Skocz do zawartości
Ogród

The Lord Of The Rings: Battle For Middle-earth 2

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze aby rozdzielić "jedynkę" z "dwójką".To jest topic o The Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2

Jakie wrażenia z gry.Opiszcie jaki macie sprzęcior i na jakich detalach gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na sprzecie jak w podpisie w 1024/768 ustawienia wysokie i mam w miare plyna rozgrywke 30-40 fps, generalnie gierka przyjemna, przeszedlem tylko 2 misje silami "dobra" i chyba mnie wciagnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi śmiga na wysokich detalach, tylko czasem jak jest starcie dużych armi to lekko przycina. Sprawdilem Frapsem ile mam fps, wyszlo 30 fps, na wysokich, natomiast na najwyzszych, ku mojemu zdziwieniu wyszło tyle samo.

Edytowane przez colosimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w full jeszcze niegralem ale w demku mialem detale na wysokie (shadery i SFX na maxa) a jakosc modeli na srednie i woda tez ;] gralo sie calkiem przyjemnie i raczej sie niecielo ;]

 

full bym qpil ale niemam w komie dvd <lol> W jedynke gralem z obrazem plyty ale z 2 to raczej juz nieprzejdzie =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, miodem aż ocieka ta produkcja, a wygląda (1280x960, AAx4, AFx16HQ, ustawienia w grze na najwyższe) przepięknie. Naturalnie, aż tm78 nie zdradzi swojego sekretu i nie powie jak ominąć framelimiter'a mam ciągle 30fps (ciągle znaczy w tym wypadku _ciągle_ ani razu nie było spadku poniżej), jednak w rtsach w niczym to nie przeszkadza (tak samo było w np c&c generals).

 

Świetna pozycja!

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lubi, sprawdzę później w plikach .cfg ;)

 

Dla wyższych rozdz. np 1280x1024 wystarczy uruchamiać grę z odpowiednim parametrem. Dla przykładowej rozd. wygląda to następująco: -xres 1280 -yres 1024 . Wpisujemy to naturalnie polu element docelowy skrótu do .exe

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o te cienie chodzi?

 

 

 

 

ja tam nic do nich nie mam, zreszta ztcw tak samo wygladaja i na ATi i na nV

Dokładnie. W niższej roździałce (1024x768) nie wygląda to za ciekawie.

 

Instaluje teraz FW 83.90 z nadzieją na zniwelowanie lub usunięcie tego bug-a

 

 

 

 

 

 

 

Nie cytujemy obrazków

//Domik

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie i u mnie w 1024/768 troche ciulowo to wyglada ale faktem jest ze grajac raczje sie nieskupiam na podziwianiu widokow ( no tylko na poczatku zeby obadac grafe w grze ) tylko na pokonaniu wroga ;]

ale faktem jest ze mogli dac opcje wygladzania tych cieni

Jednak pewnie jest to jakis element optymalizacji ktora moim zdaniem jest na wysokim poziomie ;] Grafa pinkna i smiga ladnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznac ze gra sie bardzo przyjemnie, ta gra to odgrzany kotlet - ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

 

Jedynka bardzo mi sie podobala i z dwojka jest podobnie, sa nowe jednostki nowe modyfikacje, poprawiona grafika, wszystko bardzo ladnie biega w max detalach w 1600x1200 4xAA 8xAnizo HQ. Naprawde mozna spedzic mile chwile przy tej pozycji, a dla fanow LOTR tym bardziej polecam. Sam moze do fanow nie naleze ale, trylogie ogladalem 2 razy ;)

 

Nie jest to moze jakis tam rozbudowany RTS, bo czesc ekonomiczna jest srednio rozbudowana, ale jakos w tej grze mi to nie przeszkadza.

Bardzo podoba mi sie oprawa muzyczna, wogole muzyka w filmie byla przednia a w grze jest bardzo podobna.

Kolejnym plusem jest calkowite spolszczenie gry, na szczescie sa to napisy - dialogi sa w jezyku angielskim i to dobrze. Lepiej tak niz sluchanie jakis Polskich aktorow. Tak przynajmniej atmosfera jest zachowana. Osobiscie zainstalowalem wersje angielska, ale mysle ze spolszczenie to pozytyw dla tej gry

 

Do tego jest nowy tryb grania - walka o pierscien - tu juz jest wiecej gry strategicznej, takie planowanie na mapie srodziemia. Walki mozna rozgrywac samemu albo polecac wykonanie ich komputerowi i otrzymywac tylko wynik. W tym trybie mozna pobawic sie bardziej

w stratega.To tez mile :)

 

I to tyle odemnie - Polecam ta pozycje

Jak macie jakies pytania... sluze pomoca ;)

 

pozdro

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewalem sie nawet tego ale gram na swoim cienkim x700 w najwyzszych detalach 8O. Tylko ze gra jest strasznie pazerna na ram albo moj dysk 4200r/pm sie nie wyrabia po prostu i na maxymalnych detalach w 1280x800 sporo doczytuje pozniej jest lepiej ale szarpie czasami wiec podejzewam ze jak bedzie dochodzilo do poteznych starc to gra bedzie niegrywalna i trzeba bedzie zejsc na wysoke albo i na srednie. No ale 2gb ramu w drodze wiec moze nie bedzie tak zle.

