Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było łatwo ale ważne że wygrali :D Ale mieliśmy nerwową końcówkę, no ale na szczęście dowieźli to zwycięstwo do końca, choć mogłoby być spokojniej gdyby Smolarek wykorzystał te 2 sytuacje co miał w pierwszej połowie, bo mogło być 0:3 i po meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wasilewski ?? przecież zagrał fantastyczny mecz widoczny zarówno w ataku jak i w obronie, kilka dobrych wślizgów i przedewszystkim nie dość, że nasi obrońcy na bokach grają do przodu to jeszcze dobrze tych boków bronią, chyba pamiętacie co się działo jak grał Baszczyński nie wspominając o Rząsie bo to był dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrociłem z pubu [sportowego btw] i atmosfera w nim była niesamowita! Pamietam jak na meczu Polska-Finlandia były w nim 4osoby :lol: Dzis oczywiscie był juz komplet, wszyscy spiewali hymn, darli sie [oczywiscie bylem najgłosniejszy] i żywo reagowali na wszystkie akcje naszych. Naprawde, dzisiejszy mecz oglądałem w niesamowitej atmosferze, i ciesze sie ze znów wygraliśmy :)

I jestem dumny ze swojej Husarii, oby tak dalej...:)

 

 

wybaczcie wszystkie literówki i błedy, jestem nie dosc ze po % to w niesamowitym humorze...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek Bąk: - Dostaliśmy przed meczem propozycję korupcyjną. Nic na ten temat wam jednak nie powiem.

 

Kapitan polskiej drużyny Maciej Żurawski potwierdził słowa Bąka: - Rzeczywiście Jacek mi o tym powiedział, ale nie rozmawialiśmy na ten temat zbyt długo.

:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Boniek:

"Myślę, że gdyby Jacek mógł jeszcze raz przemyśleć całą sprawę, to nic takiego by nie powiedział. Przy obecnej technice, w dobie telefonii komórkowej nie jest trudno znaleźć kogoś, kto zadzwoni do piłkarza i puści taki bzdurny tekst. To śmieszne, żeby na poziomie drużyn narodowych proponować komuś dziesięć tysięcy euro za karnego czy odpuszczenie meczu. To musiał być dowcip, z którego po nagłośnieniu sprawy może się zrobić niezły smród. Zacznie się dochodzenie - kto, po co i dlaczego, pewnie trzeba będzie składać jakieś wyjaśnienia przed UEFA czy FIFA. Sądzę, że to całe zamieszanie nikomu nie było potrzebne" - powiedział PAP Zbigniew Boniek.

nie mam slow. i niech ktos powie, ze w polskiej pilce noznej nie rzadzi mafia. Bak pewnie znajdzie niedlugo w lozku glowe konia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jak patrzyłem na noty które zostały przedstawione na onecie to normalnie szok. Jakiś Błaszczykowski (kto kurde jest, był na boisku??) dostał 8 a Smolarek i Bronowicki TYLKO 6, coś jest nie tak tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ogladales mecz ? czy ty tylko znasz smolarka krzynowka itd :>

zreszta branie onetu jako powazne zrodlo info to heh

 

 

ale komentarze sa prze ;-)

o korupcji:

-polecam W11 oni napewno rozwiaza ta zagadke bardzo szybko. ...

-10 tysiecy euro to Bąk w Katarze płaci za benzyne.

 

"BĄK NIE ZNA PRZECIEZ JEZYKA BELGIJSKIEGO, NIE GRAŁ W BELGII!!!!!!!!!!!

TO WJAKI SPOSÓB ROZMAWIAŁ TELEFONICZNIE Z BELGAMI...PO POLSKU? WĄTPIĘ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a ogladales mecz ? czy ty tylko znasz smolarka krzynowka itd :>

zreszta branie onetu jako powazne zrodlo info to heh

Oglądałem, wiem że onet jest ble, fuu, psie ;] Dla mnie Błaszczykowski nie istniał w tym meczu, sądzę że Szałachowski wyprodukował by więcej niż Błaszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na ranking, nie jest obiektywny, skąd niby taka Szwajcaria miałaby być tak wysoko? To, że grali na MŚ i zaszli dalej niż my nic nie znaczy, dostawali niezłe lanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na ranking, nie jest obiektywny, skąd niby taka Szwajcaria miałaby być tak wysoko? To, że grali na MŚ i zaszli dalej niż my nic nie znaczy, dostawali niezłe lanie.

Zawsze warto jednak byc jak najwyzej w rankingu. ;) Decyduje on miedzy innymi o rozstawieniu druzyn w losowaniu do MS. ;]

 

 

Mamy juz skladzik na mecz towarzystki z Abudabią :lol:

 

Kadra na zgrupowanie w ZEA:

 

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Legia Warszawa), Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Maciej Mielcarz (Kolporter Korona Kielce).

 

Obrońcy: Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa), Paweł Golański (Kolporter Korona Kielce), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Grzegorz Fonfara (GKS BOT Bełchatów), Paweł Magdoń (Wisła Płock), Krzysztof Łągiewka (Krylia Sowietow Samara).

