Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, bedzie lepiej!

 

Mimo tego ze graja gorzej niz my w szmate na trawniku, ciagle bede ich dopingowal, bo to w koncu nasi...moze kiedys cos sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby coś się zmieniło potrzebne są poważne zmainy kadrowe. Nie można powoływać graczy ze względu na ich zasługi, nie można kierować się też wyłącznie ich doświadczeniem. Jedynym warunkiem powołania powinny być umiejętności i aktualna forma. Należy dawać więcej szans młodym zawodnikom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet poważne zmiany kadrowe niewiele pomogą. Musimy mieć conajmniej 10 tys. piłkarzy grających w ligach różnej masci i conajmniej 1 mln dzieci i młodzieży grających w szkolnych klubach i na podwórkach tak jak to było w latach 60 i 70-tych. W reprezentacji musi być wysoka technika użytkowa i motoryka pozwalająca na grę full przez 95 minut. Inaczej zawsze będziemy kopciuszkami.

Ten pogąd można rozszerzyć na cały sport. Kiedyś podwórka miejskie pełniły rolę małych stadionów, gdzie codziennie dzieciaki rywalizowały ze sobą. Dzisiaj mamy wygodnictwo, lenistwo, komputery i brak motywacji do rywalizacji sportowej.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet poważne zmiany kadrowe niewiele pomogą. Musimy mieć conajmniej 10 tys. piłkarzy grających w ligach różnej masci i conajmniej 1 mln dzieci i młodzieży grających w szkolnych klubach i na podwórkach tak jak to było w latach 60 i 70-tych. W reprezentacji musi być wysoka technika użytkowa i motoryka pozwalająca na grę full przez 95 minut. Inaczej zawsze będziemy kopciuszkami.

Ten pogąd można rozszerzyć na cały sport. Kiedyś podwórka miejskie pełniły rolę małych stadionów, gdzie codziennie dzieciaki rywalizowały ze sobą. Dzisiaj mamy wygodnictwo, lenistwo, komputery i brak motywacji do rywalizacji sportowej.

 

Zgadzam się w 100% B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że infranstruktura sportowa jest słabo zorganizowana, brakuje ośrodków kształcenia młodzieży a czasami także chęci samych zawodników do regularnych treningów. Ale rozbudowanie systemu szkolenia i znaczne zwiększenie nakładów na piłkę nożną to kwestia lat, a nam dobry zespół potrzebny jest teraz <_< Piszę więc o tym co można zrobić obecnie, żeby polepszyć obraz reprezentacji. Przykładowo same umiejętości piłkarskie też nie wystarczą - gdy gra się z orłem na piersi trzeba dawać z siebie wszystko, grać na 100% w każdym meczu. Ja u naszych piłkarzy nie widziałem takiego zaangażowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

 

Ciekawe czy w końcu ktoś się ze mną zgodzi, że Polsce powinni cofnąć licencje na profesjonalne uprawianie piłki nożnej w kraju, zabronić prowadzenia ligi etc ? kiedyś już o tym mówiłem :D Kuzyn mnie posądzał o brak patriotyzmu, oczywiście zlewał ;) czekam aż on wymięknie :D po tym meczu może w końcu zacznie myśleć jak ja [;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ich grę trudno się z tym nie zgodzić. Ja nie znam przepisu na Polską piłkę nożną. Mówiło się o całkowitych zmianach w kadrze ,stawiając na młodych ,ale to najlepiej trenujących za granicą. Ciekawe co Beenhakker wymyśli. Dudek mnie zawiódł na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdali by tą kasę bezdomnym, albo władowali w siatkę. Na miejscu Benhakera to bym wyszedł po 20min gry na środek boiska i powiedział wy***** i pojechał do Holandi ;d

 

BTW. Czemu się nie połączyli dzisiaj z Piechniczkiem przy kominku ? hahaha zawsze mówił przy kominku :D hahahahaha "Oddajmy cześć Mili że znalazł się w polu karnym" albo "Nasi muszą teraz wyciągnąć konsekwencje" 20 lat wyciągają buahahah. Sory ale nie mogę. A najlepszy tekst Krzynówka w połowie meczu: "Gramy swoje, gramy na 0:0 czekamy aż Finowie popełnią błąd" buahahahaha.... Szkoda, że mnie do studia nie wezmą bo byście mieli polewkę jakbym im wywalił wszystko na ławę, a nie jak tam oni jeszcze słodzą ....

