Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Pora na oceny zawodników od 1-10 (tak FM-owo :razz: )

 

Boruc [7] - Nie zawinił przy bramkach, wyjął sam na sam z Gomesem. ogólnie nieźle.

Wasilewski [7] - Asysta przy bramce Ronaldo, pewniejszy od Bronka.

Jop [8] - Najlepszy z bloku defensywnego.

Żewłakow [7] - Cały mecz dobrze, ale ten błąd przy bramce Maniche...

Bronowicki [6] - Słabo. Simao regularnie go objeżdżał, mało aktywny w ataku.

Błaszczykowski [7] - Dużo biegał, szarpał, ale niestety często bezproduktywnie.

Lewandowski [9] - "Czerwone policzki" pokazał, że jest pewnym punktem reprezentacji. Świetny w destrukcji i gol.

Dudka [7] - Z Darkiem jest tak, że im mniej go widać, tym lepiej zagrał, bo jest widoczny jak walnie jakiegoś babola z kosmosu.

Smolarek [6] - IMO największy zawód. Jakis taki zagubiony i bez polotu...

Krzynówek [9] - Man of the Match. Aktywny, dużo biegał, bramka. To powinien być kapitan, a nie Żurawski.

Żurawski [5] - Tragedia. Chyba boli go [gluteus maximus] od siedzenia na ławie.

 

Rezerwa:

 

Golański [7] - Lepiej od Bronka, ale Quaresma parę razy nim zakręcił.

Matusiak [5] - Porównywalnie z Żurawiem. IMO nie powinien mieć miejsca w kadrze dopóki nie zacznie grac więcej niż godzinę w meczu (ostatnio z Belgią).

Łobodziński [6] - Niewidoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEEEEEEEAHHH

 

Lewander i Krzyno ;]. 2:2 i wracamy z tarczą :P.

Dobry mecz był nawet jak było 2:1. Źle nie grali (widać ball possesion dziś sie nijak ma do wyniku ;d).

Dobry mecz? Może oglądaliśmy inny? Momentami taaaaaaaaaakie zastoje i gra w ogóle się nie kleiła.

 

 

Brawo POLACY zasłużyliśmy na ten remis. Prawda taka, że Portugalczycy nie pokazali żadnych fajerwerków dwa szcześliwe gole jak cholera. Teraz jedziemy z Finami w środę. Krzynówek pokazał jaja.

Nie, wcale nie pokazali fajerwerków, poza 5 100% i jeszcze paroma tez na bramkę spokojnie to rzeczywiście nic.

 

 

Portugalczycy byli lepsi o klasę, nie mieli zastojów jak my, gra im się kleiła i lepsze indywidualności! Ok 60min myślałem że z polski już nic nie będzie, niezłe zdziwko miałem jak wyrównali... Na Euro wszystkie mecze są takie, a jak mamy mieć taktykę jak Grecja 3 lata temu i grać jak dziś to jak dla mnie mogą nie jechać... kolejne eliminacje w których jedziemy na FARCIE a nie na naprawdę dobrej grze, z którą można pokazać coś w Europie poza 4 miejscem w grupie, 0pkt i bilansem 0-9 ...

 

 

 

Matusiak to kompletne 0, jak mozna było go w ogóle powołać? :| Leo robi się jak Engel...

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wysłuchaniu kolejnego Tomaszewskiego przejdźmy do konkretów.

 

Od początku było wiadomo że ten mecz będzie brzydki, co w zasadzie widać po liczbie fauli ;]

Świetnie że udało się strzelić 2 bramki mimo że nie zostawiono naszym dużej przestrzeni do gry.

Co z tego że portugalczycy mieli kupę akcji z wolnych, skoro ich skuteczność była zerowa.

Bramki rzeczywiście były farciarskie ;]

Teraz o Żurawiu i Matusiaku. Może i są przydatni tej drużynie, ale ja zamiast nich postawiłbym na Sagana albo Boazerio. Bardziej na tego drugiego, może dawałby radę w wysokich pojedynkach na polu karnym.Zobaczymy jaki skład zgotuje nam Leo w środę...

