Skocz do zawartości
Gość

Palit Daytona Gf4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedawno dostalem takowego GeForc'e. Zreszta dokladniej widac w podpisie. Mam pytanie,bo jest to moja pierwsza karta Nvidii i nie chcialbym z czyms przesadzic podczas krecenia.. Do ilu mozna takiego GF'a podkrecic? Z tego co wiem to najlepiej podkrecac Riva Tunerem,bo to znalazlem w archiwum. Jak podkrecac..?

 

Czekam na wszystkie sugestie itp.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit jest dziadowska firma. Sam mialem ich karte. Zainstaluj sobie PowerStripa. Jest latwym programikiem. Podkrecaj powoli i sprawdzaj czy nie wali ci sie grafa. Sa do tego odpowiednie programiki. :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno dostalem takowego GeForc'e. Zreszta dokladniej widac w podpisie. Mam pytanie,bo jest to moja pierwsza karta Nvidii i nie chcialbym z czyms przesadzic podczas krecenia.. Do ilu mozna takiego GF'a podkrecic? Z tego co wiem to najlepiej podkrecac Riva Tunerem,bo to znalazlem w archiwum. Jak podkrecac..? 

 

Czekam na wszystkie sugestie itp. 

 

Pozdrawiam

z twój palit jest na 64MB czy 128MB - ma to duże znaczenie....

 

Ja mam Palita GF4TI4200 128MB i jest do d......prawię wogule sie nie kręci z wyjątkiem może GPU clock które możesz ustawić na ok 300MHz(choć na dłuższą mete proponował bym 275MHz)

Co do Memory clocka to jest gorzej.....prawie niepodkręcalny - ustaw sobie na np 472MHz a jak będziesz chciał więcej to musisz pomyśleć o jakiś radiatirkach na pamiątki - wtedy powinna wmiare pójść na 500MHz....

 

a co do programu to urzywałem i Power Stripa i RIvatunera (Obecnia zrobiłem Edycje Biosu) i szczeże wygodniej się chyba kręci Rivatunerem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...