Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak off-topowo: dzisiaj gra Barcelona z Racingiem. Zobaczymy jak sie pokaze nasz EBI w pierwszym meczu.

Z tego co można przeczytać na stronach podających wyniki na żywo to Ebi dostał czerwoną kartkę w 68 minucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można przeczytać na stronach podających wyniki na żywo to Ebi dostał czerwoną kartkę w 68 minucie :D

Dostał za faul na Abidalu. Co prawda wślizg był mocno spóźniony, ale IMO chyba tylko w Primera Division sędziowie dają za coś takiego kartkę.

BTW. Jacek Krzynówek zdobył gola w zremisowanym 1:1 meczu Volfsburga z Schalke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak off-topowo: dzisiaj gra Barcelona z Racingiem. Zobaczymy jak sie pokaze nasz EBI w pierwszym meczu.

To pokazał :lol:

Dołączona grafika

 

 

Legia z małej litery? Kto Ci kupił piwo, dziecko...?

Krzysiek :D

Legia jak to Legia, bez problemu ze słabiakami, więc za tydzień w Lubinie też nie powinni być problemów B-) . Wisła straciła pierwsze punkty w tym sezonie, a na dodatek nie dostała zasłużonego karnego (Wisła bez karnego - cud), więc już nie było tak łatwo.

 

Mamy lidera, w Warszawie mamy lidera...

Lidera mamy, za ch*** go nie oddamy :D Jak pojadą Zagłębie to nie ma bata żeby nie liczyli się w walce o mistrzostwo B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem dobry debiut;). Ebi w Racingu bedzie jak kiedys Roy Keane w Manchasterze :D.

Tak, zwłaszcza, że to ta sama pozycja i ten sam typ zawodnika :| Skąd Ty w ogóle wziąłeś pomysł na to porównanie? Po czerwonej kartce? :huh: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza, że to ta sama pozycja i ten sam typ zawodnika :| Skąd Ty w ogóle wziąłeś pomysł na to porównanie? Po czerwonej kartce? :huh: :lol2:

Najwioiczniej wystarczy, że obaj są piłkarzami, mają dwie nogi i umieją robić wślizgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiściew porównanie Ebiego do Keane'a jest takie śmieszne, że aż się turlam pod biurkiem :lol2: :lol2: :lol2:

Pożartuję w stylu kolegi: Butt jest jak Ronaldinho w Barcelonie, bo obaj strzelają gole z wolnych i karnych :D

Boki zrywać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban wiesz co to jest joke i do czego sluza emoty? No bez kitu, obaj na serio to wzieli ; O.

":D" oznacza joke? :lol: chyba zartujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumieli to trudno ;F. A na temat mojego poczucia humoru sie nie wypowiadaj jak nie mnie znasz. Znalezli sie dwaj specjalisci.

Pokaż mi gdzie napisałem na temat Twojego poczucia humoru. Napisałem tylko, że Twój "żart" mnie nie rozśmieszył, więc wkładaj mi w usta coś, czego nie powiedziałem.

Paweł Golański i Mariusz Lewandowski awansowali ze swoimi drużynami do LM. Odppadł za to Marcin Wasilewski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisla vs Lech 4-2.

Ladne zwyciestwo Krakowian.

Jak dolha schodzil po 1 polowe to smiac mi sie chcialo. Nie zal mi go wcale za to co zrobil po zakonczeniu sezonu.

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisla vs Lech 4-2.

Ladne zwyciestwo Krakowian.

Jak dolha schodzil po 1 polowe to smiac mi sie chcialo. Nie zal mi go wcale za to co zrobil po zakonczeniu sezonu.

Po pierwsze, to pisze się chyba Dolha, nie?

Po drugie, to co takiego zrobił? IMO to, że odszedł do klubu, który wyskoczył od razu z konkretami i większymi pieniędzmi nie jest czymś dziwnym (sam zrobiłbym coś takiego, jeśli byłbym obcokrajowcem i nie byłbym jakoś szczególnie emocjonalnie związany z klubem.

Mi za to śmiać się chce z kibiców, którzy psioczą teraz na zawodnika, którego interwencje pozwoliły zachować klubowi jakikolwiek honor w lidze i przez wielu był uważany jako najlepszy bramkarz w OE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z jutrzejszym meczem mam tylko nadzieję, że Leo nie postawi na środku obrony na duet zWisłe : Dudka-Głowacki, bo skończy sie to dla nas tragicznie. Najlepszym wyjściem byłby Lewandowski, ale pewnie zagra jak defensywny pomocnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a po co innego mielibyśmy tam jechać? Chyba nie po przegraną? ;]

Wiele ekip jeździ po Europie tylko po to, żeby dostać bęcki i wrócić do domu :-P

IMO mecz z Finlandią będzie ważniejszy od tego z Portugalią, bo w ostatnich meczach Portugalczycy już raczej się nie potkną, więc lepiej uciec Finom niż Ronaldo i spółce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie zdziwi mnie sytuacja w której finowie wyjdą z grupy a portugalia już nei ;]

Wiem że finowie krają w kratkę, ale popatrzyłem na tabelę oraz mecze które ich czekają i szanse mają....

Zresztą w tej grupie rzeczywiście walka będzie sie toczyć do końca.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My natomiast musimy liczyć, że nasi rywale potkną się w meczach za Kaukazem. Armenia, Azerbejdżan i Kazachstan mogą zapewnić nam awans, jeśli urwą komuś punkty u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no krzynowek ladnie strzelil, ale on akurat potrafi, w sumie robil za pol ataku.

Pani w szkole nie uczyła, że początek zdania i nazwiska piszemy z wielkich liter? :blink:

Remis w sumie zasłużony, bramki dla obu drużyn fartowne. Teraz wygrana z Finlandią i zapewne (na 99%) jedziemy na Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...