Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

a to czego?

Bo prawa do emisji ma tylko Cyfrowy Polsat? Sam nie jestem pewny, może to ktoś na 100% potwierdzić, czy zobaczymy chociaż mecze naszej reprezentacji w TV publicznej?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawa do emisji ma tylko Cyfrowy Polsat? Sam nie jestem pewny, może to ktoś na 100% potwierdzić, czy zobaczymy chociaż mecze naszej reprezentacji w TV publicznej?

Mecze Polaków będą w otwartym Polsacie (lub jak kto woli ogólnodostępnym) plus mecz otwarcia i finał ew. jeszcze półfinały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując ten offtop...;]

Do euro jeszcze prawie 2 miesiące...mam nadzieję że nie staniemy sie ofiarą cięć w ofercie kablówek (tak jak straciłem eurosport w trakcie african cup of nations -_- ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc Polsatu do wyboru mam jeszcze czeską CTV 2, niemieckie ARD/ZDF czy jak to tam się zwie, jakieś arabskie kanały i to co mnie denerwuje dlaczego w tak bogatym kraju jak Niemcy Euro jest w TV publicznej, podobnie jak Czesi też maja za free całe Euro, a nas doją jak chcą.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież Polsat otwarty, polsat sport, ps extra. są ogólnodostępne w sieciach kablowych (Vectra,UPC,Multimedia,....) więc dużego problemu z dostępnością nie ma, choć kilka meczy przydało by się puścić w TVP :D wiadomo Szpaku, Gmoch.. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma kablówkę i to nie z przyczyn finansowych, a po prostu braku takowej. Po drugie nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi CP tylko dla Euro, a nie oszukujmy się, ale za te 100 zł miesięcznie za najlepszy pakiet, a tam i tak jest nędza programowa. Na koniec dodam od siebie, że Euro (choć to powinno być w całości w TVP) jak i Liga Mistrzów powinny być do kupienia w systemie pre-paid wybieram mecz, który mnie interesuje i za niego płace, a nie wiązać się umową z jakimiś wyzyskiwaczami, którzy nakazują zakup ultra drogiego pakietu, żebym mógł sobie Ligę Mistrzów pooglądać, na szczęście istnieją jeszcze normalne kraje gdzie można sobie te wydarzenia sportowe pooglądać za free jak np. Czechy i ich CTV.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Polsacie jakiś prezes wspominał, że będzie też możliwość oglądania meczy przez internet. Oczywiście za odpowiednią opłatą ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Polsacie jakiś prezes wspominał, że będzie też możliwość oglądania meczy przez internet. Oczywiście za odpowiednią opłatą ;]

Kretyni [ciach!]a w tym polsacie a jeszcze więksi w tvp... Znów sie nie bedzie czuć klimatu mistrzostw jak 2002 roku... To powinno być w publicznej aby jak nawiejcej ludzi mogło to oglądać. TVP nie wie ze by miała kokosy z reklam itp ? Korzeniowski wyjdź...

 

tak mam polsat sport extra ale [ciach!]a chciałbym aby każdy mógl sie mistrzostwami ekscytować a nie tylko garstka ludzi........

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła!

Co?!

Liga Mistrzów! :lol2:

 

Nie wiem, czy Wiśle nie chciało się grać, ale z czymś takim to niech się lepiej wycofają z eliminacji do LM, bo odpadną z jakimiś pastuchami z Islandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wisełka przegrała 2 raz w przeciągu 2 tyg z Legią :D :wink:

I kto jest najlepszy w Polsce :?: :twisted:

ten kto wygrywa ligę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Leo nie zaskoczył jak Janas 2 lata temu :lol:

Na niemców ruszymy pewnie standardowym składem, ewentualnie z Rogerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy tak nie zaskoczył. Szkoda mi trochę Radomskiego i Kowalewskiego, IMO to bramkarz o klasę lepszy od Kuszczaka i Fabiańskiego, ale cóż.. No i jeszcze na co komu kurde Pazdan? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Radomia mi też szkoda.

 

Coś mi to przypomina sytuacje jak za czasów Engela - może nie ma teraz gorących kubków ale wydaje mi sie jakby w reprezentacji była niemiła atmosfera...

Niemcy deklarują ze dla nich minimum to półfinał wiec ten pierwszy mecz bedzie mega trudny. Imo i tak jest łatwiej niż np w 2002 bo po pierwszym meczu mieliśmy POR a teraz AUT która IMO jest najgorszym zespołem na tym euro.

 

A i btw co do transmisji na TVP - sprawy jeszcze nie jest koniec bo TVP znów z polsatem "gadała" i dodatkowo wyłożyła 8mln. Mimo tego zarząd polsatu twierdzi ze nie ma co dalej rozmawiać i sprawa sie skończy w sądzie (plotka: polsat chciał miec na wyłączność dwa następne mundiale... - co za zjeby i z TVP i z polsatu...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy tak nie zaskoczył. Szkoda mi trochę Radomskiego i Kowalewskiego, IMO to bramkarz o klasę lepszy od Kuszczaka i Fabiańskiego, ale cóż.. No i jeszcze na co komu kurde Pazdan? :unsure:

No nie wiem oglądam czasami mecze live naszej ligi, albo magazyn OE w TVN i jakoś niczym szczególnym Kowalewski się nie wyróżniał, poza ostatnim meczem nie pamiętam z kim miał parę dobrych interwencji, ale patrząc na poprzednie mecze to widać było u niego brak meczowego ogrania, czasami bardzo spóźniał się z interwencjami mówiąc wprost dostosował się do średniego poziomu reszty bramkarzy z OE (a od niektórych to może nawet poniżej średniej).