 

Jak na mecz na wyjeździe (w dodatku z takim przeciwnikiem) wynik jest supcio :D

Teraz tylko "rozpracować" finlandie...;]

I oczywiście życzymy Serbii wygranej w kolejnym meczu :lol:

 

Krystynka już w 10minucie gry chciała zejść z boiska bo muszka wpadła do oka, ale trener na to nie pozwolił....:lol:

 

 

no i pamiętajmy że szczęście sprzyja lepszym [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, nie przyznasz mi racji, że "przepychanie" się przez eliminacje to taki trochę bezsens? Jest jeszcze jeden taki zepsół w Europie jak My? Raczej jak już się przepychali przez eliminacje to potem pokazywali coś konkretnego... Jestem całym sercem za biało-czerwonymi ale podejście dla mnie jest trochę dziwna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Kaaban, ja też kiedyś próbowałem tu skomentować Polską piłkę :lol: I posądzano mnie o brak patriotyzmu i że się nie znam na piłce :lol: :lol: Niestety jest ciemnogród (tak jak kiedyś napisałem) i ludzie w Polsce wolą się okłamywać niż słuchać i mówić prawdę :lol: żyjmy dalej w utopii :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, nie przyznasz mi racji, że "przepychanie" się przez eliminacje to taki trochę bezsens?

Prowadzenie w tabeli to przepychanie się? :huh:

To po co portugalia (nie mówiąc już o innych zespołach które sie pewnie dla was nie liczą) ma jechać na skoro bilans ma gorszy od nas?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Kaaban, ja też kiedyś próbowałem tu skomentować Polską piłkę :lol: I posądzano mnie o brak patriotyzmu i że się nie znam na piłce :lol: :lol: Niestety jest ciemnogród (tak jak kiedyś napisałem) i ludzie w Polsce wolą się okłamywać niż słuchać i mówić prawdę :lol: żyjmy dalej w utopii :lol:

Zyjmy wsrod ludzi ktorzy za wszelka cene chca pokazac jak to w polscie wszystko jest beznadziejne. :< To jest naprawde straszne xD

 

Polska zagra jakis dobry mecz(nie mowie tutaj o wczorajszym ) wszyscy krzykarze " o jezu udalo im sie zobaczymy co dalej bedzie, raz na rok i kura pierdnie" zamiast sie cieszyc z wygranej.

 

Jednak najlepsze sa teksty jeszcze przed meczem" Po co oni na boisko w ogole wychodza, patalachy" JEA trzymajcie tak dalej :D

 

Wszedzie jest zle ale w Polsce najgorzej :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyjmy wsrod ludzi ktorzy za wszelka cene chca pokazac jak to w polscie wszystko jest beznadziejne. :< To jest naprawde straszne xD

 

Polska zagra jakis dobry mecz(nie mowie tutaj o wczorajszym ) wszyscy krzykarze " o jezu udalo im sie zobaczymy co dalej bedzie, raz na rok i kura pierdnie" zamiast sie cieszyc z wygranej.

 

Jednak najlepsze sa teksty jeszcze przed meczem" Po co oni na boisko w ogole wychodza, patalachy" JEA trzymajcie tak dalej :D

 

Wszedzie jest zle ale w Polsce najgorzej :<

Wstyd Ci jest ? haha, ja chce pokazać? a to nie widać było wczoraj ?? ślepi jesteście czy chcecie być ślepi ?? raczej takie pytanie sobie zadaj.

 

To był dobry mecz w naszym wykonaniu ???? Widziałeś w życiu dobry mecz ?? Nasi grali dobrze ??? Haha :lol: OMG. Obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz :lol: Wierz mi, że jakby grali dobrze to bym ich pochwalił :[ Jaki miałbym cel w tym, aby wtedy napisać że grają źle ???

 

Podpowiem Ci, że nawet same Leo powiedział, że źle grali :lol: :lol: Gratuluje spostrzegawczości, intelektu itd.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaaban - pytanie do specjalisty:

 

Czemu portugalia ktorej wszystko wychodzilo i jest lepsza o klase zremisowala?

 

Mowisz o farcie - zobacz jakie bramki strzelila portugalia szczegolnie ta Krystyny

 

 

A to do farta to nie skomentuje moze nasz reprezentacja powinna zagrac w lotka?

