Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

W tej wisle to nienormalni ludzie pracuja, jak mozna wylac kogos takiego, kto wreszcie poukladal gre i wszystko zaczynalo teraz grac. A to ze nie ma tam odpowiednich wykonawcow (napastnik itp.) to juz innna sprawa. Teraz przyjdzie kto inny i ropie.rzy wszystko i znowu lipa bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie zatrudnili kogos pokroju Liczki bo to byla juz porazka (tak jak po odsunieciu kasperczaka).

Ale w sumie zmiana trenera i tak wiele nie da, kiedy nie ma dobrych zawodnikow, a przeciez Petrescu podal liste zawodnikow, ktorych by chcial miec w zespole przed sezonem i jakos rzad klubu sie za bardzo nie postaral. A co do gry w ostatnich spotkaniach to srednio sie im udawala, ale pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle z Wisłą za jego kadencji, ale nie oszukujmy się, spodziewaliśmy się więcej. Wisła już się wypaliła i żaden trener nie zmieni ich gry. Przecież wszyscy wiemy, że tu chodzi o pieniądze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma byc kołcz z zagranicy i to mnie martwi. Tak nawasiem mowiac marzy mi sie powrot Franza do Wisly. A zagraniczny trener mnie martwi, bo stawia on na zagranicznych pilkarzy, ale ja jednak wole druzyne, ktora ledwo co sie kwalfikuje do UEFY, gdzie graja Polscy grajkowie, niz zeby awansowala do LM z wiekszoscia zagranicznych pilkarzy. W dwoch najlepszych polskich klubach zaczęto stawiac na pilkarzy z zagranicy, a pozniej to wszystko zaczyna odbijac sie na naszej kadrze. Bo jednak ta kadra jest najwazniejsza ... a nie indywidualne dobro klubow.

 

Podobno ma byc kołcz z zagranicy i to mnie martwi. Tak nawasiem mowiac marzy mi sie powrot Franza do Wisly. A zagraniczny trener mnie martwi, bo stawia on na zagranicznych pilkarzy, ale ja jednak wole druzyne, ktora ledwo co sie kwalfikuje do UEFY, gdzie graja Polscy grajkowie, niz zeby awansowala do LM z wiekszoscia zagranicznych pilkarzy. W dwoch najlepszych polskich klubach zaczęto stawiac na pilkarzy z zagranicy, a pozniej to wszystko zaczyna odbijac sie na naszej kadrze. Bo jednak to kadra jest najwazniejsza, a nie indywidualne dobro klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenerem Wisly ma zostac Dragomir Okuka. ;]

Jutro ma poprowadzic pierwszy trening, zobaczymy co z tego wyjdzie;). Ja tam osobiscie kibicuje Wisle, ale szkoda, ze to nie czasy za Kasperczaka;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było Panowie, ale wybaczcie pękłem ze śmiechu :D :lol2:

 

http://sport.wp.pl/kat,1744,wid,8514867,wi...=1158692619.879

Dobre. :lol2: Nawet Grzesio pomogl koledze szukac zebow, ktore jemu wybil. :P

 

Wisla wygrala 1:0 z rezerwami FC Sevilla. W sumie lepszy rydz niz nic. ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHA

Legia pokazała dzis klase ^^

Po prostu umarlem ze smiechu kiedy dowiedzialem sie jak fantastycznie przegrali z 3cio ligowcem [[[[;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHA

Legia pokazała dzis klase ^^

Po prostu umarlem ze smiechu kiedy dowiedzialem sie jak fantastycznie przegrali z 3cio ligowcem [[[[;

no el0 i pr0 poprostu n/c i już jedno trofeum poszło się ***** :mur: a Okuka to bardzo dobry trener ale teraz zdrajca tak samo jak Svitlica jak pójdzie do wisły <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no el0 i pr0 poprostu n/c i już jedno trofeum poszło się ***** :mur: a Okuka to bardzo dobry trener ale teraz zdrajca tak samo jak Svitlica jak pójdzie do wisły <_<

To jest ich praca, a nie osobiste porachunki. Smuda byl trenerem Widzewa, Legii, Wisly, a teraz Lecha. I co z tego? Ja jestem kibicem Widzewa i dla mnie Franek zawsze bedzie spoko gosciem. A Okuka dla Legii jedno mistrzostwo "zrobil" i nalezy mu sie ogromny szacunek za to od kibicow Legii niezaleznie gdzie bedzie pracowac. To samo tyczy sie Svitlicy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ich praca, a nie osobiste porachunki. Smuda byl trenerem Widzewa, Legii, Wisly, a teraz Lecha. I co z tego? Ja jestem kibicem Widzewa i dla mnie Franek zawsze bedzie spoko gosciem. A Okuka dla Legii jedno mistrzostwo "zrobil" i nalezy mu sie ogromny szacunek za to od kibicow Legii niezaleznie gdzie bedzie pracowac. To samo tyczy sie Svitlicy. ;]

no tak ale czy Franz obiecywał że do innego klubu nie pójdzie? Okuka nie pamietam ale Svitlica tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy Franz obiecywał że do innego klubu nie pójdzie? Okuka nie pamietam ale Svitlica tak!

