Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

wytlumaczcie mi qr** co w tym rasistowskiego?! po prostu wyrazaja swoja opinie, ze nie chca go w kadrze. jakby napisali cos w stylu "wyp*****laj z kadry czarnu**" to mozna by bylo zgnoic klub i kibicow, dowalic kary, potargac po sadach. ale w takim wypadku? ludzie kur** szanujmy sie.

a tak na marginesie to niedlugo ITI wycofia sie z Legii, bo im sie to nie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Odra dostała karę 500tyś to by ogłosiła upadłość <_<

I co ona ma motyla noga do Roger'a :?: Jakiś tępy dres, popijając piwko z ziomkami wpadł na pomysł, że będzie trendi tudzież dżezi i wywiesi sobie transparent. :damage_wall:

Nie ma kasy to wyjazd do 4 ligi tam gdzie ich miejsce powinni zrobić pierwszą ligę coś na wzór NBA, liga zamknięta sprawa prosta masz duży cash grasz nie masz witamy w 4 lidze.

Ma dużo do Rogera na stadionie jest ochrona, która ma dbać po pierwsze o to by na stadion nie wnosić niebezpiecznych przedmiotów, ale również o to by właśnie takie transparenty nie pokazywały się na stadionach nawiązałem do rasizmu bo często się to zdarza podobnie jak ostatnio na meczu Widzew-ŁKS gdzie był duży transparent o bardzo "uprzejmych" słowach wobec żydów. Tylko, że u nas PZPN ma to w du... mimo, kluby boją się dresów, więc pozwalają im na takie wybryki i dlatego boli mnie jak widzę, ligę angielską gdzie przychodzą całe rodziny wspólnie kibicować tu już nie chodzi o poziom sportowy, ale o elementarne zasady bezpieczeństwa.

 

wytlumaczcie mi qr** co w tym rasistowskiego?! po prostu wyrazaja swoja opinie, ze nie chca go w kadrze. jakby napisali cos w stylu "wyp*****laj z kadry czarnu**" to mozna by bylo zgnoic klub i kibicow, dowalic kary, potargac po sadach. ale w takim wypadku? ludzie kur** szanujmy sie.

a tak na marginesie to niedlugo ITI wycofia sie z Legii, bo im sie to nie oplaca.

W tym transparencie nie było nic rasistowskiego pisałem o innych wybrykach, ale oni tam napisali ""Roger, nigdy nie będziesz Polakiem" i to w zasadzie można podczepić pod rasizm ponieważ jest Polakiem, a z tego powodu, że ma inny kolor skóry czy dlatego, że nie mówi po Polsku to nie jest pretekst do skandowania tego, że nie należy mu się polskie obywatelstwo, co innego gdyby wywiesili transparent pt. "Nie zgadzamy się z Leo w sprawie powołania do kadry Rogera", ale pewnie takie coś wtedy pozostało by nie zauważone to jeszcze nie byłoby żadnego pretekstu do ukarania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roger mial zalatwione przyspieszone obywatelstwo, bo niby dla kadry (tak samo jak Olisadebe), ale to nie znaczy ze jest Polakiem. Moze miec polskie obywatelstwo, ale on jest BRAZYLIJCZYKIEM. Ani Polskich korzeni ani nic. Przyjechal do Polski, pogral 3 lata w Polsce, dostal paszport UE i po Euro sie zmywa z Polski. Ludzie kur** szanujmy sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roger mial zalatwione przyspieszone obywatelstwo, bo niby dla kadry (tak samo jak Olisadebe), ale to nie znaczy ze jest Polakiem. Moze miec polskie obywatelstwo, ale on jest BRAZYLIJCZYKIEM. Ani Polskich korzeni ani nic. Przyjechal do Polski, pogral 3 lata w Polsce, dostal paszport UE i po Euro sie zmywa z Polski. Ludzie kur** szanujmy sie.

