Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

looooooooooool REMISSSSSSSSSSSS

Portugalia----> :lol2:

Scolari na pewno powie że mecz z Azerbejdżanem muszą wygrać :lol2: Tak jak z polakami i serbami :lol:

BTW:

Może ich od razu wykluczą :lol2:

 

 

Wyniki ostatnich meczyków śmiesznie wyglądają:

8 września 2007:

Portugalia - Polska 2:2

Azerbejdżan - Armenia odwołany

Serbia - Finlandia 0:0

 

 

12 września 2007:

Finlandia - Polska 0:0

Armenia - Azerbejdżan odwołany

Kazachstan - Belgia 2:2

Portugalia - Serbia 1:1

 

Mecz nudny, bo dla kibica najgorszy jest remis....bezbramkowy. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska na 16 miejscu w rankingu fifa!

Wiem, wiem co można sobie zrobić z tym rankingiem....;]

 

I słodki bonus...

Polska i Finlandia wychodzą? :huh:

 

Bueh, Groclin nie popisał się skutecznością....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeroka kadra na mecze z Kazachstanem i Węgrami:

 

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

 

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Mariusz Jop (FK Moskwa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

 

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

 

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Marek Saganowski (Southampton FC), Radosław Matusiak (SC Heerenveen), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

Na takie ważny mecz Gołoś, Zahorski, Murawski, Bartczak? n/c... imo niczym się nie wyróżnili nawet żeby ich na sparing brać :/

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czym się zasłużyli Żurawski i Matusiak? Heblowaniem ławy?

Leo już nie raz zaskakiwał nas swoimi powołaniami, ale ostatnio wierzę mu prawie bezgraniczne, więc na pewno miał jakiś powód powołania Gołosia i Zahorskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie ważny mecz Gołoś, Zahorski, Murawski, Bartczak? n/c... imo niczym się nie wyróżnili nawet żeby ich na sparing brać :/

http://sport.onet.pl/0,1248770,1616875,wiadomosc.html

http://sport.onet.pl/74456,1248770,1616899,wiadomosc.html

Znalazłem tobie nowych przyjaciół, od razu znajdziecie wspólny język! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhehehe, Brożek wreszcie dostał powołanie :lol:

Może to uspokoi dzieci neo na onecie ;]]]

Po za tym powrót Kosowskiego....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhehehe, Brożek wreszcie dostał powołanie :lol:

Może to uspokoi dzieci neo na onecie ;]]]

Po za tym powrót Kosowskiego....

Co w tym takiego śmiesznego? Lider strzelców OE powinien chociaż zostać powołany na jakiś towarzyski mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to że Brożek powiedział (chyba wczoraj) że wkurza go to że nie dostaje powołania a dziś je dostał ;]

Chociaż dalej jestem przekonany że Leo został przyparty do muru przez forumowiczów onetu ;]]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odra - Ruch 2-0

Widzew - ŁKS 0-0

 

Derby Śląska chyba bez niespodzianki, za to w derbach Łodzi nudy jak stąd do Kanzas, ale czego sie spodziewać po 15. i 14. drużynie.

 

Dzisiaj Legia wybije Smudzie te jego niedorzeczne plany o mistrzostwie Polski.

LEGIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248770,1616875,wiadomosc.html

http://sport.onet.pl/74456,1248770,1616899,wiadomosc.html

Znalazłem tobie nowych przyjaciół, od razu znajdziecie wspólny język! :D

no chociaż mają rację... to podaj jakieś argumenty, które podważą to co myślę na temat tych "piłkarzy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie mowi, a Twoj komentarz wyglada typowo... W sumie moglbys go jakos rozwinac.

Hmmm, jakby to okreslic... Typowo hejterski tekst kibica innej druzyny.

Tym bardziej, ze Wisla zostala liderem OE. Przeliczylem sie, ale zobaczymy kto zostanie Mistrzem ;)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

zobaczymy kto zostanie Mistrzem

Dla mnie jest to oczywiste :)

 

Bardzo źle że Legia przegrała, ubolewam nad tym, wprawdzie nie widziałem meczu ale słyszałem że był wyrównany, wielka szkoda że przegraliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie mowi, a Twoj komentarz wyglada typowo... W sumie moglbys go jakos rozwinac.

Hmmm, jakby to okreslic... Typowo hejterski tekst kibica innej druzyny.

Tym bardziej, ze Wisla zostala liderem OE. Przeliczylem sie, ale zobaczymy kto zostanie Mistrzem ;)

Spokojnie. Nie jestem jakimis fanatykiem, a ten komentarz byl po prostu pisany na szybko bo ucieszylem sie z 1 miejsca w tabeli ;). Tak a propo mistrza to im ciekawsza bedzie walka o tytul, czeste zmiany lidera w tabeli to tym lepiej dla kibicow ;). Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chociaż mają rację... to podaj jakieś argumenty, które podważą to co myślę na temat tych "piłkarzy"

Nie jestem takim autorytetem jak Tomaszewski, więc wole nie zabierać głosu...ale że Dudka na mundial nie zabrali?!

 

Legia-Lech?

Mecz oglądałem kątem oka, "hit kolejki" okazał sie całkiem nudny ;>

Rengifo miał trochę szczęścia bo piłeczka trochę odskoczyła, ale uratował sytuacje i lecha ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dzisiaj meczyk :) Mam nadzieje że w podstawowej 11 zobaczymy Saganowskiego jeśli chodzi o napastników.

 

EDIT:

Artur Boruc - Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki, Jacek Bąk, Mariusz Jop - Wojciech Łobodziński, Jacek Krzynówek, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski - Euzebiusz Smolarek, Marek Saganowski
http://sport.onet.pl/0,1248713,1623019,wiadomosc.html

Moim zdaniem Bronowicki na prawej a na lewej Kiełbowicz, w środku brakuje mi Zieńczuka.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj meczyk :) Mam nadzieje że w podstawowej 11 zobaczymy Saganowskiego jeśli chodzi o napastników.

 

EDIT:

Artur Boruc - Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki, Jacek Bąk, Mariusz Jop - Wojciech Łobodziński, Jacek Krzynówek, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski - Euzebiusz Smolarek, Marek Saganowski
http://sport.onet.pl/0,1248713,1623019,wiadomosc.html

Moim zdaniem Bronowicki na prawej a na lewej Kiełbowicz, w środku brakuje mi Zieńczuka.

:lol: :lol: :lol:

Zieńczuk w środku czego, jeśli jest lewym pomocnikiem? :lol: :lol: :lol:

Tak BTW Kiełbowicz jest na liście rezerwowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

:lol: :lol: :lol:

Zieńczuk w środku czego, jeśli jest lewym pomocnikiem? :lol: :lol: :lol:

Tak BTW Kiełbowicz jest na liście rezerwowej.

W środku czyli w pomocy, Kiełbowicz nie jest już na liście rezerwowej. Można by dać Krzynówka na prawo a Zieńczuka na lewo i mogli by sie zmieniać co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to składzik jest ok :D

Dla mnie też, ale nie jestem pewien co do dyspozycji Łobodzińskiego, ale Leo ma u mnie bezgraniczny kredyt zaufania.

Kurde, ale po co ten Bąk? Nie ma nikogo lepszego? Żewłakow do środka, a Golański na prawą.

Współczuję Wasilewskiemu. Taki ważny mecz, a tu taka tragedia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...