Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy spojrzec na statystyki. Polska 16 strzalow (8 celnych), a Portugalia 6 strzalow (2 celne). To mowi samo za siebie. ;) Nie pamietam kiedy zagralismy tak rewelacyjnie. Dziekuje Polakom za wspaniale chwile i prosze o wiecej. :P RZADZIMY w Europie nie ma co. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalia... co za prostaki, miejscami nie wytrzymywali juz ze dostaja po [gluteus maximus] od nas i widac bylo ze sie rzucali. Ajjj jaka sromotna kleska :lol:.

Jestem w szoku - polacy grali swietnie i tyle ;]. Dobry byl ten nowy na lewym ataku chyba... niezle mu nawet kiwanie wychodzilo i ogolnie widac bylo ze sie staral. A Smolarka to po prostu kocham :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAsi są nie przewidywalni, potrafią nieźle zrypać każdy mecz, a potrafią jak widać ograć Portugalie.. jak ktoś odkryje czemu tak jest to dostanie pewnie Nobla a nasi będą wszechwładcami futbollu :mrgreen:

 

Pytanie, Portugalia nie przegrała od 10 lat, więc ost mecz dla Polski wygrał też Smolarek senior czy to nie tak?

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko tej zmarnowanej okazji ,trzech naszych na bramkarza. Oczywiscie Rasiak musial pokazac swoja angielska lige i kupa z tego była. Myslal ze strzeli bramke portugali i bedzie fajny? :lol: Okej, podaje fajnie ale on i bramka to chyba jakas kosmiczna sprzeczność....

 

BTW, glosowalem w ankiecie na wp.pl ze rozgromimy portugalie....Oczywiscie inni mieli pompe z glosujacych na ta opcje ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy podal prosto pod nogi kogos z przeciwnej druzyny, jakby to byl jego teammate. Troche przesadzil :|. Dobrze ze zebow nikomu nie wybil - uwazam ze to wielki sukces :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Rossi nie umie dryblować i kontorować ciała jak inni ;/. Ale dziś i tak mu jedno dobre podanie wyszło ;d. Wreszcze grali jak zespól i CO jest dla mnie wielkim LOLEM ze z pierwszej piłki. IMO psychika i nastawienie to podstawa (i teamplay). JEDZIEMY TAK WSZYSKITE MECZE I WYGRAMY EURO :o 8-O 8O :shock: 8-O :idea: :idea: :ploom: :kijem:. A chciałem meczu nie oglądać :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowanych akcji było i tak wiele, Mieliśmy kilka celnych strzałów na bramkę ,ale często z niewygodnych pozycji i skończyło się słupkiem ,obok bramki albo przestrzeleniem. Ale to my przecież graliśmy przez większość czasu na ich połowie. Pod koniec Portugalia troszkę przyspieszyła i mają honorową bramkę. Rasiak dalej kaleczy piłkę moim zdaniem. Niecelne podania i brak precyzji ogólnie ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benchaker zagroził,zę jak przegrają to nici z ciupciania przez kwartał i co? Ogrywany Poprtugalie- szkdoa ze nie 4:1-należało sie naszym...

W00t w00t ?? Oo Ben the Haker.;]

No w sumie ciezka pisownia: Leo Beenhakker ;]

 

Drewinho powinien opuścić reprezentację. On nawet biegać nie umie, strzelać sie boi, a podaje nieprecyzyjnie.

Tjaa...

click

 

Rasiak po prostu nie ma na boisku godnych siebie zawodnikow, nie ma mu kto podawac, wrzucac na glowe itp. A to, ze nie udalo mu sie podac w sytuacji, gdy mial duzo czasu, nie byl kryty to przypadek, nawet jemu sie moglo przytrafic.

 

Meczyk sycil, mnóstwo okazji, grali jak nie Polska. ;]

Portugalia chyba przyjechala z nastawieniem, ze bedzie latwo, no i sie 'Deco' przeliczyli. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciezkim szoku!!!!!! Zazdroszcze ludziom ktorzy byli na meczu.

