Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wyjdziemy chociaż z grupy? Przy Leo bardziej w to wierze. Ciesze się a Ebi zachował sie jak rasowy napastnik bo mecz zawiewał lekkim kiblem.

Najlepsze jak przed meczem pieprzący bzdury Piechniczek sie napią w sparawie kiepskiej przestarzałej mysli trenerskiej polski którą Leo delikatnie pocisną hehehe. Od razu Gmoch i Szaranowicz zamkneli mu morde żeby nie sapał i przyznali Leo racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że udało się naszej rerezentacji awansować do Euro 2008, ale boję się, że w przypadku gdy nic tam 'nie ugramy', Leo będzie kozłem ofiarnym a ci pseudospecjaliści z PZPN będą na nim wieszać psy. Jak na razie jest wszystko w porządku, wszycy zadowoleni kadra po raz 1 w historii awansowała, Leo ma kontrakt, przed nami Euro 2008.

 

Nie wiem dlaczego, w TV wszyscy rozmawiają, analizują jakieś akcje z meczów, pokazują jakieś taktyki itp. Dla kogo to? Co Engel/Gmoch i cała reszta tam robi? Robią z siebie niewiadomo jakich super specjalistów, opowiadają o systemach szkolenia młodzieży... Rzecz polega na tym, że wszyscy dookoła głupio i bez sensu gadają, zamiast coś zrobić... A polska piłka leży i kwiczy. Stadionów nie budują, dróg nie budują, wzieli by się do roboty, zamiast bez sensu farmazony pi&^&*.

 

Chciałbym, żebyśmy na Euro chociaż wyszli z grupy i nie zbłaźnili się jak to miało na ostatnich mistrzostwach w Niemczech i Korei i Japonii.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No j.w. , też cos mi sie wydaje ze jesli nie wyjda z grupy zrobia z Leo kozla ofiarnego :/

Pozatym euro to trudny turniej , wiele trudniejszy niz MS. poniewaz nie ma tutaj slabych druzyn , wiec wyjscie z grupy bedzie trudne ( szczególnie z tą grą którą pokazali wczoraj, choc wieze w Beenhakkera )

 

 

PS Ebi rlz

PS2 Macióś nie strzelil Hatricka , co jest?

PS3 To tylko kwestia czasu zanim gmoch podczas waznego meczu wejdzie na boisko i zacznie prawic kazanie Beenhakkerowi i calej 11 :))

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa kooocham Pooolskę rararararara, ja kocham Polskę.

Piękna atmosfera była na stadionie.

Jak Ebi strzelił pierwszego gola to zasalutował akurat mniej więcej w mój sektor.

Prawie straciłem wtedy głos, a pierwszy raz się wystraszyłem bo mi tchu zabrakło i nie mogłem go znów odzyskać.

CUDO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, w TV wszyscy rozmawiają, analizują jakieś akcje z meczów, pokazują jakieś taktyki itp. Dla kogo to? Co Engel/Gmoch i cała reszta tam robi? Robią z siebie niewiadomo jakich super specjalistów, opowiadają o systemach szkolenia młodzieży... Rzecz polega na tym, że wszyscy dookoła głupio i bez sensu gadają, zamiast coś zrobić... A polska piłka leży i kwiczy. Stadionów nie budują, dróg nie budują, wzieli by się do roboty, zamiast bez sensu farmazony pi&^&*.

 

Chciałbym, żebyśmy na Euro chociaż wyszli z grupy i nie zbłaźnili się jak to miało na ostatnich mistrzostwach w Niemczech i Korei i Japonii.

To, że Ty się znasz na piłce tyle co i nic to nie znaczy, że wszyscy ;] To tak samo po co dają tabelki z wydajnością? ;]

 

Prawda jest taka, że z taką grą jak w sobotę to skończymy jak Łotwa 3 lata temu i tyle... I z czego się cieszycie? Jak dla mnie, to żadnej wyczyn awansować do Euro po słabej grze, bo nic się tam nie zaprezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban bardzo dobrze mówisz, Polacy wygrali...

Pograli piłką, rozsądnie, sklepali ich i tyle..

A te bramki....

No cóż były z przypadku..

Pierwsza bramka to uznanie dla Ebiego, że w ogóle się pofatygował pobiec za tą piłką, a druga to błąd bramkarza, ponieważ piłkę powinien sie zawsze starać wybijać do boku..

Nasi chłopcy mogli grać lepiej...

Aha i co do tego co Kaeres pisał..

Więc co tu ma Engel albo Gmoch? po prostu grali trochę w piłkę, mają trochę doświadczenia w piłce....

a te stadiony, drogi itp., to już przesadziłeś co tu ma piłka do stadionów?dróg?- to już zostawmy politykom...

