później Groclin i teraz Lech. Tylko że już w następnym sezonie nie było widać tych drużyn.

I chyba to jest już jakiś zwyczaj albo pewna prawidłowość, że po osiągnięciu sukcesu trzeba drużynę rozprzedać (i zarobić jak najwięcej hajsu)

Szkoda bo miło by się oglądało polską drużynę w LM

Nawet nie tyle miło co dzięki temu znów bym LM oglądał. Ostatnio coś mówili o inwestycji we Wrocław czy co ? Ja już tracę siły do polskiej piłki nożnej klubowej... Ile można czekać ? Jest taki burdel i co roku to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie wygląda natomiast sytuacja w Polskiej Ekstraklasie. O mistrzostwo może walczyć jeszcze kilka klubów, zaś walka o utrzymanie szykuje sie nadzwyczaj interesująco. Wszystkie drużyny od miejsc 10-16 mogą spaść z ekstraklasy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało :D ,chłopaki nic się nie staaaało,te pajace zamiast grać na boisku to dzielili pewno te 25 milionów które by otrzymali za awans,a teraz dostaną po 25pln i do domu,buha,ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt błąd Boruca, ale w sporej mierze do niego przyczyniła się murawa. Wyraźnie było widać że tuż przed Borucem sie podbiła.

Szkoda, MŚ 2010 bez Polski (małe szanse... wierzyć trzeba?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...