Jump to content
krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Recommended Posts

E tak grać nie można. raz nie mamy sytuacji wcale (dobry przeciwnik) a 2 raz nie umiemy ich wykorzystać jak jest wiele (słaby przeciwnik) :lol:. NIE wazny jest teraz dla mnie styl w jakim zagramy (a mielismy jakiś w ogole od 1986 :lol: nie liczac barcelony 92 ?) musimy wygrać lub zremisować. MOże być samobój, może być fart ale musimy miec z POR chociaż punkt.

Nie no trzeba liczyc na CUD. O dziwo narazie wygrywamy 2:0 !!

Mam nadzieje, że taki wynik zostanie lub będzie większy (w co nie zabardzo wierze:)). Tak więc POLSKA GOOOOOLAAA

Może to nie PORTUGALIA ??

Edited by Puchacz1

Nie no trzeba liczyc na CUD. O dziwo narazie wygrywamy 2:0 !!

Mam nadzieje, że taki wynik zostanie lub będzie większy (w co nie zabardzo wierze:)). Tak więc POLSKA GOOOOOLAAA

Może to nie PORTUGALIA ??

A może nie Polska??? Słupek Żurawskiego, a szkoda.

ja tylk ozauważam,zę oni strelają na bramke..poprzednio wlecieli w ploe karne i głupieli-podawali sovbie aż im piłki nie zabrano. moze Benchaker wytłumaczył im zasady gry w pilke :lol: Albo stwierdzilz,ę tak z nich lejemy,zę gorzej i tak nie będzie, to grajcie fujary-i grają B)

Chyba nikt sie nie spodziewal... narazie dobrze, miejmy nadzieje ze tak do konca :)

Ja tego sie spodziewalem. Ba, cały dzien mowilem ze wygramy 3:0 a kumple sie ze mnie brechtali :lol: :lol:

Ludzie, czemu kibicujecie tak gorąco tylko wtedy gdy wygrywamy? Wstyd.... :-|

Ja tego sie spodziewalem. Ba, cały dzien mowilem ze wygramy 3:0 a kumple sie ze mnie brechtali :lol: :lol:

No no bez takich!!!!!! Ja zawsze kibicowalem naszym wbrew rozsadkowi nawet. A to sie zdazalo dosc czesto. Ehhhhhh zawsze browarek lagodzil smutek porazki.... NO ALE TERAZ BEDZIE ZWYCIESTWO!!!!!!!

Ja tam zawsze kibicuje Polsce, niezaleznie od wynikow. :P

Druga bramka Smolarka syci (pierwsza zreszta tez :P). :D Oby w drugiej polowie Polacy zagrali tak skutecznie w ataku i w obronie jak w pierwszej. ;)

Edited by Santi

To taki rewanż za mecz z MŚ 2002. Oby tylko Portugalczycy sie nie obudzili i nie zaczeli grać na swoim poziomie.

Portugalia gra na swoim poziomie, a Polska z piec poziomow wyzej niz zazwyczaj. ;) Czy ten hotel 'piramida' nam tak pomogl? :P

Nie mowie o wszystkich, wiem ze czesc ludzi ma tak samo zryte czerepy jak ja, i zawsze dopinguje husarie. Ale juz pisałem, i napisze to jeszcze raz....to nasi piłkarze, i zawsze bede im kibicowal niewazne jak mocno by lamili.

Piekny mecz, po prostu piekny, szkoda ze nie skonczylo sie 3:0 :)

Bramka honorowa portugali...hmm, należalo im sie, grali całkiem całkiem, kombinowali jak mogli ale my po prostu bylismy lepsi!!

Piłka jest okrągła....!!!