 

A co do gry to nie mozna powiedziec zlego slowa ze ktos gral zle. Nie lubie Rasiaka jak wiekszosc z nas ale...........musze powiedziec i otwarcie napisac ze naprawde dobrze i swoje robil. Jak nie w ataku to w pomocy/obronie. Ogolnie cala druzyna no wlasnie zagrala jak druzyna a nie jak banda z podworka. Moze w koncu Beenhakker zrobi z nich druzyne. Mam taka nadzieje.

 

Zawsze kibicowalem naszym i nie raz bylem wk........ ze dali ciala przegrywajac z jakimis miernotami. A teraz po prostu sa REPREZENTACJA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakiejs gazecie wyczytalem ze ktorys z zawodnikow portugali wypowiedzial sie mniej wiecej tak "ogladalismy na kasecie mecz polski z finlandia i gra polskich obroncow to byla dobra komedia, a mowiac mowiac powaznie chyba druzyna sie juz zmienila od tego czasu"

xD

Niemoge nachwalic gry polskiej druzyny, brunonowicki, zurawski, smolarek, lewandowski. Ogolnie cala druzyna (bez rasialdo ;f ta akcja jak byli w 3 na samego bramkaza to genialna xD)

uh zeby oni juz zawsze tak grali : D

 

Takie mecze to az chce sie ogladac.

 

Moze Leo wkoncu cos przelamal w druzynie, badzmy szczezy co on mogl zrobic w tych pierwszych meczach (z finami powinnismy wygrac nawet bez trenera ;-) ) jak nie mial czasu aby ich przygotowac. Ile on mial zgrupowan 1, 2 ?

Najbardziej ceiszy to ze obroncy wlaczali sie b. czesto do ofensywnych akcji i z bardzo dobrym skutkiem

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy prosiłem żonę by mnie uszczypnęła w rękę, bo to co widziałem na ekranie wydawało mi się jakąś bajką. Od wielu, wielu lat nie widziałem tak pomysłowo i skutecznie grającej reprezentacji. Nie wiem skąd nagle taka przemiana mentalna, ale , na Boga, było bardzo przyjemnie oglądać taką drużynę. Ewidentnie widać w stylu gry holenderską szkołę piłki - silny nacisk na skrzydła z mocnym wykorzystaniem obrońców. Świtnie w tej roli wypadli Bronowicki i Golański. Śmiem twierdzić, ze wreszcie dobrano dwójkę bocznych obrońców ZDOLNYCH do realizacji taktyki gry skrzydłąmi. Żewłakow mimo swego doświadczenia tak grać po prostu nie porafi, to samo Baszczyński. Bronowicki tym spotkaniem narobił sobie bonusów na najbliższy rok:). Wreszcie znaleziono miejsce dla Radomskiego. Lewandowski to chyba grzybków się jakichś najadł, bo grał jak w transie, a patrząc na niego można by rzecz , ze jedyne co umie to obierać ziemniaki. O Smolarku i Żurawskim po prostu nic nie powiem, bo to była klasa europejska.

Jedyny mius w tym wszystkim to zagubienie Rasiaka. Mimo tej jednaej asysty - za wolny, za słąby techicznie , bez błyskotliwosci. Gra głową to nie wszystko. Jedna akcja tego meczu może powiedzieć o nim wszystko - konra o której wspominano tu wielokrtotnie. Zagubił się,a patrząc na jego bieg z piłką, odnoszę wrażenie , ze "bieg" to złe słowo.

Tak czy inaczej - BRAWO za całej reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAsi są nie przewidywalni, potrafią nieźle zrypać każdy mecz, a potrafią jak widać ograć Portugalie.. jak ktoś odkryje czemu tak jest to dostanie pewnie Nobla a nasi będą wszechwładcami futbollu :mrgreen:

Dokładnie [;.

