Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z najlepszych meczów jakie widziałem

:lol: a naprawde to gg dla Sagana. Z 2 m nie strzelić :lol2: . Spotkanie nudne jak flaki z olejem ale i tak lepsze niz final LM....

To po co ogladales...? <_<

 

A co tam u pana Boruca :D Jedna akcja wymagajaca zaprezetnowania umiejetnosci bramkarskich i pyk - siedzi, niestety tym razem go nie nastrzelono :lol: zal...

Mam nadzieje, ze Leo postawi na Tomka Kuszczaka :rolleyes:

Ja tam wole Kowala.... Budzi respekt, az strach podchodzic :lol:

 

Szkoda tego meczyku, ale pamietajmy o tym ze z tych 3 ciemnogrodów nikt nie wywiozl jeszcze kompletu pkt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co ogladales...? <_<

Bardzo błyskotliwy komentarz ;] Jeśli masz możliwość sprawdzenia gdzieś przed rozpoczęciem meczy czy będzie nudny czy ciekawy to podziel się sposobem, wszystkim sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie słyszałeś ale murawa była w tragicznym stanie, widać było że tam zachaczył lewą nogą co uniemożliwiło oddać celny strzał.

Jakoś inni strzelali. Aj sorki widze eleczke w "skąd" wiec to tłumaczy czemu go bronisz (w L był najbardziej pamiętany na + ofc ;] ale to nie tłumaczy kiksa ;0.)

Bardzo błyskotliwy komentarz ;] Jeśli masz możliwość sprawdzenia gdzieś przed rozpoczęciem meczy czy będzie nudny czy ciekawy to podziel się sposobem, wszystkim sie przyda.

Właśnie :lol2:. Po za tym to nie LM i polskie mecze musze oglądać ;]. To juz tradycja (prawie od barcelony 92 :lol2:). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo błyskotliwy komentarz ;] Jeśli masz możliwość sprawdzenia gdzieś przed rozpoczęciem meczy czy będzie nudny czy ciekawy to podziel się sposobem, wszystkim sie przyda.

W sumei racja, zagalopowalem sie.

Chodzi o to ze teraz wiekszosc ludzi cieszy sie z przegranej, zupelnie jakby koniecznie chcieli udowodnic ze do kopania sie nienadajemy.

Juz widze jaka fala krytyki przewinie sie po gazetach, forach itd; jaki to Leo jest zly bo wystawil Zurawia i nie bylo Rasiaka....

Nie mamy jeszcze druzyny ktora bedzie wygrywac kazdy mecz...

pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jakoś inni strzelali. Aj sorki widze eleczke w "skąd" wiec to tłumaczy czemu go bronisz (w L był najbardziej pamiętany na + ofc ;] ale to nie tłumaczy kiksa ;0.)

Murawa była równa dla każdego :D A tak na serio chciał bym zobaczyć tę powtórkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumei racja, zagalopowalem sie.

Chodzi o to ze teraz wiekszosc ludzi cieszy sie z przegranej, zupelnie jakby koniecznie chcieli udowodnic ze do kopania sie nienadajemy.

Juz widze jaka fala krytyki przewinie sie po gazetach, forach itd; jaki to Leo jest zly bo wystawil Zurawia i nie bylo Rasiaka....

Nie mamy jeszcze druzyny ktora bedzie wygrywac kazdy mecz...

pis

Zle mnie zrozumiałeś ;]. Mecz był nudny ale przecież mecze reprezentacji ogladam zawsze (nawet z Faore islands czy San Marino) i nawet jak dadzą kiksa zawsze w nich wierzyłem. Wkurzam sie bo to normalne jak sie przegrywa ale nigdy nie przestane wierzyć w Orzełka. Nigdy sie nie ciesze z przegranej. Polska niestety (albo stety) to zespól który może wygrać i przegrać z każdym :P. Po prostu coraz częściej futbol mnie nudzi ale Polske zawsze bede ogądał ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie ma to jak "eksperci" typu Engel albo Wójcik, mieli swoją szanse... Żal ściska pupsko przez te komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi jak zwykle to Tomaszewski i Engel. Tomaszewskiego powinni wyslac w paczce do Abudabi, bylby spokoj z najwiekszym znawca polskiej pilki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

OMG dobrze ze nie czytam brukowców (a myślałem ze RZ czy GW to nie brukowace). WTF is this ?