Radomskiego trochę jednak brakuje pokazywał się z dobrej strony, ale może nie pasował do koncepcji Leo skoro selekcjoner ma jakąś koncepcje na mecze i uważa, że ona jest słuszna to niech robi jak chce oceniać będziemy po wynikach, a nie po powołaniach poza tym nie może być 38 milionów selekcjonerów, a w naszym kraju tak to wygląda, że każdy by zabrał kogoś innego. Poza tym nie możemy porównywać Leo do Janasa czy Engela to byli ludzie, którzy z nowoczesną piłką na wysokim poziomie mieli tyle wspólnego co balon na gorące powietrze z F-16, trzeba jasno powiedzieć może Leo nie jest jakimś genialnym trenerem, ale myślą szkoleniową wyprzedza naszą "elitę" o lata świetlne, choć kto wie może nasi dojdą wysoko w tym Euro po Grekach też się nikt tego nie spodziewał, a puchar zdobyli trzeba przynajmniej trochę wierzyć.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem oglądam czasami mecze live naszej ligi, albo magazyn OE w TVN i jakoś niczym szczególnym Kowalewski się nie wyróżniał, poza ostatnim meczem nie pamiętam z kim miał parę dobrych interwencji, ale patrząc na poprzednie mecze to widać było u niego brak meczowego ogrania, czasami bardzo spóźniał się z interwencjami mówiąc wprost dostosował się do średniego poziomu reszty bramkarzy z OE (a od niektórych to może nawet poniżej średniej).

Radomskiego trochę jednak brakuje pokazywał się z dobrej strony, ale może nie pasował do koncepcji Leo skoro selekcjoner ma jakąś koncepcje na mecze i uważa, że ona jest słuszna to niech robi jak chce oceniać będziemy po wynikach, a nie po powołaniach poza tym nie może być 38 milionów selekcjonerów, a w naszym kraju tak to wygląda, że każdy by zabrał kogoś innego. Poza tym nie możemy porównywać Leo do Janasa czy Engela to byli ludzie, którzy z nowoczesną piłką na wysokim poziomie mieli tyle wspólnego co balon na gorące powietrze z F-16, trzeba jasno powiedzieć może Leo nie jest jakimś genialnym trenerem, ale myślą szkoleniową wyprzedza naszą "elitę" o lata świetlne, choć kto wie może nasi dojdą wysoko w tym Euro po Grekach też się nikt tego nie spodziewał, a puchar zdobyli trzeba przynajmniej trochę wierzyć.

Ja wierze ;]. Tylko ten puchar Greków to było wielkie lotto szczególnie w meczu z rosją gdzie ledwo przegrali 1-2 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No i jeszcze na co komu kurde Pazdan? :unsure:

zgadzam się...

 

 

A co do greków-dziki fart i nic poza tym, co pokazali w eliminacjach do MŚ 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do greków-dziki fart i nic poza tym, co pokazali w eliminacjach do MŚ 2006

Może i fart, ale w historii się zapisali mogą mówić o sobie Mistrzowie Europy, a nie uczestnicy mistrzostw, no i 2 razy pokonali Portugalców na ich terenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5201749.html

 

:damage_wall:

Pojedzie na euro, strzeli kilka bramek i ci sami ludzie go będą nosić na rękach... <_<

Za takie transparenty powinni walić olbrzymie kary finansowe klubom tu właśnie Odrze, to nie pierwszy skandal w lidze wcześniej transparenty rasistowskie, nazistowskie, a PZPN zero !!! reakcji za takie coś powinna być kara powiedzmy 500 tyś. zł jeden klub by dostał to inni też by pilnowali i gwarantuje, że podobny transparent by przez ochronę nie przeszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Odra dostała karę 500tyś to by ogłosiła upadłość <_<

I co ona ma motyla noga do Roger'a :?: Jakiś tępy dres, popijając piwko z ziomkami wpadł na pomysł, że będzie trendi tudzież dżezi i wywiesi sobie transparent. :damage_wall:

Yhhh cała ta Polska liga to dno totalne. Dziś oglądałem mecz Znicz-Motor, to aż mi szkoda było patrzeć :sad: Poziom gry żenująco niski, niektórzy piłkarze ( zwłaszcza motoru) popełniali takie błędy, że czasami myślałem, iż oglądam amatorki turniej dzikich drużyn do lat 16..

Czas na podsumowania w końcu zakończyły się rozgrywki ekstraklasy. W pierwszej lidze jest może 10 zespołów które można nazwać klubami piłkarskimi ( niedługo 9 bo to co ITI robi z Legią, zasługuje na karę śmierci ). Reszta to tylko nędzna namiastka. IMO ekstraklasa powinna się składać tak jak liga szkocka z 12 zespołów. W drugiej lidze max 16. Może to sprawiłoby, że poziom gry by się poprawił.

Za rasizm -10ptk. i kara finansowa, za korupcję degradacja do 4 ligi. Zrobić coś z PZPN'em, nie wiem co, ale cokolwiek. Najlepiej zlikwidować.

Bez radykalnych zmian to szybko nie zobaczymy pożądanej piłki na polskich stadionach.

Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...