Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Skład:

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Euzebiusz Smolarek, Artur Wichniarek

 

Z takim przodem to wykonalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jest już podany skład Polaków:

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Euzebiusz Smolarek, Artur Wichniarek

Tak jak mówiłem ;] Kto wie może jakis trener ze mnie bedzie w przyszłości :> Wolałbym byc piłkarzem no ale zobaczymy :D

A tak na poważnie..Zamiast Łobodzińskiego Błaszczykowski(szkoda że kontuzja ;( ) I to w aktualnym czasie naajmocniejsza polska kadra.Damy rade..A jak nie to cóż.To tylko sparing ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm Wichniarek nie gra nic ciekawego :) Stara sie,ale coś mu dziś nie idzie..Ładne uderzenie Lewandowskiego :D Szkoda że Ebi nie wykorzystał no ale cóż ;] Karnego być nie powinno,dobrze że mamy w bramce Króla Artura :) B.dobrze gra Żewłakow.Nigdy nie byłem za grą Dudki w reprezentacji a tymczasem,to pierwsze podanko perfekt.Jest dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 0-2 dla Nas ;]. Dobry mecz i dobra 1 połowa tym bardziej ze graliśmy bez naszego imo najlepszego gracza: Błaszcza ;].

 

Oby tak z Niemcami ;]. OBY TYLKO NIE PRZEGRAĆ 1meczu ;0. Nie ważne jaki wynik (0-0,8-8 czy nasza wygrana ;]) ale zeby go nie przegrać. Żebyśmy nie grali o pietruche w ostatnim meczu grupowym z Chorwatami :P.

 

A i zeby nie było gorących kubków aka T. Wałdoch ;0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

84. minuta Z maila (na boisku chwilowo nudnawo): A najbardziej zabawne jest to..ze czeska prasa pisze o tym ze to Polacy 'maj~ simulovat N'mce'...czyli w dowolnym tlumaczeniu, ze POLACY maja dla CZECHOW byc jak NIEMCY. Powtorzyc?:)

Tyle... :lol:

 

btw

Oddajcie Szpakowskiego...:(

Iwański do domu-może ze sobą zabrać Wichniarka(?).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 gole z takim przodem? IMO niewykonalne, nie Czechom.

aha :D

 

 

 

Szkoda ze wichniarek zszedl po pierwszej polowie (moze ten uraz z koncowki 1 polowy) smolarek gral gorzej od niego i nie wykozystal jego dobrego podania. 2 polowa wogole siadla- nie oddalismy ani jednego strzalu na bramke czechow :blink: . Wyrozniam lobo :D i boruca.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smolarek nie zagrał nic ciekawego.No i sam na sam nie wykorzystane ;) Ale jemu duużo zawdzieczamy,wiec niech gra.Nigdy nie byłem żeby Lobo występował na prawej pomocy,a tymczasem..Dobrze grał ;] nawet bdb.Wichniar nie grał nic nadzwyczajnego,ale piła do Smolarka idealna..Boruc jak zwykle wymiata.Dobrze że mamy takiego bramkarza ;D Fabian też nieźle sobie radził..Za miesiąc [?] z Amerykańcami.Zapowiada sie ciekawy czerwiec B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Krzynówka jest nieciekawa, bo nie wiadomo czy Wisła dogada się w końcu z jego klubem.

 

Rasiak już robi furorę :

(...)

Za to w internetowym wydaniu "Guardiana" zaatakował Rasiaka Les Pilling z klubu kibica Boltonu i strony internetowej The-Wanderer.co.uk. Napisał, że Polak "to absolutny osioł, a jest tak wolny jakby przybył z planety o innej grawitacji".

:lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby pieknie,gdyby Krzynówek został zakupiony do Wisły.Jeszcze Gargula..Ech,skład na Lige Mistrzów.Wkońcu bysmy sie zakwalifikowali :P Matusiak już zadebiutował.0-0 z CSKA Sofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasiak już robi furorę :

troszke niepelna ta informacja bo z kolei strona internetowa Boltonu (bwfc.co.uk) pochwaliła Polaka za debiut a na forum "Bolton News" fani piszą, że wejście Polaka odmieniło obraz gry.

"Razem z równie wysokim Kevinem Daviesem sprawił, że Bolton przejął inicjatywę. Drużyna zagrała najlepszy futbol od wielu spotkań. Stworzyła tak wiele okazji, że to niewiarygodne, że przegrała. Rasiak był bliski zdobycia gola. Wygrał kilka pojedynków główkowych. Był może nieco za wolny na Premier League, ale stanowczo powinien dostawać kolejne szanse".

 

wiec opinie o debiucie Rasiaka sa rozne.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to w internetowym wydaniu "Guardiana" zaatakował Rasiaka Les Pilling z klubu kibica Boltonu i strony internetowej The-Wanderer.co.uk. Napisał, że Polak "to absolutny osioł, a jest tak wolny jakby przybył z planety o innej grawitacji".

Ciekawe czy cwaniaczek tak by mówił, jakby miał nogi z drewna jak Rasiak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1264200,1690297,wiadomosc.html

omg...

Przecież to ***a można dostać. Takie imprezy jak MŚ, Euro czy Olipiada muszą być w telewizji publicznej (krajowej,najbardziej dostępnej). GG dla tvp i gg dla ścierwa polsatu.

