Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie też, ale nie jestem pewien co do dyspozycji Łobodzińskiego, ale Leo ma u mnie bezgraniczny kredyt zaufania.

Kurde, ale po co ten Bąk? Nie ma nikogo lepszego? Żewłakow do środka, a Golański na prawą.

Współczuję Wasilewskiemu. Taki ważny mecz, a tu taka tragedia :(

Nie jeden i nie dwóch piłkarzy tak miało i jakoś grali.

 

Bąk jak dla mnie out, obrona golański, żewłakow, jop, bronowicki i ogień.

 

pomoc chyba lepiej by było: łobodziński, krzynówek, lewandowski, zieńczuk, jako że ten ostatni jest "na gazie"...

 

atak ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serbia: Armenia- 0:0!

Ciekawe czy Sagan rzeczywiście wypracuje bramkę w ciągu 30minut....;]

Sagan strzeli bramkę :rolleyes: w reprezentacji, tjjaaa. Nie wiem czy gościu ma rzeczywiście takiego pecha, czy po prostu brak mu umiejętności przy większym ciśnieniu. Ale dobrze mu życzę, niech się w końcu przełamie. Cienko to widzę, jeśli dziś przegramy, prawdopodobnie będzie pozamiatane. Szkoda by było tej reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mecz przerwany z powodu awarii oświetlenia na stadionie Legii" own3d :D :lol:

 

To się pożegnajmy z meczami w wawie na jakiś czas...

 

Z drugiej strony to może trochę uspokoi Kazachów a nasi się ogarną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nasi trochę przebudzą.

BTW ciekawe co by sie stało po tych przepisowych 15 minutach na naprawę? Walkower? Przełożony mecz?

30 a nie 15.

 

Oj będą protesty... właśnie przez to że się przebudzili :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej połowie Saganowski grał całkiem nieźle ale brakowało tego wykończenia...

 

Dobrze że w reprezentacji są indywidualności takie jak Krzynówek i Smolarek, którzy to ciągną grę....Bo gdyby nie oni to wolałbym nie myśleć o tym jak mógłby skończyć sie mecz :blink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie protesty? Delegat wyznaczył godzinę wznowienia meczu i ta została zachowana, więc co tu więcej gadać?

 

Ciekawe co byłoby, gdyby to Kazachowie po wyłączeniu światła wpakowali nam 3 bramy przy naszym prowadzeniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będą protesty... właśnie przez to że się przebudzili :-|

Arno Pijpers trener Kazachstanu: "Polska zasłużyła na zwycięstwo. Cieszę się, że w pierwszej połowie zagraliśmy tak dobrze. Polacy nie spanikowali jednak po stracie bramki i widać było, że gole są kwestią czasu. Zagaśnięcie światła nie może być wymówką. Ta sytuacja działa na obie drużyny jednakowo. Oczywiście była to trudna chwila dla zespołu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podobal mi sie jakis komentarz na onecie nt awarii swiatla: "swiatlo zgaslo aby nasi mogli wymienic bramke kazachstanu na wieksza" ;] i jak widac po wyniku chyba wymienili :D

co do samego meczu to mam prosbe do naszych grajkow: w nastepnym meczu prosze o mniej nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Brawa dla Smolarka :) Szkoda że szedł Saganowski, Leo mógłby zagrać 2 napastnikami, mógł Żurawskiego wpuścić za Łobodzińskiego-ten to zagrał dno O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Smolarka :) Szkoda że szedł Saganowski, Leo mógłby zagrać 2 napastnikami, mógł Żurawskiego wpuścić za Łobodzińskiego-ten to zagrał dno O_o

Widac, że sie znasz na piłce nożnej :lol:

W pierwszej połowie Łobodziński był IMO obok Krzynówka najlepszy w naszym zespole. Dużo dryblował, po jego strzale była najgroźniejsza sytuacja bramkowa. Inna sprawa, że nie miał wsparcia wśród kolegów.

Natomiast Saganowski pokazał niestety kolejny raz, że gdy gra od początku meczu, to gra słabo (vide mecz z Armenią). Odskakiwała mu piłka, przegrywał pojedynki jeden na jeden.

Jak dla mnie bohaterem meczu (nie licząc oczywiście Smolarka i Krzynówka) jest Żurawski. Byłem przeciwny jego powołaniu do kadry, ale wczoraj po wejściu na boisko uporządkował grę, często cofał się po piłkę, miał mało strat, ogólnie zmiana na wielki plus.

Tak samo Wasilewski. Mimo tego, co sie stało pokazał swoją klasę. Po wejściu na boisko dużo grał na skrzydle z Łobodzińskim i wyglądało to lepiej niż gra Żewłakowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Widac, że sie znasz na piłce nożnej :lol:

W pierwszej połowie Łobodziński był IMO obok Krzynówka najlepszy w naszym zespole

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A to jak sie wywalił w polu karnym i nie sięgnął piłki woła o pomste do nieba, spójrzmy że większość pojedynków główkowych w polu i przed polem wygrywa Sagan a on zbyt wysoki nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A to jak sie wywalił w polu karnym i nie sięgnął piłki woła o pomste do nieba, spójrzmy że większość pojedynków główkowych w polu i przed polem wygrywa Sagan a on zbyt wysoki nie jest.

"Fakt, że niektórzy piłkarze lepiej grają w kadrze niż w swoich klubach wynika z umiejętności odpowiedniego zarządzania ludźmi. Trzeba próbować dostać się 'do środka'. Dzięki temu na przykład Wojciech Łobodziński zagrał w pierwszej połowie rewelacyjnie. Mógłbym wyjaśnić w szczegółach jak motywuje się graczy, ale to tajemnica" - dodał Beenhakker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenia sie po 90 min ;]. Imo very gg meczyk. A co by nie było jakby Smolarka czy Krzynówka nie było ? Nie wiem. Tak samo można powiedzieć co by było jakby Argentyna nie miała "Rikelme" ;0.

 

A i z Leo sie nie zgadzam tym razem (każdy ma swoją opinie ;]) bo dla mnie Łobodziński na pewno nie zagrał rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A to jak sie wywalił w polu karnym i nie sięgnął piłki woła o pomste do nieba, spójrzmy że większość pojedynków główkowych w polu i przed polem wygrywa Sagan a on zbyt wysoki nie jest.

I co z tego, że sie wywalił w polu karnym i nie sięgnął piłki? A Smolarek zdjął na początku drugiej połowy piłkę z głowy Krzynówkowi i to świadczy, że zagrał źle pomimo strzelenia trzech goli? To też była sytuacja bramkowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosław Matusiak strzelił swojego pierwszego gola w barwach SC Heerenveen w wygranym wyjazdowym meczu z VVV Venlo 4:0. Bramkę zdobył w 88'

Oprócz niego 2 bramki zdobył rewelacyjny brazylijski napastnik Alves. Cały czas się dziwię, że jeszcze nikt nie wykupił go do lepszego klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się z tego cieszę :)

A tak w ogóle to na ulicach zrobiło się fajnie, pełno biało-czerwonych szalików, maskotek w samochodach itd.....;]

Byle do soboty i otwieramy szampana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...