Skocz do zawartości
pr1nce

Jest Sie Czym Chwalic ? 3.2ghz - Sempron S939

Rekomendowane odpowiedzi

http://img506.imageshack.us/img506/5665/11296419qk.jpg

 

nie wiem ile ma maxscreen, bo dla mnie taki wynik to do D, ale skoro twoj robi ledwo ponad 3ghz spi16m jest podobny, bo na tym screrewnie to skonczyly sie pamicinie proc, a juz nie mialem sily na dworze siedziec i sie z nim meczyc.

 

IMO temat ten jest zbedny, lepiej policzyc jakis bench i napisac w odpowiednim temacie, ja napisalem w tremacie o spi i koniec, jakby tak kazdy sie chwalil to z ekstremalnego se zrobi kupa (co powoli nastepuje).

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że to nie jest bardzo ekstremalny i PRO, ale bądź co bądź WR. Dodam, że WR na Sempronie s754 też jest na chilly air :wink: Choć uważam, że temat powinien pozostać w tym dziale, aczkolwiek niech autor doda jeszcze jakieś screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. proponuje na jakis czas zakonczyc dyskusje.

Mam sesje na studiach i naprawde wiele rzeczy do zrobienia.

Obiecuje konkretniejsze testy juz niedlugo.

A narazie niech zapadnie cisza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, niecala godzina w sp24k - 3258MHz na sempie 3000+ i WC to fake? widziałem screen od kumpla, jednak on mówi że to wynik kumpla i żeby tu nie pokazywać.. imo wałek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

jak myślicie, niecala godzina w sp24k - 3258MHz na sempie 3000+ i WC to fake? widziałem screen od kumpla, jednak on mówi że to wynik kumpla i żeby tu nie pokazywać.. imo wałek ;p

spytaj o napięcie i temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach cokolwiek już pisać na tym ekstremalnym bo wyszyto jakoś mało i/lub w ogóle nie ekstremalne jest :/ Może trzeba będzie wprowadzić jakąś weryfikacje przed publikacją postu oraz ankietę przez 1000 wylosowanych użytkowników czy owy post jest wystarczając ekstremalny aby dać go do działu ekstremalne :/

 

No wybacz, ale krecenia na AC to zadna extrema, rzuc topic na XS jak na AC zapodajesz 3Ghz i 1,8V to Cie wysmieja... To jest niepotrzebne katowanie procka, zwiazane chyba z brakiem kasy na lepsze chlodzenie badz umiejetnosci do jego zlozenia/zalozenia.

 

4x mniej L2 to 4x mniej problemów bo to zazwyczaj L2 mówił że nas nie lubi i pracować nie będzie na tych MHz ;)

A ja myslalem, ze kontroler pamieci wbudowany w procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale krecenia na AC to zadna extrema, rzuc topic na XS jak na AC zapodajesz 3Ghz i 1,8V to Cie wysmieja... To jest niepotrzebne katowanie procka, zwiazane chyba z brakiem kasy na lepsze chlodzenie badz umiejetnosci do jego zlozenia/zalozenia.

Ostatnio na XS byl fajny topik jak 2 Niemcow pisala jak katowali swoje proce po pijaku w sylwestra napieciami rzedu 2V na AC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na XS byl fajny topik jak 2 Niemcow pisala jak katowali swoje proce po pijaku w sylwestra napieciami rzedu 2V na AC :D

Tak na sylwestra to faktycznie ostatnio... Zdajesz sobie sprawe ze sylwester byl prawie 4 miesiace temu ?

Poza tym im napewno nie chodzilo o to zeby pochwalic sie osiagnietymi wynikami tylko pokazac jak sie fajne proce fajcza przy 2V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na XS byl fajny topik jak 2 Niemcow pisala jak katowali swoje proce po pijaku w sylwestra napieciami rzedu 2V na AC :D

napięcie 2,1 na WC i screen, gdzie FX był podkręcony do 3800 MHz na tym napięciu :lol: :mur: swoją drogą to ja na freezerze 64 dałem "tylko" 1,93v... :-| :unsure:

 

Ciemna druga strona jest - Yoda zamknij się i jedz swojego tosta tak ? :P

Już to widze 2V na S939 xD To jest wogóle możliwe do wykoania?

a czemu nie?

 

No wybacz, ale krecenia na AC to zadna extrema, rzuc topic na XS jak na AC zapodajesz 3Ghz i 1,8V to Cie wysmieja... To jest niepotrzebne katowanie procka, zwiazane chyba z brakiem kasy na lepsze chlodzenie badz umiejetnosci do jego zlozenia/zalozenia.

A ja myslalem, ze kontroler pamieci wbudowany w procka.

Szczerze to nie sądze, XS jest bardzo liberalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na sylwestra to faktycznie ostatnio... Zdajesz sobie sprawe ze sylwester byl prawie 4 miesiace temu ?

Poza tym im napewno nie chodzilo o to zeby pochwalic sie osiagnietymi wynikami tylko pokazac jak sie fajne proce fajcza przy 2V.