 

I stało się... kuzyn w końcu stracił wiarę po tylu latach i już się nie łudzi... a to kawałek rozmowy na gg ;)

 

Ja: nadal wierzysz w Polską piłkę ?

i że mamy talenty ? :) lol

Kuzyn: daj spokój

katastrofa

Ja: może w końcu mi przyznasz racje ?

Kuzyn: teraz tak, same ku.r.wy i złodzieje

 

To chyba wystarczy za puente naszego sportu... dodam, że kuzyn uprawiał profesjonalnie piłkę nożną, zawsze w nich wierzył, zresztą tak jak ja wierzyłem, ale wytrzymał dłuzej niż ja :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladna bramke nasi strzelili ;]

Ja tam zawsze bede im kibicowal, pomimo tego ze graja zalosnie. Tak jak jedni lubia zbierac znaczki, ja lubie dopingowac naszych....Moze w srode bedzie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ojejku wreszcie ktoś zwrócił uwage na cytat "trzeba wyciągnąć wnioski trzeba przemyśleć". Powiem szczerze Benhaker narazie nic nie może zrobić za mało czasu. Ja nie mam mu nic za złe. Mamy taki styl gry jeden z naszych ma piłke leci na niego 2 lub 3 przeciwników, żaden z naszych nie pobiegnie aby mu pomóc. Zresztą mnie już nic nie zdziwi, dawno mnie już wiele rzeczy nie dziwi. A z Serbią też dostaniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni dostaniemy, plyn ;]

Moze bedzie remis przy zlych wiatrach...:D

 

A tak w ogole to wszystko wina Dudka, bo jest zlym czlowiekiem. Nie lubie go , i nigdy nie tolerowalem na bramce. Pogral sobie w Liderpoolu i juz mysli ze jest najlepszy. Gdybysmy od razu postawili na nowych, jak Jelen i Garguła pewnie byloby lepiej. Boruc na bramce tez zrobilby na pewno swoje , bo wg mnie jest z 3klasy wyzej niz Dudek. Nie uwaza sie za gwiazde i wie kiedy pieprzy, niestety takich osob jest za malo w naszej reperzentacji. Szkoda ze ma problemy z plecami i w srode nie bedzie grac.

 

Mam nadzieje ze Leo z fryzurą boczna wyciagnie wnioski z tej porazki....chociaz do tego ze przegrywamy trzeba sie przyzwyczaic. Taki juz urok naszego kraju....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara gwardia dała ciała, jak zawsze, nowa krew jest potrzebna, w końcu Garguła wczoraj strzelił bramkę, to o czymś świadczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety graja straszna nedze, obawiam sie ze najszybciej z tego towarzystwa poleci trener - jeszcze dwa, trzy takie mecze i wszyscy jego zwolennicy zmienia sie w przeciwnikow :)

 

Przyznam ze drugiej połowy nawet nie ogladałem, bo i po co sie denerwowac.

 

Trzeba stawiac na młodych - może oni coś wiecej wniosa do tej reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 polowie przelaczyle na Straszny film 3 , i tylko sobie przelaczalem nagle 0-1 mysle uuu szkoda ze nie postawilem na finladnie, po chwili znow przelanczam i..0-2 mysle sobie heh znowu przegralismy , ogladalem przez chwile mecz Jelen to co on robi z pilka to mistrzostwo, jest zwrotny szybki to po cholere dal Krzynowka ktory raz czy dwa dosyc dobrze dosrodkowal? Kuba bardzo dobrze gral pokazywal sie na pozycjach ale co...nasi sa slepi! Pamietam jedna dobra akcja ja Kuba (chyba tak sie nazywa Blaszczykowski na nazwisko jak by ktos nie wiedzial lub jesli zrobilem blad poprawcie mnie) wyszedl by na super pozycje. Potem juz nie ogladlaem bo po co ? Postawic na mlodych zdolnych ktorzy chca grac! Budowac druzyne od podstaw co z tego ze to podrwa troche ale nie wszystko odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: tyle powiem po tym co czytam, niestety (a może stety) nie dane było mi oglądać, ma ktoś może podlinkować jakiś skrót?

