Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

I to dobrą piłkę zagrali. Mamy skład ,który teraz należy szlifować. Im bardziej tym ładniejszy diament :) Na atak Smolarka i jedziemy :) Chociaż inni jak Brunonowicki, Żurawski zagrali dobrze czy Lewandowski ,mimo że pod koniec puścił jedną bramkę ,bo miał tam małe szanse by to obronić. Muszę to napisać: nawet Rasiak grał dobrze ,chociaż te nieprecyzyjne podania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mius w tym wszystkim to zagubienie Rasiaka. Mimo tej jednaej asysty - za wolny, za słąby techicznie , bez błyskotliwosci. Gra głową to nie wszystko. Jedna akcja tego meczu może powiedzieć o nim wszystko - konra o której wspominano tu wielokrtotnie. Zagubił się,a patrząc na jego bieg z piłką, odnoszę wrażenie , ze "bieg" to złe słowo.

 

A ja uważam że zrobił to, co mogł zrobić w takiej sytuacji. W chiwli podawania piłki do Rasiaka stojącyw poblizu Smolarek był na "pasywnym" spalonym. Gdyby Rasiak szybko oddał mu piłke, sędzia by go odgwizdał - wiedział o tym Rasiak, widać yło jak sie waha co zrobić. Sam akcji kończyć nie ołg, bo on dopiero zaczynał bieg z piłka, a już na plecach miał rozędzonego obrońce. I podanie - musiał podac mocno, bo inaczej piłke wyłapałby Ricardo, i tak rozminął sie z nią o kilka metrów. Jedyne, co mogł zrobic innego to strzelac - ale z takiej odleglosci, z obronca na plecach, szanse bylyby marne...

 

 

Rasiakowi mowie NIE. Co z tego ze gra tam sobie gdzie gra strzela bramki ale tutaj nic ciekawego nie pokazal. Jedne zagranie i to chyba tyle.

Bo mamy tylu wspanialych kandydatow na jego miejsce, ktorzy takich zagran maja w kazdym meczu kilkanascie....

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Rasiak zagral w tym meczu dobrze. Nie oceniajmy go przez pryzmat jednej niewykorzystanej sytuacji. Duzo walczyl w srodku pola, cofal sie i dawal naprawde z siebie wszystko. Wiem, ze w kadrze mu idzie raczej dosc kiepsko, ale wczorajszym swoim wystepem nie zasluzyl na krytyke. Nie jestem zwolennikiem talentu Grega i czesto sam go krytykowalem lecz za wczorajszy wystep moge mu z czystym sercem podziekowac. ;] Byl elementem wspanialego kolektywu i spisal sie bardzo dobrze, jak kazdy z naszej druzyny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszego meczyku... Mecz na poziomie - oby tak dalej grała Polska :]

 

Niestety oglądałem go bez głosu aby tych kretynów nie słuchać xD Poprostu jak ja słysze te ich komentowanie jaka to Polska jest och i ach i jak ich za każdym razem bronią to poprostu !@^& się chce ;)

 

Poza tym to mecz ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety oglądałem go bez głosu aby tych kretnów nie słuchać xD Poprostu jak ja słysze te ich komentowanie jaka to Polska jest och i ach i jak ich za każdym razem bronią to poprostu !@^& się chce ;)

Ja jakoś wolę tych "kretynów" z TVP niż Plastikowego Bożydara z Polsatu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jedni i drudzy czołówką nie są...

 

patrząc na wczorajszy mecz to optymalny skład naszych to taki jak był + Irek Jeleń za Grzesia...i można grać...

 

nie mam nic prócz tej nieszczęsnej akcji do Gregory'ego...ale imho do Irka nie ma go co porównywać na chwilę obecną...Jeleń jest zwrotny, szybki...pasowałby do wczorajszego meczu ;]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zgadza się

 

JEszcze dziś rano pomyślałem sobie o tym meczu i tylko jedno przyszło mi na myśl "Ja PIER.....LE!" (wiem niezbyt ambitne :D )

 

Jak pozbierałem opadniętą szczękę bedącą na poziomie piwnicy od czasu meczu. To przypomniałem sobie jak Bronowicki tańczył w polu karnym z trzema Partugalcami a ci stali jak [gluteus maximus] a ten jeszcze ich obiegł :lol:

 

... i znów musiałem lecieć do piwnicy z 7 piętra po szczękę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisali się panowie. Nie ma co ukrywać. Czyżby Pan Beenhacker (sory za pomylke w nazwisku ) czynił CUDA ??