 

Wstrzymajcie swoje emocje :P chociaż to co się wczoraj działo w Tawernie (wrocek ;)) to mała bania. Polacy potrafią z takim nastawieniem podejsć do góra 1 meczu, tak było w słynnym meczu z makaronami których jeszcze bardziej pojechaliśmy. A później co ? d.u.p.a. znowu kompletne dno. Jak zagrają takich 3-4 mecze to może uwierze w to cudowne uzdrowienie psychiki naszych piłkarzy.

 

@Hanu ten wątek o Lewandoskim b. dobry ;] uśmiałem się nieźle hehe ale dokładnie to samo myśle :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie [;.

 

Wstrzymajcie swoje emocje :P chociaż to co się wczoraj działo w Tawernie (wrocek ;)) to mała bania. Polacy potrafią z takim nastawieniem podejsć do góra 1 meczu, tak było w słynnym meczu z makaronami których jeszcze bardziej pojechaliśmy. A później co ? d.u.p.a. znowu kompletne dno. Jak zagrają takich 3-4 mecze to może uwierze w to cudowne uzdrowienie psychiki naszych piłkarzy.

 

@Hanu ten wątek o Lewandoskim b. dobry ;] uśmiałem się nieźle hehe ale dokładnie to samo myśle :)

Moze i troche masz racji. Mam andzieje ze reszta nie tylko ja ze jednak trener spoza "ukladu" PZPNowskiego cos w koncu zdziala. Bardzo dobra rzecza jest stawianie na innych zawodnikow, mlodych ambitnych. Takich ktorzy w reprezentacji raczkuja. Graja bez kompleksow.

Cos mi sie wydaje ze moze w koncu Benhakker zrobi z tej zbieraniny pilkacrzy druzyne ktora wysoko zajdzien. Na to jednka potrzeba czasu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zeby nasi nie spoczeli teraz na laurach... Skoro wczoraj dowiedzieli sie ze tak potrafią grac, to niech grają tak już zawsze :lol:

A potem rewanz z dojczlandem za mistrzostwa....^^

 

Nastepny mecz dopiero w listopadzie, gramy z Belgią....Jezeli zagramy tak samo i nei bedziemy miec tylu zmarnowanych okazji to licze na wynik conajmniej dwucyfrowy ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzialo w akadmiku to bylo cos pieknego. Na poczatku bylo tylko kilka osob w sali telewizyjnej ale po pierwszej bramce nagle zwalilo sie tyle osob z niedowieznaniem patrzac na wynik. A po trugiej bramce wszyscy, ktorzy przychodzili, patrzac na stan meczu mowili "Ja P*^*^le". Druga polowa to powolne swietowanie wyniku (przez co nie wstalem na 8 na zajecia :D )

 

Polska zagrala PIEKNIE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk był wspaniały. Gdy Smolarek strzelił 1 bramkę szczena opadła mi na podłogę, a gdy po 9 minutach strzelił 2 gola, to już oniemiałem z wrażenia. Nie spodziewałem się, że potrafimy wygrać z przeciwnikiem takiej klasy i pokazać tak odważny futbol. Leo trafił ze składem w 10. Cała drużyna zagrała rewelacyjnie. Wreszcie zagraliśmy konsekwentnie w obronie. Bramka którą strzelili nam Portugalczycy, wynikała z naszego rozluźnienia i chwilowej nieuwagi. Musimy popracować jeszcze nad tym elementem. Piękna gra z kontry, gra skrzydłami, odegrania z klepki, zwody, dziecinne ośmieszanie obrońców Portugalii. Do tego Portugalia nie mogła znaleść na nas sposobu. Byli zaskoczeni i jednocześnie nie mieli takiej mocy jak my. Byliśmy lepsi szybkościowo i technicznie, co jest czymś nieprawdopodobnym. Rywale nas zlekceważyli, myśleli, że ten mecz będzie dla nich spacerkiem, a my pokazaliśmy im pazury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...