Chcesz take cos? Bo szort meczu powinien byc na joemonsterze niedlugo.... :lol:

Jelen jest rzeczywiscie da-best;] On i Boruc to bohaterowie mistrzostw [wedlug mnie of kors] i to na nich nalezy stawiac na poczatku. Smolarek kreci sie w polu ale nic nie robi, ale co moze skoro nikt pilki mu nie poda... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się bardzo, że nie oglądałem meczu na trzeźwo i się z tego wszystkie śmiałem. Może i nie pamiętam drugiej połowy, ale to chyba tylko lepiej dla mnie...

 

Czy będzie lepiej? Jak nabiorą pokory i przestaną być tacy pewni siebie to być może coś się delikatnie polepszy. Póki co to chyba wstydzą się tego jak wierzyli w swoje siły :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam wczoraj mecz - pierwsza połowa - nędza - niemal wszystkie podania na własnej połowie - uznałem, że wielkiego meczu to nie będzie więc poszedłem na bro - wrcacam o 23 patrze na onet, a tu 1:3 :lol: - myśle sobie - nic nowego - przegrywali i nadal przegrywają - później obejrzałem skrót/bramki na TVP3 i dosłownie :blink: to co robił Dudek to totalna porażka - widać, że grzanie ławy nawet w mocnym klubie, nie służy nikomu - żeby grać dobrze trzeba grać na codzień w meczach o punkty, a nie przyglądać się jak to robią koledzy. Mam nadzieję, że Benhaker już wie jak duży błąd popełnił zaczynając ustalanie składu od J.Dudka. Nie oszukumy się - taką grą nie zdobywa się uznania na śląsku :lol:

Szymkowiak też chyba powinien zmienić otoczenie bo wyraźnie zatrzymał się w piłkarskim rozwoju. Co z tego, że w Turcji jest gwiazdą skoro w meczach o prawdziwą stawkę - vide MŚ - praktycznie nie istnieje.

Rozbawił mnie też Franek, który powiedział Szpakowskiemu, że odżył w Hiszpanii - jestem ciekaw jak?bo napewno nie piłkarsko, w tydzień, dwa jest to możliwe? Poleciał na kasę idąc do Anglii i sam jest sobie winien sytuacji w jakiej sie znalazł.

 

edit

co do franka to jestem także ciekaw gdzie się podziali ci, którzy wyzywali Janasa, że nie powołał (o ironio!) "łowcy bramek", gdzie ci którzy twierdzili, że na MŚ by się odrodził, że potrzebował poprostu jeszcze paru spotkań - mamy wrzesień i nadal tego odrodzenia nawet na horyzoncie nie widać, co jak co ale decyzje Janasa o odsunięciu Dudka i Franka od kadry były w 100% słuszne.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz take cos? Bo szort meczu powinien byc na joemonsterze niedlugo.... :lol:

Jelen jest rzeczywiscie da-best;] On i Boruc to bohaterowie mistrzostw [wedlug mnie of kors] i to na nich nalezy stawiac na poczatku. Smolarek kreci sie w polu ale nic nie robi, ale co moze skoro nikt pilki mu nie poda... :lol:

kce moviez nie info B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład na dzisiejszy mecz:

 

Wojciech Kowalewski - Paweł Golański, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Ireneusz Jeleń, Mariusz Lewandowski, Arkadiusz Radomski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski, Radosław Matusiak.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudek ,Frankowski i Smolarek.... na rezerwie :lol: Brawo Beenhakker :D

 

imo b.dobrze zrobil, szkoda tylko, ze nie ma nikogo sprawdzonego na zmiane

 

no i moje modly wysluchane !

]brak Szymkowiaka nawet na ławce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...