Chociaż nawet w beczce dziegciu znajdzie sie i kropla miodu tzn nie było by szpaka (chociaż i borek też mi srednio pasi :lol2:).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

wiec opinie o debiucie Rasiaka sa rozne.

Ale ta cytowana przeze mnie, jest najbliższa prawdy ;]

 

Ciekawe czy cwaniaczek tak by mówił, jakby miał nogi z drewna jak Rasiak...

:lol: :lol: :lol:

 

http://sport.onet.pl/0,1264200,1690297,wiadomosc.html

omg...

Przecież to ***a można dostać. Takie imprezy jak MŚ, Euro czy Olipiada muszą być w telewizji publicznej (krajowej,najbardziej dostępnej). GG dla tvp i gg dla ścierwa polsatu.

Chociaż nawet w beczce dziegciu znajdzie sie i kropla miodu tzn nie było by szpaka (chociaż i borek też mi srednio pasi :lol2:).

A gdzie tu wina polsatu?

To tvp (jak zwykle) zawaliło sprawę i wcale nei dziwię się zarządowi polsatu, że zerwali już wszelkie rozmowy.

Polsat zresztą też jest ogólnodostępny więc nie wiem w czym problem ;]

Ale właśnie komentatorzy to porażka :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu wina polsatu?

To tvp (jak zwykle) zawaliło sprawę i wcale nei dziwię się zarządowi polsatu, że zerwali już wszelkie rozmowy.

Polsat zresztą też jest ogólnodostępny więc nie wiem w czym problem ;]

Ale właśnie komentatorzy to porażka :-P

Polsatu też bo to komercyjne [ciach!]o za przeproszeniem ;]. Pamiętam sytuacje z MŚ2002 gdzie przez nich większość meczy musiałem oglądać w szwedzkiej 4 albo w ogole sobie odpuściłem. Co do TVP to oni teatr taki odwalają ze głowa boli. Oni powinni sie starać aby takie imprezy były zawsze w publicznej.

 

Co do dostępności polsatu: jest ogólnie dostępna ale nie wszędzie :P. Szczególnie dla ludzi którzy jadą na zbiorczej i mieszkają na wsi - są takie miejsca gdzie polsat "nie dociera". Znając ich walną dużą cześć meczy na kodowanych kanałach. Niby powinno mnie to stukać (mam wszystkie polsaty w tym polsat sport extra) ale takie wydarzenie powinno być dostępne dla każdego człowieka w kraju za darmo.

 

Sytuacja jeszcze nie wyjaśniona:

http://sport.onet.pl/0,1264200,1690990,wiadomosc.html

 

Wcześniej były plotki o tym ze Polsat puścił by na otwartym kanale tylko 7 meczów..., ale to chyba tylko plotki. Oby doszło do porozumienia i niech tvp ma połowe meczy a polsat drugą połowe i prawie każdy bedzie mógł wszystkie mecze obejrzeć za free (co jest imo jedynym normalnym rozwiązaniem).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny argument na to, że bez platformy cyfrowej nie ma nawet co liczyć na porządny sport w TV.

Potem się dziwią, że ludzie nie chcą płacić abonamentu. A za co mają płacić? Za "Przebojową noc"?A może za 736478236423894732856237863286 odcinek "mody na sukces"? Żenada, panowie z TVP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny argument na to, że bez platformy cyfrowej nie ma nawet co liczyć na porządny sport w TV.

Potem się dziwią, że ludzie nie chcą płacić abonamentu. A za co mają płacić? Za "Przebojową noc"?A może za 736478236423894732856237863286 odcinek "mody na sukces"? Żenada, panowie z TVP...

Nawet nie liczę na porządny sport, ale przecież euro to najbardziej podstawowa podstawowość i oczywiste jest, że powinno być w tvp. Co ja mam w szwajcarii zrobic mając Cyfrę +? Czytać relację na żywo z onet.pl, albo śledzić pasek z informacjami na TVN24? :| Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz zrobić?

Podziękować tvp za całokształt i oglądać przez neta? :|

Znając życie to dojdą do jakiegoś porozumienia, więc nie ma co się gorączkować na zapas ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak, że podczas rozgrywek grupowych będzie się toczyć kilka meczy na raz,(a tak chyba jest) to nie ma szans, żeby akurat PL pokazali.

Na 'otwartym' polsacie beda mecze Polakow, chyba nie ma problemu z jego dostepnoscia w Szwajcarii przez satelite. ;] Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma POLSATU FTA

 

 

Poza tym chyba nie rozumiecie sedna problemu :

 

Jest tak ze Polsat uwaza ze TVP kupilo prawa czyli oni wszystko maja prawo puscic kodowane, natomiast TVP twierdzi ze nie wygralo przetargu i mecze Polakow bedzie musial pokazac polsat w otwartym kanale naziemnie.

Prawdopodobnie sprawa trafi do sadu, wyrok zapadnie po euro, tvp zaplaci kare a wszystkie mecze beda w Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

 

 

Jezeli sie nie dogadaja to tak to sie skonczy, niestety dla osob nie majacych C+ a ni Polsatu

A ja wiemy Polsat jest tylko w ofercie CP oraz naziemnie i nigdzie indziej.

 

 

@Sysak

Na ZDF i ARD beda ME - tam masz szanse obejrzec jeden mecz Polakow z Niemcami na bank, a inne to nie wiem [ARD jest na astrze a ZDF na hotbirdzie ]

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...