Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990
XiAo_20 troche do kiepski (ale nie najgorszy) skład, Lewandowski powinnień sie znaleść i wyjść powinnien Wichniarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co zamiast tego Wichniara biore Jelenia mhh Lewandowski do czego on do podawania napoi - jakos mnie nioprzekonuje ,na boisku wyglada jak wystraszony chlopok w spotkaniu z Niemcami napewno cos by odwalil

makabrycznego ,ale niemowie nie niech sie stara moze cos z niego bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No każdy ma swoją opinie ;] Lewandowski zbiera dobre opinie w Rosji tylko trzeba dać mu odpowiednią pozycje, i jeszcze jedno, nie widziałem nigdzie Bąka, imo coś tam umie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Rasiak pojedzie bo jest jedynym wysokim napastnikiem niestety wedl. Janosika

 

obecnie moglby byc taki skladzik na MS

 

GK - Kowalewski DudeK/Boruc

 

obrona

RB - Zewlakow/Rzasa

SW/CB - Klos/Baszczynski

CB - Glowacki/JOP

LB - Stolarczyk

 

pomoc

RW - Karwan/Kosowski

CM/DM - Sobolewski/Mila

CM/AM - Szymkowiak/M.Zajac

LW - Krzynowek

 

atak

AM/CF - Ebi Smolarek/Piechna/Saganowski

CF - Zurawski/Frankowski/Wichniarek

[/quote

 

GK - lepszy od Kowalewskiego jest Kuszczak (i gra)

RB - Rząsa jest lewym obranca (!), a nie prawym. Na tej pozycji pewniakiem wydaje sie Baszczynski

CB - Bak + Jop, ewentualnie Klos, Glowacki ma teraz kontuzje i nie trenuje. A zreszta pamietacie mecz z Anglia ?

LB - Bez obrazy, ale Stolarczyk sie nie nadaje. Tutaj mamy prawdziwy klopot

RW -Kosowski albo Smolarek, ale Smolarek bardziej sie przyda w ataku

CM - tutaj bezsprzecznie dwojka : Sobolewski + Szymkowiak. Mila tez jest niezly, ale nie gra

LW - Krzynowek. Bez watpliwosci

CF - wydaje mi sie, ze w tym momencie jest trzech zawodnikow : Zurawski, Frankowski, Smolarek. Janas moze ustawic ich w roznych kinfiguracjach, ale wydaje mi sie, ze powinien grac z jednum wysunietym napatnikiem i z jednym TROCHE cofnietym. Ale Frankowski powinien grac role jokera, tak jak w eliminacjach

Rasiak moze sie nam przydac TROSZECZKE z Niemcami, ale z Ekwadorem i Kostaryka nie. Nie ten styl gry

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzasa gra na tej i na tej stronie uniwersalny - rezerwa

 

napad wysuniety Zuraw z tylu lekko Ebi zastepcy masz dalej podanych

odpowiednio Franek - Piechna cz Sagan - Jelen

 

a propo

widzieliscie mecz Bayern VS Hamburg 1:2 dobre

 

Kuszczak niema zadnych szans na mundial wiec niewiem poco wogle go brac pod rozwage a Kowalewski wyglada chociarz jak bramkarz sam na sam duzo pojedynkow wygra z pewnoscia SKALA a nie pajacyk typu Dudek co do Baka nielubie paralitykow na boisku wez

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie. ktos tu napisal ze Legia wymeczyla zwycestwo. a sie spytam czy ogladales ten mecz? widziales jak Legia grala w 1 polowie i ile bylo okazji to ze nic nie wpadlo to byl cud! sam Janczyk nie strzelil 3 100% okazji. Legia ma teraz bez watpienia najlepsza lewa strone w lidze. wkoncu moglem na polskim boisku zobaczyc troche ladnej pilki a nie paru kopaczy co przewracaja sie o pilke. ale moze byc tak ze te drewniane kolki beda regularnie kosic brazylijczykow ( cale szczescie po tej kosie Rogerowi nic nie jest) Wisly meczu wczoraj ogladalem tylko pare minut ale bramki padly po bledach obroncow Groclinu.

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

właśnie też jestem ciekawy jak będzie wyglądała gra Pogoni i zyczę im jak najlepiej :) tylko obawiam się, że oni kupowali na ilość a nie na jakość.