 

 

Juz raz pokonalismy WIELKA Portugalie a teraz remis i ty to nazywasz fart wez sie ogarnij chyba nasze porazki to byl fart tamtych druzyn wiec skilled

 

 

Wyjedz do Angli tam jest swietna pilka a nie to co u nas dno i wielkie gowno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graja jak graja, prowadza w grupie, wygrywaja i remisuja z wielka portugalia, ktora jest kilka oczek nizej od nas... cos to musi znaczyc, a ze futbol w naszym wypadku, w szczegolnosci z takim przeciwnikime nie jest piekny to juz inna sprawa

 

patrzac na pod wzgledem estetycznym na futbol to moze odbierzemy obecnym mistrzom tytul? a nastepnie oddamy go nam, przeciez wygralismy z nimi tuz przed mistrzostwami

 

zapatrzony w reprezentacje nie jestem, ale zycze sobie, zeby nie bylo sytuacji jak MS ostatnie, ladnie pieknie w grupie elim. , a na finalach co innego.... przeszlosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie chyba nie ludzi, ze zawsze bedziemy grac jak w pierwszym meczu z Portugalia. Wazne jest to, ze nasz zespol pomimo gorszej postawy potrafil wywiezc cenny punkt z 'goracego' terenu. W ostatnich dwoch meczach pokazalismy charakter i walke do samego konca o korzystny wynik. Za kadencji poprzednich selekcjonerow brakowalo tego elementu, ktory czesto okazuje sie byc kluczowym dla koncowego wyniku. To co zrobil Leo z nasza druzyna zasluguje na slowa uznania. Ze sredniego zespolu stworzyl druzyne, ktora moze powalczyc z najlepszymi o zwyciestwo. Licze na awansik, a pozniej dobre zaprezentowanie sie naszej kadry na ME. ;] Wiem, ze do tego droga jeszcze daleka i wyboista, ale nie niemozliwa do przemierzenia. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban i ojejku

 

Skoro twierdzicie ze Polacy zagrali be to sami sprobujcie grac w reprezentacji.

BTW to nawet Tomaszewski ich pochwalil za to jak grali. Nie byl to jakis rewelacyjny mecz. A to ze mamy 1 miejsce w grupie od kilku kolejek to znaczy ze slabo gramy. No bez jaj!! Najwazniejsze jest wygrac jeszcz kilka meczy i bedziemy w finalach.

A moze znowu trafimy na Anglie i Szwecje i sie zemscimy :] :D

 

Nais zagrali dobrze, rzeklbym ze bramki Portugalczykow byly mega fuksiarskie. Kilka razy mielismy w pip szczescia.

 

Mecz nie stal na najwyzszym poziomie. Wiecej sie bronilismy niz atakowalismy. Kilka strzalow na brameczke i 2 gole to wynik bardzo dobry.

Co do postaw poszczegolnych pilkarzy.

 

Boruc- dobry mecz zagral.

Zurawski, Smolarek slabiutko zagrali

Krzynowek sporo zaryzykowal tym strzalem ale sie oplacalo

Zewlakow calkiem dobrze sobie radzil

Matusiak cos chcial pokazac ale za duzo okazji nie mial

Reszty mi sie nie chce komentowac.

 

Portugalia jest o kilka klas lepsza technicznie. Dryblingi Ronaldo (moze nie te z meczu ale chlopaczek jest niezly), kilka gwiazd za gruuuba kase. A tu Polska z nimi wygrala i zremisowala.

 

Podoba mi sie to ze sie nasi nie przestraszyli tej hmm nagonki medialnej w Portugalii. Zagrali dosc dobrze moze nie rewelacyjnie ale to wystarczylo aby zremisowac. Wynik jak najbardziej prawidlowy. Taki obstawialem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd Ci jest ? haha, ja chce pokazać? a to nie widać było wczoraj ?? ślepi jesteście czy chcecie być ślepi ?? raczej takie pytanie sobie zadaj.

 

To był dobry mecz w naszym wykonaniu ???? Widziałeś w życiu dobry mecz ?? Nasi grali dobrze ??? Haha :lol: OMG. Obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz :lol: Wierz mi, że jakby grali dobrze to bym ich pochwalił :[ Jaki miałbym cel w tym, aby wtedy napisać że grają źle ???

 

Podpowiem Ci, że nawet same Leo powiedział, że źle grali :lol: :lol: Gratuluje spostrzegawczości, intelektu itd.

buahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah gratuluje intelektu xD to sobie teraz klode pod nogi rzuciles hahahahahahahahah. :-) yyyyy przeczytaj jeszcze raz co napisalem. I jak bedziesz wiedzial o co mi chodzi to napisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem - Kaaban [ciach!]lisz.