 

Grafika jest przepiekna cienie boskie nie mam zastrzezen do grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze nie oceniajce tej gry tylko po graniu w single player poniewaz prawdziwi potencjal gry tkwi w grze online. single player w sumie nie byl taki zly :P

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie znudzila ta gra troche -_- nie wiem moze po prostu znudzil mi sie ten typ gier, chociaz bitwa o pierscien przypominajaca rome total war jest super. Ale jako RTS znudzila mnie ta gra po 3 planszy kampani. Technicznie i graficznie gra wybija sie wyraznie ponad przecietna to jest kwestia bezdyskusyjna. Moze do niej wroce jak bede mial 2gb ramu bo trzeba sie na obliviona przygotowac :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja narazie niemam kasy na giere :mur: musze sprzedac telefon bo inaczej z giery nici :sad:

Dodatkowo niemam dvd w kompie <lol>

Niewiecie czy da rade zrobic np. u kumpla obraz i odpalic u mnie ? Z jedynka dzialalo i moglem sobie pykac na necie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda (musiałem dla niej xp instalowac i zdradzic 2000prof) ma radku 9500pro smiga w wyzszych detalach całkiem ok. Jestem w 3 kampanii i coś czuje , że się szybko znudzi jezeli sie bedzie latac banda i zalatwiac sprawy (bo jak narazie głównie o to chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanow tej giercy. Ja mam zas inny problem. Po zainstalowaniu gra ustawia mi ustawienia na maxa, ale jak kampanie zlymi to bodajze na drogiej mapce gdzie statki moje plyna na plaze wysiada moja horda i juz tam mam straszny spadek FPS. O co moze chodzic ??

Moj sprzet to

AMD 3500+

Gigabyte GA-K8N Ultra SLI

GF 7800GT

2x512 DDRam 400MHz CL2.5

 

Bardzo prosze o pomoc. Z gory dzieki. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli chodzi o szybkosc gry, to na poczatku bylem mega zadowolony. Gralem w 1600x1200 4xAA 8xAnizoHQ

jednak im glebiej bylem i im bylo coraz wiecej wojska na ekranie tym niestety bylo coraz gorze.

Juz tak pod koniec kampani (tak od 5-6 misji) bylem zmuszony do przejscia na rozdzielczosc 1280x960 a i tak mialem zjazdy

FPS do ok 23-25, moze nie przeszkadza to tak bardzo w RTS'sie ale jednak ten spadek wydajnosci byl widoczny.

 

 

A tak BTW, skonczylem w weekendzik kampanie dobra, teraz jestem w na 3 etapie zla. I jakos bardziej mi sie podoba ;) granie

zla moca :D, trole wymiataja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończenie kampanii dobra zajeło mi jakieś 7 godzin. Bardzo , ale to bardzo się rozczarowałem za mało wątków z trylogii , za krótka historia itp ta kampania dobra to minimum parę razy powinna być dłuższa , więc wielka szkoda. Ale gra się fantastycznie , miodnośc , grafika po prostu fantastyczna gra , powalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem, w potyczce lucziom i elfom podnioslem poziom na 2 (drogi) ale podczas ladowania sie mapki on mi dalej wyswietla poziom 1 (pierwszy) o co moze chodzic ?? jak to naprawic ?? bo to jest takie bezsensowne granie :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze pozyczylem gre kumplowi i zrobilem sobie jej obraz :( jednak niedziala mi na nim gra =/ po 5 min rozwalaja mi sie budynki...czym to jest zabezpieczone ? da sie to ominac czy musze czekac az gra do mnie wroci ? :(

 

ps. nie myslec ze to podstep do pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

Mam pytanie związane z grą: dlaczego gra czasami wiesza się na moim komputerze, konfiguracji nie będę wymieniał bo spełnia wymagania gry ale dodam że z żadną inną grą nie miałem ostatnio problemu (oprócz tej). Zastanawiam się czy ta gra jest tak niedopracowana czy to jest wina sterowników karty graficznej czy jeszcze czegoś innego.Grafika pochodzi od ATI, sterowniki mają ok 3-4 miesięcy i wszystkie gry chodzą na nich płynnie, doradźccie co może być przyczyną wieszania się gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, ale tak szczerze.

Czy jest duza roznica w Lotr II miedzy sm2 a sm3 ? Nie widzialem jeszcze screnów porownawczych w sm2 i sm3 w Lotr II...... Dlatego bylbym wdzieczny aby osoby posiadajace odpowiednie karty zrobily screany na takich samych ustawianiach w sm2 i sm3, zeby dalo sie porownac ;).

 

Pozdro i dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

problem rozwiązany - wystarczyło zainstalować najnowsze sterowniki grafiki

ale moje 512 ramu to trochę mało jak na tą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...