Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

pisalem post jeden pod drugim, poniewaz miedzy nimi byly okolo 2 dni przerwy i edycja w/g mnie nie wchodzila w gre

Jesli o to Ci chodzi to mam nadzieje, ze juz Ci wyjasnilem :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę rację przyznać...

 

z taką grą Legii to Wisła nie ma co myśleć o koronie...

 

3 mecze i 10 bramek...dawno Legia taka skuteczna nie była...

 

podoba mi się gra Janczyka i Burkhardta (od początku rundy gra wreszcie tak jak powinien)

 

widać Wdowczyk zna się na robocie :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

tylko że Legia w LM niema szans - sędziowe już niepomogą ani terminarz ustawiony

 

było do przewidzenia że cracovia osłabiona będzie tylko tłem

Tylko jeczec potrafisz :D . Nalezy sie cieszyc, ze wreszcie ktos gra w Polsce ofensywny futbol :) . A LM samo przyjdzie wraz z dobra gra :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeczec potrafisz :D . Nalezy sie cieszyc, ze wreszcie ktos gra w Polsce ofensywny futbol :) . A LM samo przyjdzie wraz z dobra gra :-P

Krzysiek ma racje - nie ma sensu skreslac Legii - moze bedzie miala odrobine szczescia ? Moze wreszcie polska druzyna znajdzie sie w LM - i psotara sie w pewien sposob odbudowac renome polskiej pilki - chociaz troszeczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Krzysiek ma racje - nie ma sensu skreslac Legii - moze bedzie miala odrobine szczescia ? Moze wreszcie polska druzyna znajdzie sie w LM - i psotara sie w pewien sposob odbudowac renome polskiej pilki - chociaz troszeczke ;)

Moze chociaz na poczatek awans do 1/8 pucharu UEFA :D - to wydaje mi sie , ze jest w aktualnym zasiegu Legii. A potem drugie mistrzostwo i do LM :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chociaz na poczatek awans do 1/8 pucharu UEFA :D - to wydaje mi sie , ze jest w aktualnym zasiegu Legii. A potem drugie mistrzostwo i do LM :D :D

Zobaczymy- wiele zalezy od postawy innych druzyn w ligach - wloskiej, angielskiej, hiszpanskiej.

Ale wierze ze moze Legia awansuje do LM. Obym sie nie pomylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Zobaczymy- wiele zalezy od postawy innych druzyn w ligach - wloskiej, angielskiej, hiszpanskiej.

Ale wierze ze moze Legia awansuje do LM. Obym sie nie pomylil.

Gdyby Legia wylosowala w 3 rundzie eliminacji Panathinaikos (tak jak Wisla) to nie mialaby raczej wiekszych klopotow z awansem. Trzeba przyznac, ze byl to najslabszy przeciwnik polskiego zespolu w el. LM od kilku ladnych lat <_< i Wisla tego nie wykorzystala

PS. Przez Majdana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do LM to nas dzielą lata swietlne niestety

ale chętnie by się obejżalo PL team w fazie grupowej obojętnie jaki

 

krzysiekp89 zobaczysz Legię w konfrontacji z Amica, Wisłą, Koroną, Zaglębie.. to zobaczymy ten ofensywny wysoki poziom ??

obym się mylił ,a Legia naprawdę zaczeła grać i powrócą lata 94/95-97/98 jak za Janasa

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Moze mi powiesz, ze Legia nie gra ofensywnie ?? :lol2:

A co do meczu z Wisla to bedzie mecz o pietruszke - wszystko bedzie wtedy jasne :D po zwyciestwach z innymi druzynami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

widze że masz klapki na oczach ehh

Nie mam klapek na oczach, ale oceniam to co sie dzieje w polskiej lidze. A zreszta mowi tak 90 % ludzi zainteresowanych plika nozna - niekoniecznie kibicow Legii.

Wisla jest w tym momencie slaba, a Legia niezla - taka jest prawda i dlatego Wisla zdazy do konca Ligi zgubic wystarczajaco duzo punktow (Legia tez cos zgubi - nie ma co ukrywac), zeby ostatni mecz na Lazienkowskiej byl tylko o honor :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła wygrała z Odrą 1:0, więc narazie Legia ma taką samą przewagę. Zaczeło się całkiem nieźle bo już 2 min padł gol, a autorem był Brożek.