Ostatnio to pojecie wzgledne, a poza tym to wydaje mi sie ze za czesto na XS to Ty nie siedzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to pojecie wzgledne, a poza tym to wydaje mi sie ze za czesto na XS to Ty nie siedzisz...

 

A odkad to siedzenie non stop na XS jest miara bycia pro, jak potrzebuje czegos to wchodze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam zbyt czesto nie siedzisz to czemu piszesz glupoty o zwyczajach tam panujacych?

To, ze nie siedze czesto nie znaczy, ze nie znam wazniejszych postaci, ani mentalnosci ludzi, ktorzy tam dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja litosc dla biedoty Polakow, tam malo kto posuwa sie do takich aktow desperacji jak 1,8 V na AC.

porownam to extremalne podkrecanie do ekstremalnej jazdy na rowerze.

jezeli ktos zrobi np dropa (zeskok z wysokosci) z 5m, pieknie ladujac nie lamiac siebie ani roweru na sprzecie za 2000zl to nie bedzie to extreme?

a jesli zeskoczylby z 5m, pieknie ladujac itd. na sprzecie za 10.000zl to wtedy jest to extreme? :blink:

 

jak dla mnie liczy sie osiagniecie i wynik, a nie to jakimi srodkami do tego doszedles.

malo tego, dla mnie wiekszym 'extremem' jest osiagniecie tego samego na gorszym/tanszym sprzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale krecenia na AC to zadna extrema, rzuc topic na XS jak na AC zapodajesz 3Ghz i 1,8V to Cie wysmieja... To jest niepotrzebne katowanie procka, zwiazane chyba z brakiem kasy na lepsze chlodzenie badz umiejetnosci do jego zlozenia/zalozenia.

 

 

 

A ja myslalem, ze kontroler pamieci wbudowany w procka.

 

on o L2 a ty o kontrolerze, cos sie tobie pomylilo :mur:

 

Maja litosc dla biedoty Polakow, tam malo kto posuwa sie do takich aktow desperacji jak 1,8 V na AC.

w takim razie MaSella i Niemca do biedakow teraz porownujesz?

 

To, ze nie siedze czesto nie znaczy, ze nie znam wazniejszych postaci, ani mentalnosci ludzi, ktorzy tam dzialaja.

czesto nie siedzisz i widocznie nie wiesz o co chodzi w extreme, za bardzo chciales tutaj zablysnac ale tobie cos nie wyszlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO jak dla mnie większy extreme bedzie jak na rowerze za 2000 zrobisz 5 m dropa bo za 2000 to nawet dobrego amora dwupułkowego nie masz:P

no wlasnie.. dlatego nie widze sensu w rozumowaniu: drozszy sprzet = wiekszy extreme.

 

btw. nie trzeba robic dropow z amorem :P rekord swiata w dropie (w trialu) na plaskie to cos kolo 5m :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nóż sie w kieszeni otwiera jak widze posty o podtekscie czyjegos statusu spolecznego badz zasobnosci portfela..

 

ekstremalna to jest glupota niektorych wypowiadajacych sie tutaj.

Zazdrosc zjada nie mogacych anwet pomarzyc o takim wyniku.

 

Jakie to cudowne polskie myslenie, aby tylko kogos zmieszac z blotem...

 

WSTYD MI ZE MAM TAKICH RODAKOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nóż sie w kieszeni otwiera jak widze posty o podtekscie czyjegos statusu spolecznego badz zasobnosci portfela..

 

ekstremalna to jest glupota niektorych wypowiadajacych sie tutaj.

Zazdrosc zjada nie mogacych anwet pomarzyc o takim wyniku.

 

Jakie to cudowne polskie myslenie, aby tylko kogos zmieszac z blotem...

 

WSTYD MI ZE MAM TAKICH RODAKOW

Tak, nam tez ogromnie za Ciebie wstyd...

Rzucasz sie chlopcze jak gowno w trawie, a udalo Ci sie tylko zrobic screena.

Zreszta gdzie ja tu o statusie spolecznym pisalem. Co do kasy owszem jest wazna, ale majac 200zl w kieszeni mozna sie postarac o calkiem przyjemne WC, wiec chyba nie najwazniejsza.

 

on o L2 a ty o kontrolerze, cos sie tobie pomylilo :mur:

 

w takim razie MaSella i Niemca do biedakow teraz porownujesz?

 

czesto nie siedzisz i widocznie nie wiesz o co chodzi w extreme, za bardzo chciales tutaj zablysnac ale tobie cos nie wyszlo ;)

Kontroler ma chyba wiekszy wplyw - on napisal, ze glownie L2 odmawia posluszenstwa przy duzych MHz, a tak jak napisalem mi sie wydaje, ze kontroler.

 

Masella i Niemca do biedakow? Niby czemu? Jak dla mnie oni akurat maja sie czym pochwalic... Zreszta dobrze wiem skad kolega "Ksiaze" tego procka ma :D

 

Nie no chyba masz racje, nie mam pojecia. Bo pojscie do sklepu, kupienie coolera za 50zl to zapewne extreme + procek kupiony z selekcji. Nie kazde dziecko do 13 lat to potrafi :D :mur:

Edytowane przez De_Xter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...