Skoro ma obywatelstwo jest Polakiem takie jest prawo i nie wolno mu tego odmówić, a czy dostał szybciej czy wolniej to nie jego wina złożył odpowiednie dokumenty otrzymał je, więc nie wiem dlaczego miałby nie być Polakiem, a to czy ma inny kolor skóry i czy mieszka tu tylko 3 lata nie powinno mieć znaczenia.

Poza tym Olisadebe miał i ma dalej żonę Polkę, więc w jego przypadku o obywatelstwo było znacznie łatwiej, a że wyleciał z kadry to nie przez, że chciał tylko jego forma była i jest dalece nie zadowalająca jak na dzisiejszą kadrę bo chyba nie muszę pisać, że klepie on piłę w Chińskiej Lidze.

 

Ja nawet nie pisałem o krzyżach tylko o wyraźnych znakach rasizmu na stadionach w ostatnich tygodniach, dwa poważne wybryki w drugiej lidze to mecz Odra Opole-GKS kiedy to kibice naśladowali dźwięki małpy przy każdym dojściu do piłki czarnoskórego piłkarza Odry oraz podobna afera podczas meczy Lechii Gdańsk z (nie pamiętam kim). Dalej jak już pisałem mecz ŁKS-Widzew gdzie wisiały transparenty nawołujące do nienawiści wobec żydów. To są tylko 3 przykłady w przeciągu ostatniego miesiąca, ale ile jest takich o których się nie pisało/nie mówiło, co na to PZPN ?? NIC !!! udają, że to nie ich problem, a ja uważam, że kluby powinny być ukarane odjęciem punktów oraz ogromnymi karami finansowymi tak jak ma to miejsce na zachodzie, choćby we Francji gdzie PSG zostało surowo ukarane za wybryki swoich pseudokibiców. To kluby ponoszą odpowiedzialność za hołotę na stadionach za łysych bezmózgich debili odzianych w błyszczący dres za wszystko co złe w naszej piłce. Tylko, że w naszym kraju dzięki uprzejmości PZPN takie wybryki uchodzą na sucho przez co zauważamy wzrost takich zachowań na stadionie. Podam na koniec dobry przykład każdy pamięta fantastyczny doping Polaków podczas Mistrzostw Świata w Niemczech w 2006 roku zapytacie gdzie Ci wspaniali kibice na co dzień powiem wam siedzą w domu, albo uderzają w niedzielę do Galerii Handlowych z rodziną, dlaczego nie np. na mecz z rodzinką jak w Anglii, Hiszpanii, Niemczech, a no dlatego, że się zwyczajnie boją o siebie, rodzinę, a także o to by syn/córka nie widział tych degeneratów i nie brał z nich przykładu.

 

EDIT:

 

Czasami chodzę na mecze Śląska w kosza, 3500 kibiców podczas meczy z nie byle kim (to więcej niż na połowie ligowych stadionów) rodziny z dziećmi dużymi, małymi, kibice w czapkach, szalikach, koszulkach w barwach Śląska, śpiewy, doping, po prostu zaj... atmosfera, niektórzy powiedzą, że to hala, że łatwiej, że coś, a przecież stadion to też teren zamknięty tylko na kosza nie chodzi bydło, a jakby poszło to ich nie wpuszczą, niech PZPN i kluby piłkarskie zaczną działać bo niedługo może być tak, że będą przychodzić tylko dresy i to jeszcze wchodzić za darmo bo jak nie to stadion rozniosą, a wtedy będziemy oglądać mecze pierwszoligowe z graczami czwartoligowymi bo kluby nie będą miały kasy bo skąd brać kaskę jak nikt prócz 2000 dresów na stadion nie przyjdzie.

 

EDIT 2:

 

Z dzisiejszej Gazety Wyborczej dodatek dolnośląski.

 

Śląsk traci na rasizmie:

... w drugiej połowie meczu po jednym z fauli na obrońcy Odry Filipe część kibiców zaczęła

wznosić skandaliczne okrzyki pod jego adresem. Ten w teatralnym geście nadstawiał ucho, co spowodowało

lawinę rasistowskich haseł. W kierunku piłkarza z trybun poleciała zapalniczka. W tym momencie sędzia przerwał mecz i zagroził, że zakończy spotkanie.