Tez tak mysle, chociaz srodek pola beda miali calkiem niezly - Amaral i Cleisson to zawodnicy, ktorych wczesniej znalem (w przeciwienstwie do innych graczy Pogoni). Ale przez nich nie bedzie gral Kazimierczak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co zamiast tego Wichniara biore Jelenia mhh Lewandowski do czego on do podawania napoi - jakos mnie nioprzekonuje ,na boisku wyglada jak wystraszony chlopok w spotkaniu z Niemcami napewno cos by odwalil

makabrycznego ,ale niemowie nie niech sie stara moze cos z niego bedzie

Rzasa gra na tej i na tej stronie uniwersalny - rezerwa

 

napad wysuniety Zuraw z tylu lekko Ebi zastepcy masz dalej podanych

odpowiednio Franek - Piechna cz Sagan - Jelen

 

a propo

widzieliscie mecz Bayern VS Hamburg 1:2 dobre

 

Kuszczak niema zadnych szans na mundial wiec niewiem poco wogle go brac pod rozwage a Kowalewski wyglada chociarz jak bramkarz sam na sam duzo pojedynkow wygra z pewnoscia SKALA a nie pajacyk typu Dudek co do Baka nielubie paralitykow na boisku wez

XiAo_20, możesz sobie myśleć, że się Ciebie czepiam. Ale, albo zaczniesz pisać zdodnie z zasadami ortografii, albo pożegnamy się nieco ozięble. Otrzymujesz 10% i jako, że jest to kolejna recydywa tym razem ZPP dostajesz na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Rzasa gra na tej i na tej stronie uniwersalny - rezerwa

 

napad wysuniety Zuraw z tylu lekko Ebi zastepcy masz dalej podanych

odpowiednio Franek - Piechna cz Sagan - Jelen

 

a propo

widzieliscie mecz Bayern VS Hamburg 1:2 dobre

 

Kuszczak niema zadnych szans na mundial wiec niewiem poco wogle go brac pod rozwage a Kowalewski wyglada chociarz jak bramkarz sam na sam duzo pojedynkow wygra z pewnoscia SKALA a nie pajacyk typu Dudek co do Baka nielubie paralitykow na boisku wez

Jak uważasz, ale według mnie to, że zawodnik gra REGULARNIE w klubie Premiership (choćby w najsłabszym) jest już chyba dostatecznym świadectwem jego umiejętności. A co do Kowalewskiego - nie wszyscy dobrzy bramkarze mają posturę goryla np. Dudek lub Buffon

PS. Dudek nie jest pajacem, ale świetnym i niedocenianym w Liverpoolu bramkarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba nikt sie nie spodziewal. Legia za burta w PP.

Korona Kielce - Legia Warszawa 3:0 (1:0, 2:0) - po dogrywce

Oczywiscie bramke przesadzajaca o awansie Korony strzelil niezawodny Grzegorz "Kielbasa" Piechna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się nie spodziewał ten się nie spodziewał :)...

 

już po meczu z Bełchatowem było widać że Legia będzie miała kłopoty...

 

a Piechna...

 

"...mało duma, dużo strzela!..."

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie beda pisal glupich wymowek bo nie ma sensu. ale wg mnie do tego meczu nie powinno dojsc dzis w ogole. widzieliscie stan murawy? nie, bo to nie bylo boisko tylko cos co je przypominalo pokryte blotem. korana wygrala nie mecz pilkarski ptylko zapasy w blocie. trudno sobie wyobrazic aby pilkarze w sumie niezli technicznie radzili sobie w takich warunkach co innego takie kolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca tez grala na "kartoflisku" i nie przeszkodzilo im to w wygranej z Chelsea. Oczywiscie Legia to nie Barca, a Korona to nie Chelsea (a wielka szkoda :-| ). Nie ma co przegrana zwalac na slaby stan murawy, po prostu Legia jest w tym momencie w slabej formie i tyle.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie beda pisal glupich wymowek bo nie ma sensu. ale wg mnie do tego meczu nie powinno dojsc dzis w ogole. widzieliscie stan murawy? nie, bo to nie bylo boisko tylko cos co je przypominalo pokryte blotem. korana wygrala nie mecz pilkarski ptylko zapasy w blocie. trudno sobie wyobrazic aby pilkarze w sumie niezli technicznie radzili sobie w takich warunkach co innego takie kolki.

Nie bądź arogantem! Boisko było jednakowe dla obu drużyn!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem :) ale Korona gra na takim boisku codziennie a Legia trenuje na zielonej murawie. a co do fauli Choto to Piechna powinnien sie cieszyc ze nie gral Ouattara bo on by mu dopiero pokazal kolejny raz twarda gre.