Norma w naszym kraju. Jakby trener najbardziej zawinił. Imo tak jest dobrze z tymi zawodnikami co ma. Mecz nie wyszedł i tyle. Nie rozumiem tego. Raz pisza ze jak byśmy mieli 6pkt w tych meczach to juz praktycznie jesteśmy w Euro a jak mam tylko 3 to jesteśmy za burtą ? :lol:. Stuka mnie opinia takich fachowców :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście mecz dzisiejszy ? MŚ U-20 ?? Polska-Brazylia inauguracja... No ja po prostu osłupiałem... Przecudownie Polska grała, jak Barca i inne najlepsze kluby na świecie, masakra!! Jaki piękny gol z wolnego, mierzony, techniczny no cudo. Dynamika, balans ciała, technika no po prostu 1 reprezentacja to może im buty wiązać, przy nich może dopiero dostrzegą Ci śelpi, jak reprezentacja nr 1 jest cienka, trampkarze, drewniaki, gdzie grają taki topór że ja pi... za blokiem u mnie lepiej grają już to mówiłem. Ale wracając do U-20 to grają przepiękny football... Ograli Brazylie dziś 1:0 :D, no ale nic dziwnego jak wszyscy z reprezentacji grają w zagranicznych klubach (real madryt, bordeux itd). Jeżeli wymienią naszą aktualną drewutnie, która o footballu nie ma żadnego pojęcia (oczywiście prócz wyjątków jak Smolarek, których na jednej ręce można wyliczyć) to możemy daleko zajść w euro 2012 :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częściowo oglądałem ten meczyk. Skakałem pomiędzy siatkówką, a piłką :D.

Muszę przyznać, że grali po prostu bosko. Gra z klepki, że aż się łezka ze szczęścia w oku kręci. Takiej klepki między 3 zawodnikami to ja w naszej reprezentacji drewniaków nie widziałem od ... od ... jak żyję.

Oprócz kilku małych błędów w obronie, nie ma się do czego przyczepić. Do błędów nie mam pretensji, w końcu Polska grała w 10 od 27 minuty!!! Gdyby to samo spotkało naszą reprezentację gwiazdeczek, skończyłoby się na sromotnej porażce. Możliwe, że chłopcy pokazaliby coś więcej, gdybyśmy nie stracili jednego zawodnika z powodu czerwonej kartki.

Życzę im jak najlepiej w tych mistrzostwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście mecz dzisiejszy ? MŚ U-20 ?? Polska-Brazylia inauguracja... No ja po prostu osłupiałem... Przecudownie Polska grała, jak Barca i inne najlepsze kluby na świecie, masakra!! Jaki piękny gol z wolnego, mierzony, techniczny no cudo. Dynamika, balans ciała, technika no po prostu 1 reprezentacja to może im buty wiązać, przy nich może dopiero dostrzegą Ci śelpi, jak reprezentacja nr 1 jest cienka, trampkarze, drewniaki, gdzie grają taki topór że ja pi... za blokiem u mnie lepiej grają już to mówiłem. Ale wracając do U-20 to grają przepiękny football... Ograli Brazylie dziś 1:0 :D, no ale nic dziwnego jak wszyscy z reprezentacji grają w zagranicznych klubach (real madryt, bordeux itd). Jeżeli wymienią naszą aktualną drewutnie, która o footballu nie ma żadnego pojęcia (oczywiście prócz wyjątków jak Smolarek, których na jednej ręce można wyliczyć) to możemy daleko zajść w euro 2012 :)

Odpuść sobie bo chyba masz nikłe pojęcie o czym piszesz...

Nasza reprezentacja młodzików również do tej pory grała jak drewniaki, przegrywała z teoretycznie słabszymi przeciwnikami...powiedzmy sobie szczerze: nikt im nie dawał dużych szans na tych mistrzostwach. Okazało sie jednak że zagrali bez kompleksów i pokazali na co ich naprawdę stać(hmmm, deja vu?). Co do wymieniania naszej husarii na nich to jeszcze na to za wcześnie. Oglądałem tylko pierwszą połowę w której zobaczyłem 3 żółte kartki i czerwoną. Piłka chyba na tym nie polega...?

 

Co do obrażania reprezentacji nr1 to odpuszczę sobie komentowania tej wypowiedzi...

Takich "kibiców" nigdy nie zabraknie mimo że jesteśmy jak do tej pory najlepszą drużyną w grupie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś mówiłem, że aktualnie nie podoba mi się gra naszej reprezentacji nr1?