 

FIFA nakazuje już za pierwszy przypadek rasizmu karać odjęciem 3 punktów, za recydywę 6, w kolejnym przypadku degradacja klubu. PZPN ma czas do 1 stycznia 2009 na dostosowanie się do przepisów.

 

Jagiellonia została ukarana za transparent "Roger nigdy nie będziesz Polakiem" kwotą w wysokości 15 tys. zł i jeden mecz bez udziału publiki.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ogromne brawa dla organizatorów przecież UEFA i FIFA zabrania wnoszenia i używania rac podczas spotkań piłkarskich, a u nas oczywiście nikomu to nie przeszkadza, po samochodzie przebiegło 100 osób w bójce też uczestniczyła spora liczba, a Policja

Trzech pseudokibiców - uczestników wtorkowego meczu finałowego o Puchar Polski w piłce nożnej Legia Warszawa - Wisła Kraków zatrzymała policja w Bełchatowie.

, że podkreśliłem "trzech" to ja się pytam, a co z resztą tej hołoty ?? Oczywiście Ci co zostali złapani to Ci którzy wybiegli na boisko tuż przed rzutami karnymi, a reszta debili, którzy się bili wcześniej oczywiście pozostaje bezkarna, za takie coś organizator ogromna kara za wpuszczenie hołoty z racami, Policja kara za brak zatrzymań tych co na to sobie zasłużyli dymisja komendanta lub tego odpowiedzialnego za bezpieczeństwo, firma ochroniarska kara za brak reakcji i nie sprawdzenie co się wnosi na stadion odebranie licencji lub ogromna kara finansowa, Policja powinna zamknąć stadion przerwać mecz wyłapać tych co się bili i deptali po wozie każdego na przesłuchanie do sądu 24 godziny zbiorowy proces i kara 50 tys. zł oraz dożywotni zakaz stadionowy, który oczywiście powinien być respektowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy mu wymienią tego mietka na nowego :-D w sumie to nie ma sie z czego śmiać-przykre to

http://sport.onet.pl/0,1248760,1748393,wiadomosc.html

To podobno plota i samochód wcale nie ucierpiał w tym zajściu :blink:

Co nie zmienia faktu, że za taki burdel ktoś powinien ostro beknąć <_<

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Burdel jak burdel... IMO to było do przewidzenia i niemal pewne.

 

 

JAk popsuli ten samochód, to niech pokażą jakeś fotki jako dowód?

 

 

Race są zajebiste, dobrze użyte. To, że oni rzucali w kibiców obok to n/c...

 

A listkiewicz na koniec swojej świetnej kadencji jeszcze zbłaźnił się "legia zapłaci" sam organizował to niech sobie płaci, idiota >.>

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo 9 bo to co ITI robi z Legią, zasługuje na karę śmierci.

Od dawna chciałem Was się zapytać: co wiecie na temat konfliktu kibiców z ITI w Legii? Najbardziej licze na wypowiedzi osob, ktore nie siedza w temacie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym sparingu:

Roger: zdecydowanie +

Garguła: +

Wasilewski: won, wyjazd i nie wracaj

Dudka: - (krzyczał że nie podoba mu się powołanie Rogera a sam zagrał jak patałach dziś, w dodatku idiotycznie faulując)

Lewa noga Krzynówka: nasza tajna broń na szkopów :>

 

I zastanawiam się właśnie, czy wytrzymam Euro z Borkami i Kołtoniami :E

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym sparingu:

Roger: zdecydowanie +

Garguła: +

Wasilewski: won, wyjazd i nie wracaj

Dudka: - (krzyczał że nie podoba mu się powołanie Rogera a sam zagrał jak patałach dziś, w dodatku idiotycznie faulując)

Lewa noga Krzynówka: nasza tajna broń na szkopów :>

 

I zastanawiam się właśnie, czy wytrzymam Euro z Borkami i Kołtoniami :E

Jedyny plus, że euro jest na polsacie to brak szpaka ;] (ale to jednym plus dla mnie). Ja nia mam siły słuchać kogoś kto cały czas myli zawodników...