Takie obiecanki to sa tak zwane cacanki. ;] Na razie Okuka jest w Wisle, a Stanko tam jeszcze nie gra i nie wiadomo czy bedzie w ogole gral. Zreszta zawodowi pilkarze/trenerzy ida pracowac tam gdzie moga dobrze zarobic i zrealizowac swoje cele. A sentyment do poprzednich klubow z ktorymi osiagneli sukcesy zawsze pozostanie.

 

Slyszalem dzisiaj niezly dowcip. :P

- Polska reprezentacja gra futbol boski

- Dlaczego?

- Bog jeden wie jak zagraja

:lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a Rasiak bramki strzela :lol:

Rozstrzelal nam sie Gregor, moze jego nowy przydomek bedzie AK-47. :lol:

 

Przyznam, ze nie rozumiem takich zagrywek.

http://sport.onet.pl/0,1248675,1409443,wiadomosc.html

Co oni sie tak uczepili Leo? Nie wiem czy w takiej atmosferze jakikolwiek trener dalby rade. :-|

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O LOSIE LOSIE LOSIE :o. Tyle można powiedzieć o występie Legii w PU. Kompletny brak zaangazowania i totalna nuda :/ i przegrana 0-1. Wisła też srednio ale jest w fazie grupowej po golu w doliczonym czasie gry. Wygrała 0-2. Wielkie nc dla polskiej piłki. Jak tak dalej pójdze to nie bedziemi mieli nawet kwalifikacji do LM. NC i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła mocnym fuksem awansowała, ale ma ciekawą grupe, nawet jak z niej nie wyjdzie to klub troche zarobi na biletach i transmisjach :E

A może nawet wymęczy jakims cudem awans? Kto wie - wszystko jest możliwe, cuda jak widac tez sie zdarzaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nasi do boju!!

Leo podobno chce odejsc, ma dosyc polskich realiow i wcale nie chodzi o naszych pilkarzy...Ten kraj jest naprawde zalosny.

Ale mniejsza o to, milego ogladania i wielu bramek !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załosne....

Tyle niewykorzystanych akcji ze szkoda pisac...:( Wygralismy 1:0 tak jakby przeciwnik grał na nieslychanie wysokim poziomie, a przeciez golym okiem widac było ze kazahstan grał piłke iscie podworkową...

 

Rasiak oczywiscie wszystko musial pieprzyc, jego głowa musi byc wyjątkowo kanciasta. Teraz przynajmniej mam jakis poglad na angielska 2 lige, bo skoro on tam wymiata to ja nie mam pytan....

 

Co do samego tvp2 to jeden wielki lol, co chwila bledy w komentarzach, no i nie bardzo rozumeim co miala znaczyc koncowka. Mial byc wywiad z Leo [ stal juz nawet gotowy do niego], a puscili reklamy i powiedzieli ze lepiej zapomniec o tym meczu mimo ze go wygralismy :lol:

 

Powiedzmy sobie szczerze, od portugali dostaniemy taki wycisk ze zal pisac....Ale kibicowac naszym trzeba.

pzdr, sory za bledy i belkot ale jestem po % bo inaczej sie tego ogladac nei dalo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na usprawiedliwienie (marne) naszych nalezy wspomniec, ze nie gralismy optymalnym skladem. ;] Niektorzy z naszych kadrowiczow zagrali katastrofalnie (Golanski, Kazmierczak, Grzelak - choc ten na szczecie tylko kilka minut gral). Jak zwykle Smolarek pokazal swoja umiejetnosci i wole walki. ;] W meczu z Portugalejlos licze na cud (moze sie zdarzy). :rolleyes:

I niech wyrzuca wreszcie tego Mielcarskiego, bo zal go normalnie sluchac. :mur: Szkoda, ze takim 'madrusiem' nie byl gdy sam gral w pilke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Smolarek pokazuje umiejetnosci i wole walki, tak samo jak Jeleń. Szkoda ze sie nie da ich jakos sklonowac bo moze mielibysmy czym pochwalic sie w europie.

Nie mamy obrony i to boli. Widzicie tam kogos dobrego ? Bo ja niestety nie.... Bramkarze to oczywiscie inna klasa, tak samo jak dwaj w/w zawodnicy. Dobrze ze olali juz Dudka, co z tego ze jest w Liderpulu, skoro grzeje tam ławke jak Jasio w szkole?

 

Imho Zurawski sie psuje, kombinuje, gra w Celticu, robi za okładki PES'a ale bramek nie ma...

 

Chyba najlepszym wyjsciem jest zmienic kraj zamieszkania i tym samym druzyne dopingowaną ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem, jak można nie wykorzystać takich akcji :lol:. W ogóle to Golański z taką grą może się schować, to samo Kazimierczak. Reprezentacja przezentowała wczoraj styl gry iście podwórkowy. Zero myślenia, totalne bezmózgowie. Rasiak to jest parodia piłkarza, niech gra sobie dalej w tej II lidze angielskiej. Z taką grą to Portugalia nam wrzuci dwucyfrówkę i skończą się marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich eliminacjach do MS Portugalia zremisowala na wyjezdzie z Liechtenstein'em 2:2 wiec i tej druzynie zdarzaja sie 'babole'. ;] Moze teraz z Polska odwala taka kaszanke jak w meczu z super potega pilkarska jaka jest Liechtenstein. :lol: Wczoraj byly niezle wyniki np. Anglia - Macedonia 0:0, Szkocja - Francja 1:0, Walia - Slowacja 1:5, Cypr - Irlandia 5:2. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...