Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Polska przegrala i jest to smutna wiadomosc :evil: Pocieszajaca jest za to porazka Niemcow 4:1 z Wlochami :D

Spoko nic sie nie stalo ;] A co do Niemcow, mnie ich porazka wcale nie zdziwila - Wlosi maja dobry sklad i kilka nowych gwiazd m.in. Toni, lub Gilardino.

Wlosi mieli zawsze silny sklad, ale czuje ze w tym roku moga zajsc bardzo daleko. Co nie zmienia faktu ze faworytem jest Brazylia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Spoko nic sie nie stalo ;] A co do Niemcow, mnie ich porazka wcale nie zdziwila - Wlosi maja dobry sklad i kilka nowych gwiazd m.in. Toni, lub Gilardino.

Wlosi mieli zawsze silny sklad, ale czuje ze w tym roku moga zajsc bardzo daleko. Co nie zmienia faktu ze faworytem jest Brazylia.

Włanie o to chodzi : mają nowe GWIAZDY, które graja juz w Serie A i sa tam wyrozniajacymi sie zawodnikami. W Polsce jedynym nowym talentem, którego możemy nazwać gwiazdą jest Ebi Smolarek. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor moja wiara w Rasiaka po wczorajszym meczu tez legla w gruzach. :twisted: Zreszta wczoraj Rasiak, Frankowski i Niedzielan nic nie pokazali w ataku. Najgrozniejszy w ataku byl Ebi, ktory gral na prawej pomocy. I to Ebi moim zdaniem powinien wystepowac w ataku w parze z Zurawskim, a Frankowski jako joker. A co do obsady na pozycji bramkarza to faktycznie Boruc zawalil ten mecz (jeden blad decydujacy o naszej przegranej). Janas powinien w tym meczu dac szanse Kuszczakowi bo to on jest obecnie najlepszym polskim bramkarzem. Dudek nie gra w klubie, Boruc ma ostatnio slabsza forme co widac jest po jego wystepach w Celtiku,a Kowalewski na razie to gra w sparingach bo liga rosyjska jeszcze nie ruszyla. Kuszczak za to regularanie wychodzi w bramce WBA i w kazdym meczu nalezy do wyrozniajacych sie pilkarzy tego klubu o ile nie jest najlepszy.

Mamy jeszcze 99 dni by wylonic optymalny sklad polskiej reprezentacji i juz jest najwyzsza pora by Janas zdjal klapki z oczu i paru pilkarzom podziekowal po wczorajszym sprawdzianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wogóle nie wiem po kiegoPaweł Janas, Boruca na bramce stawia,przecież Dudek jest nieporównywalnie lepszy od Boruca a Kuszczak również.

 

 

BTW ten stracony gol jest przez Boruca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to Boruc w klubie i reprezentacji to dwóch innych piłkarzy. Mógł sprawdzić Kuszczaka, a Boruca już wcześniej systematycznie występował, więc mogł dać się wykazać obok Dudka też i Kuszczakowi lub Kowalewskiemu. Zamiats Rasiaka powinien dać na ataku Smolarka, a Rasiaka wogóle nie powoływać. Za Radomskiego powinien grać Sobolewski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafael Santi, jak widzisz, moja niewiara ma dosyć mocne podstawy. :-P

Sikor nie pisz postów podczas mundialu ;] Przyniesie to nam nieszczescie ;] ;) Ludzie wiecej wiary w nasz team - jak nie bedzie gral Rasialdinho wszystko bedzie ok :)

 

A tak na powaznie - mam nadzieje ze podczas MS nie dojdzie do takich sytuacji jaka miala miejsce podczas meczu z USA - chodzi mi glownie o blad podczas straconej bramki.