I bardzo dobrze ze Wisla wygrala ;) Zapewni to leszpe widowisko - az do samego konca rundy wiosennej - przy tak malej przewadze - walka o tytul mistrza Polski bedzie niezwykle zaciekla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Widzial ktos ten mecz ?

Chodzi mi o to, czy Wisla wygrala zasluzenie i czy ten gol to byl przypadek i caly mecz to byla kopanina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Zaglebie zasluzenie awansowalo do finalu :D

Korona miala byc rewelacjal ligi i walczyc o mistrzostwo, a tu lipa. Jedna jaskolka (wygrana z Legia) wiosny nie czyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam klapek na oczach, ale oceniam to co sie dzieje w polskiej lidze. A zreszta mowi tak 90 % ludzi zainteresowanych plika nozna - niekoniecznie kibicow Legii.

Wisla jest w tym momencie slaba, a Legia niezla - taka jest prawda i dlatego Wisla zdazy do konca Ligi zgubic wystarczajaco duzo punktow (Legia tez cos zgubi - nie ma co ukrywac), zeby ostatni mecz na Lazienkowskiej byl tylko o honor :D

Nie boisz się czy przypadkiem Legia nie ma tej formy zbyt wcześnie? Jak przyjdzie dołek a Wisła się rozkręci to naprawdę może być różnie. A te 90% to jakis wyznacznik? Będzie psikus jak Amica zdobędzie mistrza i ją... rozwiążą? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie boisz się czy przypadkiem Legia nie ma tej formy zbyt wcześnie? Jak przyjdzie dołek a Wisła się rozkręci to naprawdę może być różnie. A te 90% to jakis wyznacznik? Będzie psikus jak Amica zdobędzie mistrza i ją... rozwiążą? :lol:

 

Jak napisalem wczesniej Legia jest w niezlej formie i mam nadzieje, ze to nie jest jeszcze szczyt ich mozliwosci. Trzeba przyznac, ze Legia grala z przeciwnikami znajdujacymi sie obecnie w slabej formie (Cracovia, Groclin), ale Wisla grala z tymi samymi rywalami i jej zwyciestwa nie byly tak az bardzo przekonywujace. Jesli chodzi o Amice... Graja naprawde dobrze, ale watpie, zeby utrzymali ta dyspozycje przez caly sezon. Ale moze sie myle.

Co do Wisly. Naprawde bardzo watpliwe, czy oni moga grac lepiej. To zatrudnienie Petrescu to byl blad

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie bądź kolejnym Cupiałem który określa po połowie rundy zatrudnionego trenera :mur:

 

Zwróc uwagę ile pracuje na sukces Arsen Wenger chociażby. Że już o Guy Roux nie wspomne. A u nas od razu wszyscy chcą... ba! żądają wyników. Już, teraz bo jak nie to wynocha! Won!

 

Nie cierpie za to "dziennikarzy" i "kibiców".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ale zauwaz tez, ze Wenger nie gada juz po 2 miesiacach pracy, ze nie ma szans z tym zespolem na mistrza. A tak ciagle mowi Petrescu. Jak on w siebie nie wierzy to dlaczego ktos ma w niego wierzyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Kolejne nieprzekonujace zwyciestwo Wisly. Tym razem z "okregowa brazylijska" Pogonia

Piszcie tutaj swoje opinie na ten temat

PS. Czy Legia wskoczy dzisiaj na fotel lidera ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Sądze że Legia wygra i będzie liderem, ale mecz Pogoni z Wisłą był dość kontrowersyjny, ten karny, a teraz jeszcze Kłosa oskarżają za rasistoskie odzywki, i to ma być piłka, wcześniej Piechna, teraz Kłos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że Legia wygra...są na fali, dobrze grają...nie powinni mieć problemów...

 

Wisła ?...jak dla mnie się skończyła w momencie odejścia Żurawia i Franka...bez tych piłkarzy to nie ten sam klub - co widać...beznadziejnie grają...

 

powiedzcie mi jedną rzecz - Ci Brazylijczycy co w Pogoni grają to napewno Brazylijczycy ?...bo nie widać...:/...narazie Pogoń może kandydować w kategorii przypał roku...muszę obejrzeć dziś Ligę+ - zobaczymy co tym razem powie prezes o formie swoich podopiecznych...ostatnio na brak aklimatyzacji zwalał winę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Spoko do konca meczu jeszcze sporo czasu, wiec wszystko przed Legia ;)

Świete slowa :D Kucharski 18 '

Powrot w wielkim stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...