Fakt polska piłka leży i kwiczy...ale co tu ma Reprezentacja Polski?XD niech grają swoje, a resztą powinien sie zaopiekować PZPN..

Edytowane przez Komixx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że z taką grą jak w sobotę to skończymy jak Łotwa 3 lata temu i tyle... I z czego się cieszycie? Jak dla mnie, to żadnej wyczyn awansować do Euro po słabej grze, bo nic się tam nie zaprezentuje...

A moze prawda jest taka, ze jak cos osiagniemy na Euro to tacy malkontenci jak Ty pierwsi beda piac z zachwytu? :? Podam Ci przyklad reprezentacji, ktora czesto porywa w swoich meczach, a na arenie miedzynarodowej osiagnela mniej niz Polska ---> Hiszpania. Wazne jest, ze potrafimy wygrac nie grajac moze najlepiej za to skutecznie i to jest najwazniejsze, bo w tym sporcie liczy sie wynik, a styl jest sprawa drugorzedna. Zreszta bylo pare spotkan w tych eliminacjach gdzie gra naszej reprezentacji byla bardzo plynna i cieszyla oko, a ze nie zawsze tak bedzie to chyba oczywiste. Zycze naszej reprezentacji jak najlepiej i mam nadzieje, ze swoim wystepem na boiskach Szwajcarii i Austrii udowodnia swoja wartosc jako druzyna. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że z taką grą jak w sobotę to skończymy jak Łotwa 3 lata temu i tyle... I z czego się cieszycie? Jak dla mnie, to żadnej wyczyn awansować do Euro po słabej grze, bo nic się tam nie zaprezentuje...

Naprawdę żal czytać coś takiego.

Co z tego że zespoły które coś prezentują (Anglia, Portugalia, Brazylia) dostają po [gluteus maximus]?

A taka Grecja to w ogóle skandal!!1 Grali tak słabo a wygrali ME. Strzelmy focha i bojkotujmy Euro!

 

Wolę żeby "grali jak zawsze, wygrali jak nigdy", niż standardowe "grali jak nigdy, przegrali jak zawsze".(i wcale nie twierdze że tak jest).

Może czołówką nie jesteśmy ale przynajmniej woli walki zespołowi nie brakuje (kto pamięta "zwycięskie remisy" i "honorowe porażki" ten zrozumie).

Przegrywali-źle.

Wygrywają- jeszcze gorzej.

No ale takim ludziom zawsze śmiałem się głośno w twarz, a pijani szczęściem (i nie tylko :lol: ) kibice zrobiliby pewnie coś milszego;]

 

Zobaczymy co pokaże w środowym meczu Łobodziński (bo obstawiam że dostanie szansę). W sobotę zagrał słabo i zmiana na Błaszczykowskiego była do przewidzenia długo przed przerwą. W ataku może Grzesiu? :lol:

No i od pierwszych minut mają zagrać Kuszczak i Fabiański, więc gramy 2-4-4-1 :wink:

 

 

Ps.

Minęła dłuższa chwilka zanim zrozumiałem czemu Leo zdjął Smolarka z boiska przed końcem meczu ;]

W wyjście z grupy jak najbardziej wierzę! Krok po kroku....:)

 

Kto awansuje w przypadku wygranej Finów z Portugalią?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto awansuje w przypadku wygranej Finów z Portugalią?

Serbia jesli zdobedzie 6 punktow w dwoch ostatnich meczach, a jezeli sie 'potknie' (w meczu z Polska na to licze oczywiscie) to Finowie. Polska jeszcze rozdaje karty w tych el. chociaz nie liczylbym na to by Portugalia stracila punkty z Finami zwlaszcza, ze graja u siebie no ale niespodzianki sie czasem zdarzaja. ;] Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serbia jesli zdobedzie 6 punktow w dwoch ostatnich meczach, a jezeli sie 'potknie' (w meczu z Polska na to licze oczywiscie) to Finowie. Polska jeszcze rozdaje karty w tych el. chociaz nie liczylbym na to by Portugalia stracila punkty z Finami zwlaszcza, ze graja u siebie no ale niespodzianki sie czasem zdarzaja. ;]

Nic mnie już nie zdziwi :lol2:

 

Zwłaszcza jak czytam takie rzeczy :lol:

Anglia oficjalnie dziękująca Izraelowi za pokonanie Rosji też rox! Myślałem ze padnę jak to oglądałem :D

 

Zresztą...my tu gadu-gadu a Polacy zagrają z Argentyną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...