Tylko Franek Smuda czyni cuda. ;] A tak powaznie to Leo odwala kawal dobrej roboty pomimo tego, ze byl caly czas krytykowany. Pokazal wszystkim, ze z trenerka (przez duze T) jest na ty i teraz wszyscy jego oponenci powinni wyslac list z przeprosinami do niego. Z jego warsztatem szkoleniowym mozemy daleko zajsc i nie tylko kadre A mam na mysli. Taki sukces jak w srode sprawia, ze koniunktura na pilke nozna w naszym kraju jest coraz lepsza. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mecz lepiej oglada sie siedzac na sektorze, ktory jest wzdluz boiska (najlepiej miejsce blisko linii srodkowej). Za bramka natomiast mozna poczuc lepiej atmosfere gdy znajduje sie tam 'mlyn' z najbardziej ortodoksyjnymi fanami. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking FIFA można sobie włożyć pomiędzy bajki. Nie jest on miarodajny w 100%, ponieważ np. kilkanaście drużyn rozgrywa mniej bądź więcej meczy towarzyskich i punktów więcej zyskują/tracą ;).

Zawsze warto jednak byc jak najwyzej w rankingu. ;) Decyduje on miedzy innymi o rozstawieniu druzyn w losowaniu do MS. ;] Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze post pod postem, ale dzisiaj pojawilo sie info, ktore moze ozywi troche dyskusje w tym watku. :P

Euro 2012: Stadion Narodowy atutem Polski

Wraca sprawa budowy stadionu narodowego. Imo bardzo dobra wiesc, oby tylko nie skonczylo sie na zapowidziach. Nawet jak przegramy batalie o wspolorganizacje ME 2012 to warto taki stadionik miec. No i plan wybudowania hali na 15 tysi tez jest dobry, tak samo jak budowa basenu olimpijskiego. Moze wreszcie doczekamy sie kompleksu sportowego na poziomie swiatowym. Trzymam kciuki by te plany wypalily. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, co z wami?! Dziś mecz a temacie cisza. Dzis wreszcie bedziemy mieli szanse porównać Boruca z Kowalewskim;] Skład co prawda mocno awaryjny, ale i tak bedzie dobrze.

 

2:0 dla naszych, nie ma innej opcji :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak zagra ten nasz szpital..

 

Dziś w nocy śniło mi się już to spotkanie :D

Po przyciśnięciu nas przez Belgów bramkę tuż przed przerwą strzałem z dystansu zdobył Ebi, natomiast w drugiej połowie przebudził się Żurawski. Oby tylko to nie był jedynie sen.. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo podal sklad: 1. Artur Boruc 3. Grzegorz Bronowicki, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow, 13. Marcin Wasilewski 7. Euzebiusz Smolarek, 2. Dariusz Dudka, 8. Radosław Sobolewski, 5. Jakub Błaszczykowski 9. Maciej Żurawski, 11. Radosław Matusiak.

 

Licze na zwyciestwo pomimo tego, ze nie gramy w najsilniejszym skladzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyciestwo!!!!!!!! ;]]]]]]

Nie bylo latwo, ale 3 punkty ciesza, ktore sa w pelni zasluzone. ;)

Gra nie byla porywajaca, bo po prostu na takim kartoflisku to nie da sie ladnie grac. Szkoda tylko, ze Ebi nie trafil w pierwszej polowie, a tak mielismy dosc nerwowa koncowke. Na szczescie Belgowie w ofensywie nie sa lepsi od Kazachstanu (co tam robil Mpenza? :blink:). :D

 

Btw brawo Matusiak. :]]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Szkoda że drugą połowę przejechali trochę, zamiast Błaszczykowskiego wolał bym Szałachowskiego. Bardzo dobry mecz po raz kolejny zagrali Bronowicki i Smolarek, to są zawodnicy ;) Nie powiem już nic o strzelcu bramki bo szkoda sie rozpisywać-nie wiem czy do jutra bym skończył* ;)

 

*-tak dobrze grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...