 

Austria z Kubą wygrała 4-1 :|. Boje sie coraz bardziej o to EURO ale jak zremisujemy czy wygramy z Niemcami to IMO BĘDZIEMY W FINALE :D. Jak przegramy spokojnie sie też da awansować ale znając Naszych to pewnie tak im podetnie skrzydła, że nawet z Austrią przegrają :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy pierwszy mecz,później będzie już dobrze. Oby nie było tak ja na poprzednich tego typu rozgrywkach [ MŚ 2002, MŚ 2006 ] że dwa mecze w plecy i jeden wygrany.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym ona tajna?

Tak mi się napisało, coby groźniej zabrzmiało :razz:

 

"I mówi Wasyl do Rogera: "Wiesz... i mi ta gumka w gaciach penkua !" A Roger na

to: "Niemożliwe !""

 

:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś albo jutro dostaniemy odpowiedź, ale jestem raczej dobrej myśli.

I nie zdziwię się, jak Matusiak wyleci ze składu. Bo raczej wątpię by coś pokazał jutro/we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to myślałem ze z Matusiaka bedzie zajebisty napastnik. Niestety ostatnio prawie na każdym kroku (o ile grał) zawodził.

 

A i jeszcze jedno: podobno polsat puści aż 27 meczy na otwartym kanale. Było by naprawdę fajnie chociaż to nie to samo jak mecze na tvp (nie lubie ich ale wtedy jest największe zainteresowanie - robi sie fajna atmosfera). To normalne jest imo ze take rzeczy jak EURO powinny lecieć w państwowej telewizji (dostepnej dla każdego za free) - Korzeniowski chyba jednak inaczej myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobno, a na pewno Polsat puści 27 meczów (nie meczy :)). Tylko nie pamiętam, czy będą retransmisje tych spotkań, które są grane jednocześnie, czy po prostu jeden z tych meczów sobie odpuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobno, a na pewno Polsat puści 27 meczów (nie meczy :)). Tylko nie pamiętam, czy będą retransmisje tych spotkań, które są grane jednocześnie, czy po prostu jeden z tych meczów sobie odpuszczą.

Już nie łapie ;o. Tzn ze bedzie 27 na żywo na zwykłym polsacie czy wliczają w to też retransmisje ?

Troche głupio że kilka meczy bedzie o tej samej porze (przecież ogółem jest ich tylko "31" dużo mniej niż na MŚ wiec mogli to jakoś lepiej ustawić. No chyba, że chodzi im o ostatnie mecze w grupie i o "problem" czy lepiej wyjść z grupy z 1 czy 2 miejsca ;p)

 

btw dzięki za poprawkę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzesz [ciach!]a mać :|. W takim momencie. Nawet jak zagra z Niemcami to może nie być wystarczająco "rozgrzany/ograny" z powodu absencji we wcześniejszych meczach (szczególnie z Danią). Ja nie moge oby wyzdrowiał jak najszybciej bo bez niego bedzie krucho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy do Środy. Jeżeli już nawet nie zagra z Niemcami (:<) to oby był w pełni sił na Austrie i Chorwacje.

Musiała by sie zdarzyć katastrofa abyśmy z Austrią przegrali (albo nawet zremisowali) więc imo przyjemniej trzeci mecz nie bedzie o pietruszkę jak to było ostatnio ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ yuucOm

 

Chodzi o to, że pokażą na żywo 27 meczów, a jedno z ostatnich spotkań w każdej grupie, czyli wtedy kiedy będą grali jednocześnie pokażą później w ramach retransmisji albo nie pokażą wcale. Znając ich pewnie nie puszczą retransmisji w otwartym Polsacie, no ale trudno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...