Wymień mi teraz 100 - procentowe sytuacje dla Portugalii. Ja pamiętam takie:

- poprzeczka po strzale Ronaldo z rzutu wolnego, z tym że IMO tam nie było faulu, więc sytuacja z [gluteus maximus].

- sam na sam Gomesa (po ewidentnym spalonym)

- najklarowniejsza sytuacja była przy pierwszym golu. Dobra prostopadła piłka do Nuno, interwencja Boruca, ale do piłki dopada Maniche i gol.

- boczna siatka Gomesa (z takiej pozycji niestety nie miał raczej szans strzelić, a jeszcze w bramce był Wasyl).

 

Chciałbym również zauważyć, że Polacy CHCIELI grac tak, jak grali. Wiadomo było, że jak pójdziemy z Portugalczykami na wymianę ognie, to się skończy tragicznie. Może i rywale mieli te 65% posiadania piłki, ale najczęściej przy piłce byli Alves i Meira. Portugalia miała również przewagę na bokach, ale trudno, żeby nie mieli z takimi skrzydłowymi. Ogólnie zespół IMO został dobrze (nawet bardzo) ustawiony taktycznie. Dawaliśmy pograć rywalom do 30-40 metra, a potem już nie mieli oni miejsca, aby pokazać swoją technikę (co prawda często wynikały z tego faule, ale coś za coś).

Leo był pewnie niezadowolony, gdyż mimo dobrej gry w obronie, to w ataku graliśmy nieporadnie. Mieliśmy 2 super sytuacje (nie liczę strzału Krzynówka, chociaż paradoksalnie padł gol) i gdyby Ebi swoją wykorzystał i byłoby 2-0 do przerwy, to IMO mielibyśmy 3 punkty. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, a tylko to pozwala na chwilę odpoczynku dla obrony.

Co do ataku. Żurawski i Matusiak powinni na chwilę obecną zakończyć swoją przygodę z kadrą. Sorry, ale nie potrzebujemy piłkarzy heblujących ławki. W przeciwieństwie do nich mamy zawodników, którzy grają i to całkiem nieźle, a nie znaleźli się w kadrze (Wichniarek, Brożek). Z Finlandią od pierwszej minuty powinien zagrać Rasiak, a za nim Krzynówek.

Boki obrony. Za kartki wypadli Bronowicki i Wasilewski. Na prawą stronę Golański, więc tu nie ma kłopotu. Teraz pytanie kto na lewą. Na liście rezerwowej jest Wawrzyniak, ale jeśli w Legii gra zamiast niego Kiełbowicz, to jak dziękuję bardzo. Alternatywą są Dudka i Żewłakow. IMO powinien to być Darek, bo Michała nie ruszałbym ze środka obrony. Wtedy grałby Głowacki, a to samobójstwo. Do środka pomocy wtedy Sobolewski, Kaźmierczak albo Garguła (w wypadku wariantu bardziej ofensywnego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah gratuluje intelektu xD to sobie teraz klode pod nogi rzuciles hahahahahahahahah. :-) yyyyy przeczytaj jeszcze raz co napisalem. I jak bedziesz wiedzial o co mi chodzi to napisz :D

Ojejku

 

Leo powiedzial, ze slabo grali, widzisz taka nedzna forma Polakow a Portugalia nie dala rady, ale czego sie spodziewac od drugiego zespolu Europy nie ? :lol2:

 

??????? zgadzam sie w pelni, juz mi sie rzygac chce jak slysze ludzi, ktorzy na wszystko tutaj narzekaja i nie widza nic pozytywnego, bo nie chca, dla zasady jecza. Najlepiej niech ci malkontenci powyjezdzaja do tych Irlandi, tam takie wszystko idealne, ze az [gluteus maximus]mi szczekaja. ;]

Kazdy, kto nie ma klapek na oczach wie, ze nasza reprezentacja nie jest jakas wybitna, ale zdarzaja sie wlasnie jakies dobre mecze i dla takich chwil oplaca sie ogladac pilke nozna. Moze niech niedzielni kibicie przestana sie wypowiadac i bedzie spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omfg przecież nie styl sie dzisiaj liczy. Grecja wygrała euro grając jak kapeć (i przegrywając z Rosją 1-2).