PS: Myslalem ze rasizm na polskich stadionach juz sie skonczyl ale widocznie bylem w bledzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem :) ale Korona gra na takim boisku codziennie a Legia trenuje na zielonej murawie. a co do fauli Choto to Piechna powinnien sie cieszyc ze nie gral Ouattara bo on by mu dopiero pokazal kolejny raz twarda gre.

PS: Myslalem ze rasizm na polskich stadionach juz sie skonczyl ale widocznie bylem w bledzie.

Tak jasne na codzień <_<

Przegrali bo byli słabsi i doszukiwanie się innych przyczyn jest dla mnie nonsensem, bo idąc tokiem twojego rozumowania to w poprzednim meczu to Korono przegrała z spowodu boiska bo Legia ma zielone a Korona nie, toż to czysty absurd

Zresztą patrząc na stan większości muraw w Polsce można się do tego chyba przyzwyczaić

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie doszukuje przyczyny porazki bo je znam i wcale to nie bylo boisko. tylko Legia byla poprostu slaba w tym meczu a Korona byla druzyna zdecydowanie lepsza i wykorzystala swoje okazje. co nie zmienia faktu ze ten mecz mogl sie nie odbyc bo stan murawy byl fatalny. podobno teraz bylo gorzej niz wtedy w grudniu. wiec jak wtedy przelozono to czemu teraz nie? i niby przez 2 dni stan murawy tak sie poprawil ze mozna bylo rozgrywac ten mecz? ale boisko bylo takie samo dla obu zespolow i wygrala druzyna lepsza w tym meczu...

PS: Rasiści z Kielc <_<

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie doszukuje przyczyny porazki bo je znam i wcale to nie bylo boisko. tylko Legia byla poprostu slaba w tym meczu a Korona byla druzyna zdecydowanie lepsza i wykorzystala swoje okazje. co nie zmienia faktu ze ten mecz mogl sie nie odbyc bo stan murawy byl fatalny. podobno teraz bylo gorzej niz wtedy w grudniu. wiec jak wtedy przelozono to czemu teraz nie? i niby przez 2 dni stan murawy tak sie poprawil ze mozna bylo rozgrywac ten mecz? ale boisko bylo takie samo dla obu zespolow i wygrala druzyna lepsza w tym meczu...

PS: Rasiści z Kielc <_<

Niby masz racje ale wierzysz że wciągu tygodnia dwóch jej stan uległ by znaczącej poprawie??, nie wydaj mi się

Co do tych rasistów to chyba w polskiej lidze to raczej norma na trubunach, nie chce nikogo obrazić ale wiadomo jaki element dziś GŁÓWNIE przychodzi na rozgrywki ligowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]trudno sobie wyobrazic aby pilkarze w sumie niezli technicznie radzili sobie w takich warunkach co innego takie kolki[...]

[...]ja sie nie doszukuje przyczyny porazki bo je znam i wcale to nie bylo boisko. tylko Legia byla poprostu slaba w tym meczu a Korona byla druzyna zdecydowanie lepsza i wykorzystala swoje okazje[...]

Rozumiem frustracje wiernego kibica, ale ja jestem na tyle wredny, żeby Ci wypomnieć niespójność w zeznaniach :D

 

PS: Nie jestem z Kielc i nie kibicuje Koronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Troche spozniony :cry: , ale jak sie wczoraj wkurzylem, jak bylem na treningu i kumpel mi powiedzial, ze (L) odpadla. Myslalem, ze sobie robi jaja, ale niestety nie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

mecze 19. kolejki Orange Extraklasy :D

 

 

Groclin-Dyskobolia - Legia Warszawa

Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze

Polonia Warszawa - Korona Kielce

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna

Cracovia Kraków - Wisła Kraków

Arka Gdynia - Wisła Płock

MKS Pogoń Szczecin - Amica Wronki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze 19. kolejki Orange Extraklasy :D

Groclin-Dyskobolia - Legia Warszawa

Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze

Polonia Warszawa - Korona Kielce

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna

Cracovia Kraków - Wisła Kraków

Arka Gdynia - Wisła Płock

MKS Pogoń Szczecin - Amica Wronki

Jedyne mozliwe jeszcze derby Śląska, chmmmm tylko jak takdlaje będzie to będą to chyba ostatnie I-o ligowe śląskie derby :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Tak samo jak I-szo ligowe derby Warszawy. I to jest bardziej prawdopodobne ...

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...