Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, don't dream, it's over. Szkoda Leo, szkoda MŚ.

 

Żal mi Boruca, coś mi się wydaje, że zagubił się na dobre. Oby się jeszcze odnalazł, bo jak tak będzie grać to zamiast w Milanie będzie grać w Kłos Laski w A klasie. Sam trener nie zrobi z przeciętniaków wirtuozów futbolu, mecz z Irlandią Płn pokazał, że mamy duże braki. Warunki były takie same dzisiaj dla wszystkich, nasi piłkarze dobrze zarabiają w klubach, są profesjonalistami, więc wymaga się od nich, żeby grali w każdych warunkach i mało mnie to obchodzi, że murawa nierówna, że boisko za wąskie, że pada śnieg itp. Skoro bierzemy za coś pieniądze, róbmy to jak najlepiej. Niestety nie wyszło, ale wierzę, że pomimo wszystko do następnych MŚ za 6 lat będziemy lepiej przygotowani i zdobędziemy awans.

 

Siatkarzy i szczypiornistów mamy lepszych i uważam, że powinniśmy te 2 sporty lepiej rozwijać i promować, piłka nożna również jest bardzo ważna. Jeżeli mamy słabą ligę jak na warunki europejskie, to czego mamy oczekiwać od reprezentacji? Nie ma się co oszukiwać. IMHO na świecie mamy kilka równorzędnych drużyn, takie TOP 10 tj. Francja, Niemcy, Holandia, Anglia, Czechy, Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Portugalia, Włochy. Wszstko się zgadza, każdy z tych krajów ma ligę na dobrym poziomie i dobrych piłkarzy. Czy kiedykolwiek uda nam się zbliżyć pod względem piłkarskim do któregoś z tej 10, którą wymieniłem? Mam 21 lat, myślę, że dożyję kiedyś tego ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszej bramce Artur Boruc jakąś winę miał. Przy trzeciej wydaje mi się, że głównie to wina Żewłakowa. Ogólnie oceniając zespół - obrona na poziomie San Marino (z całym szacunkiem do tego kraju), pomoc grała całkiem nieźle - Irlandczycy grali szybką piłkę i dobrze kryli, a my w środku nie odstawaliśmy od nich. Atak - tutaj fatalnie zagrał Lewandowski, którego ku mojemu zdziwieniu nie zdjął Leo. W ataku mogło być lepiej, ale nie było źle.

 

Najgorszą rzeczą jaką zrobiłby PZPN to wpuszczenie nowego trenera z Polski. Jedyną możliwością dla mnie jest zatrudnienie kogoś z zagranicy, ale wydaje mi się, że Leo powinien zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kompromitacja :lol:

Co do ostatniej bramki - najlepszym się zdarza, popatrzcie chociaż dlaczego Anglia nie pojechała na me2008...Piłka ewidentnie uciekła w ostatniej chwili i klops. Natomiast przy pierwszej bramce zawinił - zabrakło pewnej interwencji. Ogólnie co tu gadać... nie ma to jak kupa chłopa w pubie i świnka pepe na ekranie :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Chłopaki podje** moją taktę z PESA! czyli każda piłka mocno wykopana w pole karne przeciwnika i może się coś uda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na sytuację w grupie, jest całkiem możliwe że się jeszcze załapiemy.

Bo nie oszukujmy się, każdy może jeszcze pogubić gdzieś punkty.

 

No chyba, że nie wypali nam z San marino, to wtedy rzeczywiście mogiła xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Panowie mamy szpiegowskie zdjęcia pokazujące jaką taktykę miał trener na mecz z Irlandią

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: - niezła taktyka...

 

Oni nie grają z sercem i zapałem niestety. Prawie zawsze tak jest - a jak jest inaczej (mecz z Włochami w wawie albo z Portugalią) to po prostu dobrze nam idzie i tyle. Każdy ma swój lepszy dzień. Niech robią hotele Ebi coś tam niech już teraz przeliczają kase za wejście do MŚ do których mogą nawet nie awansować :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede szczery, ktos jeszcze dopuszcza do mysli inny wynik meczu niz wygrana Polski czy jestem sam?

po tym co pokazali z NI i ledwo wyklepanym 2-0 w San Marino mam ochote postawic na dzielnych piekarzy, fryzjerow i kucharzy...

 

w koncu z kim San Marino moze powalczyc o remis / wygrac jak nie z naszymi kopaczami?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze wspomne o sprawie rzekomego wyrzucenia Leo po meczu z san marino ;)

 

Sprawa bedzie dopiero na kworum po meczu nastepnego dnia, zrodla nie moge podac bo strace gadzety zwiazane z E2012 :rolleyes: i bilety

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec pewnie atmosfera w zespole za zdrowa nie jest, jakby tak postawic 1-0 dla San Marino (remis juz postawilem :D) to mozna by sie ladnie dorobic na cudzym nieszczesciu :)))

wiem, ze prawodopodobienstwo bliskie zeru, ale jednak wieksze od wygrania w LOTTO, a skoro w LOTTO ludzie przegrywaja nie mala kase to czemu nie sprobowac ;)

 

obejrzalem skroty pierwszego meczu i gdyby nie Fabian to moglo byc spokojnie 2-2, a teraz moze byc tylko gorzej :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zaczyna się miedzy naszymi piłkarzykami bitwa o kasę... tzn o bramki :rolleyes:

A poziom polskiej piłki kopanej przypomniał m.in pan Jeleń, któremu najwidoczniej wydawało się, że ma przed sobą bramkę z rugby :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Zobaczyliśmy tylko 10 bramek i nic więcej. Graliśmy przeciw pracownikowi banku, budowy, przedsiębiorcy itd. Więc dla mnie to nie był żaden mecz który by pokazywał siłę naszej reprezentacji. No ale pewnie teraz będzie hurraoptymizm, że nasz team może mury rozwalać tym składem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyliśmy aż 10 bramek. Poprzednio wygraliśmy jedynie 2:0. Różnica jest. Oczywiście nie jest to podstawą do oceny poziomu gry naszego zespołu, inaczej się gra z drużyną ze światowej czołówki. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrali polskie miasta w których odbędzie się "Ojro 2012". Trochę mnie dziwi odpadnięcie Chorzowa i Krakowa. Z dwóch powodów.

 

1. W obu miastach stadiony gotowe w 80% (w Chorzowie dach, Kraków jedna trybuna)

2. Komunikacja między tymi miastami a np. Wrocławiem. Duma polskiej infrastruktury A4 ładnie łączy te 3 miasta.

 

Już GDDiA mówi, że nie zdąży z autostradami i ekspresówkami na czas więc nie wiem jak my kibice będziemy się przemieszczać. Koleją z 10 przesiadkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Przecież te 2 miasta od początku były pominięte, a teraz tylko potwierdzili to, co ustalono wcześniej - co to w ogóle za wymysły, że dopiero teraz pominięto? :lol: . W chorzowie nie ma nic poza stadionem, rzeczywiście miasto dla kibiców, w krakowie lepiej ale uważam, ze wybrano optymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wątku osiadł już kurz stąd odświeżam niestety smutnym akcentem - wisła po raz n-ty dostaje baty od europejskiego słabeusza i koło nosa przechodzi sen o LM. Za przegraną z takim rywalem powinno odbierać się tytuł mistrza i start nowego sezonu zaczynać się winno z ujemnym stanem punktowym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają, polska piłka stoi w miejscu o ile do tyłu nie idzie. Wisła ma potencjał dużo większy niż Ci radośni grajkowie z Estonii ale nie przeszkadza to żeby po raz kolejny zrobić z siebie frajerów do obicia tyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...