Bedzie dobrze, wierze w naszych, 1/8 jest w naszym zasiegu - tylko trzeba sie o to postarac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Dziś poczatek ligi w tym roku :-P

Oto plan 18. kolejki :) :

piątek

Cracovia - Górnik Zabrze, godz. 19.00

Legia Warszawa - GKS BOT Bełchatów 20.00

 

sobota

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 13.00

Wisła Kraków - Groclin Dyskobolia 18.00

Amica Wronki - Odra Wodzisław 18.00

 

mecze przełożone z 18. kolejki:

Górnik Łęczna - Arka Gdynia - na 14 marca (wtorek, 18.30)

Wisła Płock - Lech Poznań - na 4 kwietnia (wtorek, 18.30)

Zagłębie Lubin - Polonia W-wa - na 5 kwietnia (środa, 18.30)

Piszcie swoje typy, faworytow itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ja proponuje zalozyc osobny temat do typowania meczów ;] Kiedys taki byl ale gdzies go wywialo ;]

Mozna tak zrobic, ale po co ? A zreszta proponuje tutaj typowanie meczow jako taka zabawe :D , a opinie na temat meczy jako bardziej powazne :)

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze :)...

 

co do najlepszej ligi świata (czyt. OrangeE)...

 

dzisiejszy mecz Legii chyba sobie odpuszczę (po prostu mnie odpycha gra tego zespołu, nawet nie wiem czemu)..

 

ale napewno nie odpuszczę jutrzejszego spotkania Kolportera z Pogonią - po 1 dlatego że mecz odbędzie się na nowym stadionie Kielczan (bardzo ładny), po 2 ciekawi mnie zespół Canarinhos w polskiej lidze :)...

 

no a wieczorem mecz Wisła - Groclin (niestety nie obejrzę bo w tym czasie sam będę kopał gałę :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ja bym sobie z checia obejrzal kazdy mecz w polskiej lidze, ale nie mam Canal + i pozostaje mi tylko Orange Ekstraklasa :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale napewno nie odpuszczę jutrzejszego spotkania Kolportera z Pogonią - po 1 dlatego że mecz odbędzie się na nowym stadionie Kielczan (bardzo ładny), po 2 ciekawi mnie zespół Canarinhos w polskiej lidze :)...

To musisz sobie poczekac do 1 kwietnia. Przynajmniej takie sa plany i tak donosi strona Kolportera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

http://relacja.legia.net/ -tu jest relacja live z meczu Legii

 

Cracovia mnie zawiodla - mylalem, ze ta porazka z Polonia w sparingu to tylko przypadek, a tu prosze ...

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noom >>dali ciala ,czekam teraz na Pogon SZ. niewiadoma na maxa ;jak jeszcze legia dzis da ciala to po MP

 

 

dobre hehe

 

cyt.

67' - Kielbowicz wchodzi za Rogera. I taki jest sens kupic technicznego zawodnika do polskiej ligi. Byl za dobry to go jakis mlot polamal...

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

noom >>dali ciala ,czekam teraz na Pogon SZ. niewiadoma na maxa ;jak jeszcze legia dzis da ciala to po MP

dobre hehe

 

cyt.

67' - Kielbowicz wchodzi za Rogera. I taki jest sens kupic technicznego zawodnika do polskiej ligi. Byl za dobry to go jakis mlot polamal...

mlot to Marcin Kowalczyk - jakis chlopek z Belchatowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88' - szal radosci na trybunach

87' - Edson dorzucil pilke wprost na glowe Ouattary a ten umiescil pilke tuz przy slupku. 1:0

86' - GOLLLLLLL. MOUSSA OUATTARA!!!!!!!!!

 

legionisci sie cieszza ,meczyli sie meczyli ale 3 pkt sa

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze prosze ;] Ja mam nadzieje ze na mundial pojedzie Kielbasa ;] Przeciez strzela tyle bramek ;]

 

Chodzi oczywsicie o Grzegorza Piechne ;] On, Zurawski oraz Frankowski i Niedzielan takich napastnikow powinien miec w kadrze Janas.