Napisałem tylko, że to drewniaki w porównaniu do reprezentacji nr2. Gdyby dorzucić dynamikę jaką pokazali dzisiaj chłopcy z reprezentacji nr2, Euro 2008 byłoby nasze :D.

Od czasu objęcia kadry przez Benhakeera, gra naszych reprezentantów diametralnie się zmieniła, NA LEPSZE. I Bóg zapłać za to Benhakeerowi!!! Lepszego trenera nie mogliśmy wynająć.

Ja kibicuję naszym zawsze, a wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Choćby mecz Portugali z Polską HEHE. Oby wpadka 8 września się powtórzyła.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborq to ja sobie odpuszcze komentowanie Twojej wypowiedzi, bo chyba Ty masz nikłe pojęcie o piłce nożnej. Kibiców takich nie brakuje hahaha... Obrażania reprezentacji ? Skomentowałem tylko ich grę od 15 lat... tzn to w ogóle nie jest gra tylko drewutnia. Powiem krótko... CIEMNOGRÓD. Dziękuję za uwagę, mistrzowie footballu.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborq to ja sobie odpuszcze komentowanie Twojej wypowiedzi, bo chyba Ty masz nikłe pojęcie o piłce nożnej. Kibiców takich nie brakuje hahaha... Obrażania reprezentacji ? Skomentowałem tylko ich grę od 15 lat... tzn to w ogóle nie jest gra tylko drewutnia. Powiem krótko... CIEMNOGRÓD. Dziękuję za uwagę, mistrzowie footballu.

Yhm...Skomentowałeś ich grę od 15 lat(która to diametralnie sie zmieniła pod koniec 2006, ale spoko :lol:) a podniecasz sie jednym, JEDNYM udanym występem mniejszej reprezentacji ? Może skomentuj młodzików którzy ostatni sukces osiągnęli w w latach 80tych i do tej pory też byli drewutnią/ciemnogrodem? Jedno zwycięstwo wszystko odmienia? Hymmm to nie wiem skąd takie podejście do drużyny nr1....

W żadnym wypadku, nie umniejszam ich zwycięstwa, tylko trzeźwo patrzę na to z boku...

Btw ten ciemnogród wygrał z Portugalią, tak samo jak teraz młodziki z Brazylią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, ciemnogród to nie odnosił się do reprezentacji tylko takich ludzi zaślepionych jak Ty omg :lol: ... w sumie do reprezentacji też jest adekwatne. Mówiłem tylko o tym wczorajszym meczu młodzików jak zagrali i jak powinna nasza reprezentacja 1 grać, człowieku. U nas 80% zawodników w reprezentacji 1 nie ma nawet takiej techniki, celne podania, balans ciała, strzały jak Ci młodzi co pokazali wczoraj, ehhh nie będę więcej komentował tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku racja nasza 1 kadra to burale , ale za jakis czas leo zrobi z nich ngraczy B-)

btw, ja sie nie podniecam tym zwycięstwem i tak g..... zdziałamy na tych mistrzostwach :lol: :lol:

powtarza sie sytuacja po zwyciestwie nad portugalia :damage_wall::damage_wall:

ide sie pomodlic do kościółka

cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...strzały jak Ci młodzi co pokazali wczoraj...

Hmm, o ile się nie mylę, to młodzi oddali wczoraj jeden celny strzał, to nie jest zbyt dużo, a przynajmniej nie na tyle dużo, żeby się ich strzałami zachwycać.

Nie mówię oczywiście, że grali źle, bardzo mi się ich postawa podobała.

Edytowane przez lamero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o ile się nie mylę, to młodzi oddali wczoraj jeden celny strzał, to nie jest zbyt dużo, a przynajmniej nie na tyle dużo, żeby się ich strzałami zachwycać.

Nie mówię oczywiście, że grali źle, bardzo mi się ich postawa podobała.

To samo sie tyczy "celnych podań", bo część z nich była bardzo niecelna....;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sam mecz był na beznadziejnym poziomie nie było co oglądać

Nie wiem jak Ty, ale ja oglądałem piękny mecz.....Stanów Zjednoczonych ;>

Bramki (zwłaszcza pierwsze 3) były pięknej urody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze wierzę w wyjście z grupy, ale na pewno nie będzie łatwo wygrać z Koreą.

 

PS. Nie jest to największa porażka tych mistrzostw :D Panama przegrała z Argentyną 0-6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...