Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Blamaż ? Imo tak. Przynajmniej trener juz wie kto nie pojedzie ;]. A czasami lepiej przegrać przed euro niż już na samym turnieju. Pamiętam wymęczone zwycięstwo z Estonią i remis z Rumunią przed MŚ 2002 (w prawie full składach z kubkami na czele) - to dopiero bolało :). A teraz bez Błaszcza i paru innych reprezentacja nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzynek coś tam jeszcze próbował po swojemu strzelić..ale tak to porażka.

Totalny brak pomysłu na grę.

Brożek to powinien kadrę omijać szerokim łukiem.

A Wasilewski....? Ostatnio mówił że kartki dostaję za samo nazwisko :lol:

 

No i w końcu jaką my mamy drużynę? :lol:

Taką która łatwo wygrywa z Portugalią i Czechami. Czy taką która nie potrafi sobie poradzić z Us&A i Azerami? ;]

 

Oby wyciągnęli wnioski....bo przypomniał mi się mecz z Kolumbią [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wszystkim Brożek i Piszczek. TRAGICZNIE zagrali też Bronowicki i Wasilewski, ale oni z braku laku są pewniakami :/

Niech za obraz gry stanowi fakt, że najgroźniejszy u nas był Matusiak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

O słabości naszej reprezentacji pisałem już parę stron temu w tym temacie to wszyscy mnie zjechali, że wcale tak nie jest, to macie, o :blink: .

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sory, ale wcześniej to grali z jakimś pomysłem a podawanie między sobą nie było problemem.

Na razie wolę o tym myśleć jak o wypadku przy pracy. W końcu najlepsi też czasem przegrywają :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sory, ale wcześniej to grali z jakimś pomysłem a podawanie między sobą nie było problemem.

Na razie wolę o tym myśleć jak o wypadku przy pracy. W końcu najlepsi też czasem przegrywają :P

Lubie takie mniemanie ;]. POLSKA FOR LIFE ;o, co nie zmienia faktu ze blamaż był :). Zapomnijmy o nim i myślmy już o OJRO. A poza tym z tego co pamiętam to w samej Austrii/SUI mamy grać jeszcze jakieś sparingi wiec wtedy zobaczymy jak naszym bedzie szło w full składach z Błaszczem na czele ;]. Może im sie z USA nie chciało grać ? Może to taka taktyka zeby zmylić rywali już na Euro ? ;]. Kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na EU czeka nas mecz z dwoma zespolami na poziomie Czech i Portugalii, oraz jednym na poziomie Amerykanow i Azerow. Jesli dalej beda wygrywac z najlepszymi to moze uda sie nam wyjsc z grupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym z tego co pamiętam to w samej Austrii/SUI mamy grać jeszcze jakieś sparingi wiec wtedy zobaczymy jak naszym bedzie szło w full składach z Błaszczem na czele ;].

25 maja z Macedonią

30 maja z Danią (w Chorzowie)

Trochę trzeba będzie poczekać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 maja z Macedonią

30 maja z Danią (w Chorzowie)

Trochę trzeba będzie poczekać ;/

No ale za to wtedy już niewiele ponad tydzień do euro zostanie :D. Aż mi adrenalina podskoczyła jak o tym pomyślałem i sie od razu przyjemnie zrobiło. Nie dość ze euro to jeszcze Polska na nim - nie ważne jaki mecz bedzie to i tak bedą ogromne emocje ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie to pitoletnie z ta korupcja w polskiej lidze. odwolania nie odwolania, albo jest sie do cholry winnym albo nie. i np ja to mam gdzies ile druzyn zleci z ekstraklasy, bo po pierwsze beda chore sytuacje typu: czego my gramy w III lidze, a oni maja tylko ujemne punkty. i chocby mialo zostac w I lidze 8 zespolow to ukarac wszystkich! bez wyjatkow! wtedy sie moze dowiedza na czym polega sport. te chorobe nalezy operacyjnie wyciac i usunac z organizmu, a nie podleczyc ja tabletkami. raz, a dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba w 100%! Obawiam sie jednak, ze nawet 8 druzyn nie zostaloby... :lol:

Dzisiaj wiadomosci sportowe na TVP1: info o Wozniaku i wycofaniu Kolportera z Kielc... material sie konczy, a redaktor na to: "przejdzmy teraz do prawdziwej pilki noznej (liga mistrzow)". No tak, u nas pilki po prostu nie ma :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiecie, że mecze naszej ligi puszczają w zwolnieniu, a LM w przyśpieszeniu ? :lol:

Tak sobie myślę, że jeśli Klicki mówi prawdę, że nic nie wiedział o kupowaniu meczów, to nieźle go wydymali. Tyle kasy poszło, a teraz [ciach!]o z tego zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale za to wtedy już niewiele ponad tydzień do euro zostanie :D. Aż mi adrenalina podskoczyła jak o tym pomyślałem i sie od razu przyjemnie zrobiło. Nie dość ze euro to jeszcze Polska na nim - nie ważne jaki mecz bedzie to i tak bedą ogromne emocje ;].

Coraz mniej czasu zostało, oto najświeższy rozkład jazdy:

do 10.05 - ogłoszenie 25-osobowej kadry na zgrupowanie w Niemczech

 

19.05 - początek zgrupowania

 

22.05 - sparing z niemiecką drużyną ligową

 

26.05 - sparing z Macedonią

 

27.05 - sparing z Albanią

 

28.05 - ogłoszenie kadry na Euro

 

31.05 - powrót do Polski

 

1.06 - sparing z Danią

 

2.06 - wylot do do Austrii

 

8.06 - pierwszy mecz z Niemcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoliński idiota. Ma żółtą kartkę, a wchodzi prostą nogą w zawodnika bez piłki :|:|

Gdzie to widziałeś jak byłeś na trybunach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno było nie zauważyć :]

 

Legia awansowała do finału PE po wygranej w Krakowie z Wisłą 1-0 :). Co prawda to tylko PE, ale cieszy zwycięstwo na terenie wroga, i to na dodatek rezerwowym składem. Warto nadmienić, że bramkę zdobył Bartek Grzelak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe przynajmniej jakaś miła niespodzianka w naszym wiejskim pucharze o pole żyta.

Łebki z Legii pokazali że potrafią kopać w piłke, Wisła dno dno dno..Az strach sie bac kto nas bedzie reprezentował w LM..Ofkors eliminacjach.

Edytowane przez Spiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w kadrze Polski na Mistrzostwach to bylaby niesamowita okazja na wypromowanie sie. Zagra 3 mecze na dobrym poziomie i zaraz do Legii pozglaszaja sie jakies kluby z zachodu. I tak chyba mial odejsc po tym sezonie z Warszawy (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...