Pomoc to Krzynowek i Kosowski - podstawa - reszte niech wybiera wedlug uznania ;]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaka forme "kilebasa" zaprezentuje na wiosne. Co prawda krola strzelcow polskiej ligii ma juz w kieszeni, ale za to mozliwosc zagrania na MS powinna byc dla niego podwojna motywacja do ciezkiej pracy. Franek cos sie ostatnio "popsul", cos ta liga angielska mu nie odpowiada za bardzo lub ma jakies klopoty z aklimatyzacja. Oby jak najszybciej wrocil do formy z eliminacji MS. Co do ataku to juz napisalem wczesniej na jaki bym postawil (Zurawski, Smolarek i Frankowski joker) Oczywiscie na dzien dzisiejszy taki mam poglad bo byc moze wystrzeli nam jakis napastnik z superforma tuz przed mistrzostwami i to on zadomowi sie pierwszym skladzie naszych orlow. Pytanie tylko kto to moze byc? Moze Saganowski, Zewlakow albo Olisadebe? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja-nas nie widzę w mistrzostwach świata zabierze ze sobą i tak Rasialdinho :|...

 

właśnie się dowiedziałem że prawdopodobnie z powodu złych warunków atmosferycznych mecz Korony z Pogonią się nie odbędzie :(...

 

szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saganowski ustrzelil swoj pierwszy hat-trick w lidze portugalskiej :D Widac chlopak nie sklada broni w walce o miejsce w polskiej reprezentacji na MS.

cohby strzelił 5 goli to i tak ten pie(^)*%ony burak od pługa oderwany kołcz dżanas go nie powoła bo ma klapy na gałach jak dynki od jabola wpatrzone w rasialdihnio ( gdy chuck norris doliczył 2 raz do nieskonczonosci , wqrzył sie i kopnął w drzewo a to wturlało sie na stadion i teraz gra w ataku reprezentacji , to tak jakby ktos nie wiedział skad sie wzioł rasiak )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sory zapomnialem o Smolarku ! Jego tez trzeba zabrac z reszta teamu ;]

 

A co do Rasiaka - wiem ze go wezmie na zlosc calej Polsce ;] Jak on bedzie gral w pierwszej 11 to pogralismy ;]

Ale w niemieckiej obronie gra Huth - hehehe wiec jest szansa nawet dla Rasialdinho ;]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

A sory zapomnialem o Smolarku ! Jego tez trzeba zabrac z reszta teamu ;]

 

A co do Rasiaka - wiem ze go wezmie na zlosc calej Polsce ;] Jak on bedzie gral w pierwszej 11 to pogralismy ;]

Ale w niemieckiej obronie gra Huth - hehehe wiec jest szansa nawet dla Rasialdinho ;]

 

Huth to takie samo drewno jak Rasiak :-P

Chcialbym jeszcze wrocic do sprawy brutalnego faulu na Rogerze w meczu Legia - GKS Belchatow. Wydaje mi sie . ze nie powinno sie zakonczyc tylko na zoltej kartce. Powinna byc jakas kara finansowa i co wazniejsze - zawieszenie

PS. Ciekawe, dlaczego Piotr Lech rzucil sie z piesciami na Wdowczyka ?? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasiak pojedzie bo jest jedynym wysokim napastnikiem niestety wedl. Janosika

 

obecnie moglby byc taki skladzik na MS

 

GK - Kowalewski DudeK/Boruc

 

obrona

RB - Zewlakow/Rzasa

SW/CB - Klos/Baszczynski

CB - Glowacki/JOP

LB - Stolarczyk

 

pomoc

RW - Karwan/Kosowski

CM/DM - Sobolewski/Mila

CM/AM - Szymkowiak/M.Zajac

LW - Krzynowek

 

atak

AM/CF - Ebi Smolarek/Piechna/Saganowski

CF - Zurawski/Frankowski/Wichniarek

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...