Styl mi sie nie podobał bo wole jak są cały czas akcji do przodu (jak mecz UK-por na 2000 czy HOL-CZE ostatnio) ale u nas narazie sie tak nie da. Liczy sie wynik a styl to sprawa drugo albo trzeciorzędna.

 

ojejku po co flejma robisz ? Nie możesz normalnie napisać posta tylko dajesz odpowiedzi w stylu "kpin" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku po co flejma robisz ? Nie możesz normalnie napisać posta tylko dajesz odpowiedzi w stylu "kpin" ?

Żadnej "flejmy" nie robię. Odpowiedziałem tak bo po raz 100 ktoś pisze totalne bzdury cytując mnie.

 

@???????

A co zastosowałeś tam jakiś algorytm kryptograficzny i mam teraz to zdekodować np. czytając od tyłu :lol: :lol: ??? To że nie mówiłeś o wczorajszym meczu to nie znaczy że się nie odnosiłeś do mojej wypowiedzi. I na wypowiedzi w stylu lepiej żeby nasi nie wychodzili to też mi się chce rzygać, to tak samo jest z wyborami i wypowiedziami że nie chce mi się iść głosować. Ale większość "analityków" i "znawców" piłki nie potrafi udzielić obiektywnej krytyki i nie popadajcie ze skrajności w skrajność więc @ath daruj sobie te "tanie" i "niesmaczne" teksty o irlandii.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;/ Ojejku... sarkazm i lole nic tutaj nie pomoga ;/

Odnosilem sie do kazdej osoby ktora ma takie podejscie jakie opisalem. Czyli do ciebie takze, a ze nie czytasz, nie rozumiesz co czytasz to juz nie moja wina :( wez obraz sie w ogole :(

 

Wiec moze wytlumacze.

To sa moje slowa

"Polska zagra jakis dobry mecz<pogrubiamy 3x>(nie mowie tutaj o wczorajszym ) </pogrubiamy 3x>wszyscy krzykarze " o jezu udalo im sie zobaczymy co dalej bedzie, raz na rok i kura pierdnie" zamiast sie cieszyc z wygranej."

 

A to sa twoje slowa

"To był dobry mecz w naszym wykonaniu ???? Widziałeś w życiu dobry mecz ?? Nasi grali dobrze ??? Haha OMG. Obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz Wierz mi, że jakby grali dobrze to bym ich pochwalił :[ Jaki miałbym cel w tym, aby wtedy napisać że grają źle ???

 

Podpowiem Ci, że nawet same Leo powiedział, że źle grali Gratuluje spostrzegawczości, intelektu itd."

 

--------

buah i ty mi wypominasz moja inteligencje i spostrzegawczosc :< o to mi chodzilo mowiac zebys jeszcze raz przeczytal co napisalem :<

Wiec widzisz algorytmow nie ma, kodow nie ma, zwykly tekst. Tylko trzeba czytac a nie czepiac sie :-)

 

 

update jak pisalem ta wypowiedz zmieniles troszke ta nademna. W sumie niczego nie zmienia ale teraz jest troszke lagodniejsza niz wczesniej

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buah i ty mi wypominasz moja inteligencje i spostrzegawczosc :< o to mi chodzilo mowiac zebys jeszcze raz przeczytal co napisalem :<

Wiec widzisz algorytmow nie ma, kodow nie ma, zwykly tekst. Tylko trzeba czytac a nie czepiac sie :-)

update jak pisalem ta wypowiedz zmieniles troszke ta nademna. W sumie niczego nie zmienia ale teraz jest troszke lagodniejsza niz wczesniej

Łagodniejsza niż wcześniej ? :| Brzmiała tak samo tylko dopisałem zdanie do ath'a. I po co ten post i pogrubienia ???? napisałem przecież

 

@???????

To że nie mówiłeś o wczorajszym meczu to nie znaczy że się nie odnosiłeś do mojej wypowiedzi.

ale i tak nie rozumiesz. Trudno. Może w tamtej wypowiedzi nie potrzebnie napisałem bezpośrednio do Ciebie, zdanie o słabym meczu, powinienem napisać do tych co pisali że dobry mecz był, ale że mnie zacytowałeś... Ja skończyłem odpowiedzi i nie robie więcej tu OT. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...