 

Pomocnicy: Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa), Łukasz Garguła (GKS BOT Bełchatów), Piotr Giza (Cracovia), Robert Kolendowicz (Łódzki Klub Sportowy), Maciej Iwański (Zagłębie Lubin), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Adrian Budka (Widzew Łódź), Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź), Rafał Murawski (Lech Poznań).

 

Napastnicy: Radosław Matusiak (GKS BOT Bełchatów), Bartłomiej Grzelak (Widzew Łódź), Przemysław Pitry (Lech Poznań).

 

6 grudnia mecz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz skladzik na mecz towarzystki z Abudabią :lol:

 

Kadra na zgrupowanie w ZEA:

 

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Legia Warszawa), Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Maciej Mielcarz (Kolporter Korona Kielce).

 

Obrońcy: Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa), Paweł Golański (Kolporter Korona Kielce), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Grzegorz Fonfara (GKS BOT Bełchatów), Paweł Magdoń (Wisła Płock), Krzysztof Łągiewka (Krylia Sowietow Samara).

 

Pomocnicy: Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa), Łukasz Garguła (GKS BOT Bełchatów), Piotr Giza (Cracovia), Robert Kolendowicz (Łódzki Klub Sportowy), Maciej Iwański (Zagłębie Lubin), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Adrian Budka (Widzew Łódź), Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź), Rafał Murawski (Lech Poznań).

 

Napastnicy: Radosław Matusiak (GKS BOT Bełchatów), Bartłomiej Grzelak (Widzew Łódź), Przemysław Pitry (Lech Poznań).

 

6 grudnia mecz!!

 

:blink: :lol: :lol: rozumiem że skład eksperymentalny ale to jakaś paranoja... czym pogrubione nazwiska się wyróżniły? imo jak grali to w kratkę, reszta mniej lub bardziej zasłużona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :lol: :lol: rozumiem że skład eksperymentalny ale to jakaś paranoja... czym pogrubione nazwiska się wyróżniły? imo jak grali to w kratkę, reszta mniej lub bardziej zasłużona...

"W kadrze na mecz z Emiratami znaleźli się zawodnicy młodzi urodzeni w latach osiemdziesiątych - powiedział Leo Beenhakker. - Chcę, aby poczuli jak wygląda atmosfera w kadrze. Celowo dałem odpocząć niektórym graczom Wisły Kraków, którzy mają mecze w Pucharze UEFA i muszą się do nich dobrze przygotować. "

 

Czyli typowy skład żeby sobie pokopać piłke...[;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy bedzie szansa zobaczyc ten mecz na zywo? Bo narazie nie widze w programie tv takiej pozycji....

 

Dobra, juz znalazlem:

Tvp2 14:35 Zjednoczone Emiraty Arabskie Polska Mecz towarzyski

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tak jak pisałem w poście wyżej-zagrali bardzo dobry mecz :lol:

 

Teraz na serio, bardzo dobre zmiany, pochwalić można przede wszystkim takich piłkarzy jak Saganowski, Smolarek i Krzynówek-zagrali chyba najlepiej :) Mecz dopiero był meczem po zmianiach [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od poczatku bylo wiadomo ze to trudne mecze wlasnie ze wzgledu na warunki. Trudno dac z siebie wszystko przez 90 minut w 30stopniowym upale.

 

Btw, kupon wtopiony bo

Walia-Czechy: 0-0.

 

Finlandia Seriba- 0:2 czyli nadal rywale graja dla nas...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co, kilka stron wcześniej pisałem, że Boruc to [gluteus maximus] wołowa, która nie potrafi bronić to była polewka, a wczoraj znowu pokazał klasę, tak nierównego bramkarza to nie było już dawno, co on robi w reprze to nie wiem, nawet Dudek może pochwalić się lepszą koncentracją, a ten - totalna loteria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boruc zagra kilka dobrych spotkan a potem trafia sie taka klapa....No coz, jest tylko czlowiekiem, zobaczymy na kogo postawi Leo w środe.

W KOLEJNYM ZWYCIESKIM meczu...;)

 

 

btw, Przewrotka Rasiaka....nawet sobie nie wyobrazalem ze on jest zdolny do takich rzeczy :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co tu pisać, pierwsza połowa bardzo dobra, bardzo dobrze zagrali ponownie Saganowski, Smolarek i również dobry występ Łobodzińskiego oraz skrzydłowych obrońców-Bronowicki i Wasilewski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych meczów jakie widziałem

 

 

:lol: a naprawde to gg dla Sagana. Z 2 m nie strzelić :lol2: . Spotkanie nudne jak flaki z olejem ale i tak lepsze niz final LM....

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a naprawde to gg dla Sagana. Z 2 m nie strzelić

Może nie słyszałeś ale murawa była w tragicznym stanie, widać było że tam zachaczył lewą nogą co uniemożliwiło oddać celny strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam u pana Boruca :D Jedna akcja wymagajaca zaprezetnowania umiejetnosci bramkarskich i pyk - siedzi, niestety tym razem go nie nastrzelono :lol: zal...

Mam nadzieje, ze Leo postawi na Tomka Kuszczaka :rolleyes:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...