Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam się z przedmówcą. Trzeba zrobić totalne czystki, rewolucję - nie wierzę w to, że w Polsce nie ma ludzi, którzy lepiej poprowadzili by związek, niż jego obecne szefostwo. Na pewno trochę ich istnieje, trzeba ich tylko znaleźć. Następnie opracować długoterminowy (a nie - wyjdziemy z grupy to trener zostaje, nie wyjdziemy to niech spada) plan działania, którego głównym postulatem będzie szkolenie młodzieży. Mamy teraz pełno Orlików, trzeba to jakoś sensownie wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że momentami ich gra prezentowała się naprawdę całkiem nieźle. Zwłaszcza pod koniec meczu, gdzie pewnie utrzymywaliśmy piłkę i ogólnie lepsze zgranie. Lewandowski wykazał się sporym zaangażowaniem. Nadziei sobie większych nie robię, ale jak będą utrzymywać podobny poziom i pracować nad zagraniami taktycznymi przy większej celności podań to już będzie dobrze. Jakby jeszcze popracowali nad sobą to w takim wydaniu nie byłoby czego się wstydzić na Euro 2012. No przynajmniej jeśli chodzi o grę ( o ironio ;) ). Ale zapewniają, że zdąża ze wszystkim. Stadion we Wrocławiu rośnie w oczach ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wg mnie polscy piłkarze nie mają żadnej motywacji. Duże zarobki są niewspółmierne do sukcesów. Tzn jakich sukcesów? :( Wiecie co mnie najbardziej rozbraja? Powtórki naszych sukcesów sprzed 20/30 lat. Aż widać jak stare są te taśmy i nagrania. Smutne. Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wg mnie polscy piłkarze nie mają żadnej motywacji. Duże zarobki są niewspółmierne do sukcesów. Tzn jakich sukcesów? :( Wiecie co mnie najbardziej rozbraja? Powtórki naszych sukcesów sprzed 20/30 lat. Aż widać jak stare są te taśmy i nagrania. Smutne. Żałosne.

 

Jeśli chodzi o Polską ligę to się zgodzę, brak motywacji spowodowany i tak wypchanym już portfelem, piłka przestaję być pasją piłkarzy a staje się zwykłą PRACĄ z której trzeba wydoić jak najwięcej. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich,mnóstwo jest młodych ambitnych chłopaków którzy graja nie tylko dla forsy.

A co do naszej reprezentacji IMO na tym euro minimum wyjście z grupy będzie.

Lewandowski, Błaszczyk, Piszczek, Szczęsny - rdzen naszej drużyny sklada się ze świetnych graczy grających w dobrych ligach.

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do naszej reprezentacji IMO na tym euro minimum wyjście z grupy będzie.

Lewandowski, Błaszczyk, Piszczek, Szczęsny - rdzen naszej drużyny sklada się ze świetnych graczy grających w dobrych ligach.

Co o tym sądzicie?

 

Sądzimy, że na wyjście z grupy to nie mamy najmniejszych szans :lol: Sorry, ale tak jak 2-3 lata temu na prawdę ślepo wierzyłem w naszą repre, tak teraz za pajaca Smudy nie chcę mi się oglądać tej paraolimpiady. Brak obrony, brak pomocy, brak napastników. Na bramce stawia patałacha, zamiast sprawdzonego bramkarza...nie, dziękuje za takie coś.

Piszczek - nie wydaje mi się, żeby był rdzeniem naszej drużyny skoro nie może w niej grać.

Szczęsny - bambo prośba, zapatrzona w siebie gwiazdeczka.

 

Tylko czekam aż wyjebią Smudę ze stanowiska. Szkoda, że będzie to kosztem przegranego euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dla mnie to powód do radochy, ale nie ukrywam że Polską piłką mało się interesuje. Ba jakąkolwiek liga średnio się ostatnio interesuje. Kiedyś częściej oglądałem LM i troszkę ligę Hiszpańską. Bo tam wiadomo poziom inny. Teraz raczej skupiam się głównie na rozgrywkach kadrowych. Czyli zbliżające się Euro. No ale Śląsk Wrocław mistrzem jest i to dla mnie też bardzo ważne. Liczyłem że wygrają i się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...